LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Filip Vydra a jeho Feeder s Drennanem

Filip vydra se rozepsal o tom, jaká používá krmítka a jaké háčky od firmy Drennan při svých feederových vycházkách...

Mým oblíbeným modelem krmítka pro první jarní lovy je Drennan Gripmesh Feeder. Tento model je dostupný ve čtyřech velikostech a to rybáři poskytuje naprostý komfort při regulaci zakrmování. Zkrátka s větší velikostí se na začátku lovu rozkrmím lovné místo a ve chvíli, kdy jsou ryby na místě, vyměním kmítko za menší. Menší, protože neplaší větší rybu, pohodlněji se s ním zdolává a při dopadu na hladinu se z něj neztrácí tolik částeček, které by lákaly oukleje a jinou nežádoucí drobnou rybu. Další nespornou výhodou modelu Gripmesh jsou trny uvnitř krmítka, díky kterým v něm krmení bezpečně drží až po dopad na dno.

Háčkem ideálním pro jarní chytání je pro mě Drennan Wide Gape Match. Je z poměrně tenkého, ale velmi pevného drátku. Vyrábí se v kompletní škále velikostí od vel. 22 po vel. 14. Nenechte se však těmito háčky klamat, zvládnou víc, než na co vypadají. Já jsem měl to štěstí je dnes řádně otestovat pod náporem nečekaného candáta. Vyzkoušejte je i vy!

Blok souvisejících produktů
Autor: Filip Vydra

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00