LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Honza Dvořák a NUTRIGO EXTRA COMPOT NHDC

Zdravím všechny rybáře a rybářky.

Konečně jsem se letos urval z práce a mohl vyrazit k vodě na krásných 10 dní. Nejhorší je vždy dostat vše do auta a na nic nezapomenout, to asi všichni znáte. Ještě beru hlídačku záběrů, mou fenku Kessí, a můžeme vyrazit. Když jsme dorazili na místní pískovnu, tak jsme zjistili že naše oblíbené místo je obsazené, ale to nám nevadilo – aspoň vyzkoušíme jiné místečko. Po vybalení věcí a postavení bivaku a přístřešku jsem konečně mohl nahodit pruty do vody a vysněná dovolená začíná. 

Jako vždy jsem si s sebou vzal oblíbený COMPOT NHDC 20 mm. Každý den jsem nakrmil cca 1,5kg koulí kompotu a 4kg kukuřice s řepkou. COMPOT NHDC je podle mě to nejlepší, co mohl Lukáš Krása vymyslet, já osobně už na kompot chytám 10let a nikdy mě nezklamal. Tuto výpravu jsem chtěl hlavně vyzkoušet novinku NUTRIGO EXTRA COMPOT NHDC 20 a 24 mm. Pod háček jsem tedy dával Nutrigo 24 mm a punčochu s nadrceným Compotem. První záběry na sebe nenechaly dlouho čekat a já se přesvědčil, že je i něco lepšího a rychlejšího než kulička Compotu – NUTRIGO EXTRA COMPOT NHDC. Byl jsem mile překvapen, jak dlouho NUTRIGO vydrží pod háčkem a na jednu stejnou kuličku jsem chytil i dva kapry za sebou. Za prvních pět dní jsem chytil 31 kaprů od 6 do 13 kg. Pár kaprů nám spadlo, protože na našem místě byla na dně snad všude tráva. Začal jsem tedy k Nutrigu 24 mm dávat půlku ZIG RIGU 18 mm a bylo po problému. ZIG RIG to krásně nadzvedl nad trávu 5-10cm a od té doby už mi žádná ryba nespadla. Za celých 10 dní jsem chytil 43 kaprů a největší byl krásný lysec s váhou 15 kg, což byl mimochodem i můj osobák na této vodě.

Ještě jeden poznatek na závěr:
Čím dál se mi povedlo nahodit, tím byly ryby větší, ale s mými pruty 2,75lb jsem se po změření dostal maximálně na hranici 100 m. Proto první věc, co udělám, až se vrátím domů, bude to, že zajedu na prodejnu do Přelouče a koupím si prut na odhoz LK Baits HUNTER 3,6m 3,5lb. A k tomu velkokapacitní naviják, ale to už si nechám poradit na místě. Už se těším až se vrátím znovu na místo činu s novým prutem a navijákem a budu se snažit nahodit co nejdál to půjde.

Ať vám to jezdí a zas někdy příště ahoj.

Blok souvisejících produktů
Autor: Honza Dvořák

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00