LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Když už, tak už!!!

Letošní sezóna, co do počtu záběrů, nebude z těch nejlepších. Ale když už, tak to stojí za to... 

Cejni, parmy, tloušti. To je to jediný, co za poslední dobu vím, jak vypadá. Vystřídal jsem hrozně moc jezer, kanálů a úseků řeky. Ale prostě ne a ne dostat záběr od kapra. Dva měsíce dělat něco špatně, nemít štěstí nebo sedět na místě, kde vám i vlas pod háčkem uštípou raci. Každej z vás si teď zaklepe na čelo a řekne si, dva měsíce bez ryby, co je to za trotla? Ale když potřebujete spát v autě, ráno brzo vyčistit zuby, smotat hůlky a mazat do práce, nezbývají na vás lepší fleky, než jsou ty nejnavštěvovanější. Také tohle přisuzuji z velké části mému neúspěchu. No, abych se dostal taky k tomu, proč píšu tuhle zprávu…

Je tomu asi dva dny, co jsem sdílel na svých sociálních sítích fotku kapra z mého milovaného Labe. Tuhle krásnou rybu jsem chytil letos těsně před třením. Vkládal jsem to s popiskem (dostal jsem se do období, kdy mohu sdílet jen své vzpomínky, smůla se mi letos lepí na koule) „Zpátky do reality...“ Večer jako každý jiný, v práci rychlá sprcha, koupit něco k jídlu a zase mažu na kanál. Už kolikrát jsem přemýšlel nad tím, jen se u té vody vyspat. Byl jsem už docela znechucen z tak dlouhé doby bez ryby. 

 Ale nebyl bych to já, abych tam ty montáže nezhoupnul… Klacky ve stojanu, příposlech maká na 100% a já jdu dělat nějakou večeři. Nestačím namazat ani chleba a v tom jedno krátké pípnutí. Asi ještě sedá vlasec… Nijak tomu nevěnuji pozornost.  Netrvá minutu a znovu se ozývá příposlech. Jdu to omrknout.  Hlásiče mlčí, bobiny stojí na místě, ba ani špička se nehne. Najednou vidím, jak vlasec peláší doleva. Zvedám prut a konečně se mi klepou nohy štěstím. Je táámm!!! Po krátké přetahované podebírám statného šupináče, kterého jsem hned pojmenoval smůla. 

Paťas

Autor: Patěna Novotný

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00