LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Kráska ze svazovky

Ahoj LKáčka. Jak se Vám daří? Sleduji, co se kde chytá a musím uznat, že mě fotky všech rybářů namotivovaly vyrazit k vodě. I když se jednalo pouze o přesnočku na svazové pískovně, musím říci, že jsem rozhodně nelitoval.

Tu noc neuvěřitelně skákaly ryby. I přes chladné počasí jsem seděl u vody a dlouho do noci pozoroval kapří aktivitu. Zajímavostí bylo, že se mi nejvíce ryb ukazovalo tam, kde jsem nikdy nechytal – kousek od břehu. A tak jsem pruty stáhnul, nasadil osvědčený Nutric Acid s plovkou Compot NHDC a na druhý prut Peperin. Bohužel tu noc jsem zůstal bez záběru a já musel odjet do práce. Vše mělo ale i svá pozitiva, protože jsem si zaklipoval vzdálenost, kde se ryby nejvíce ukazovaly, což mi pomohlo u další vycházky, kdy se mi povedly chytit neskutečně krásné ryby včetně jednoho úžasného lysošupináče 18kg, kterého považuji za jednoho z nejkrásnějších kaprů revíru. Přeji všem mnoho krásných chvil a rozhodně se nebojte experimentovat, protože změna místa nebo vzdálenosti může kolikrát rozhodnout.

Martin Vavřina

Autor: Martin Vavřina

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00