LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Velkoobchod

Nabízíme velkoobchodně k prodeji přes 9.000 produktů Firem: LK Baits, ESP, Drennan, Rod Hutchinson, Marcel Van Den Eynde, Norfin, Lucky John, Team Salmo

Mile rádi Vás uvítáme na naší nové prodejně v Přelouči, kde si můžete veškeré zboží prohlédnout a následně si ho odebrat. Nabízíme Vám odborné poradenství o všech produktech, spolehlivé a rychlé jednání a v neposlední řadě profesionální přístup.

Zboží pro import do partnerských e-shopů nabízíme prostřednictvím XML Feedu na této adresehttps://1910746664.rsc.cdn77.org/xml/feed.xml a synchronizace probíhá každý den v čase mezi 0:30 - 03:00.  

Vyřízení objednávek a velkoobchodní expedice Česká Republika

Objednávky vyřizujeme pravidelně do 1-2 dnů ode dne objednání.

Zboží expedujeme zásilkovou službou PPL.

Kontakt

email: info@lkbaits.cz
Tel.: +420 733 359 542
       +420 605 280 710

Vyřízení objednávek a velkoobchodní expedice Slovenská Republika.

Distribuci zajišťuje Roman Orlický

tel. + 421 908 095 656
email: orlicky@lkbaits.cz

www.lkbaits.sk

Velkoobchod EU

Jsou případy, že někteří z Vás žijete (podnikáte) v zahraničí a žádáte si naše produkty, klikněte na vlaječku na našich stránkách, kde se dozvíte kontakt na našeho managera. Ten Vám poví, kde lze produkty LK Baits v daném státě sehnat, popřípadě Vám je zajistí přímo z České republiky

Platební podmínky 

Zboží zasíláme formou dobírky nebo PROFORMA fakturou.

Reklamní materiály, katalogy a profesionálně zpracované fotky

Na vyžádání zasíláme katalog a reklamní materiály (nálepky, plakát Lukáše Krásy, Loga, grafické návrhy reklam na určitý druh zboží…). Dále pak přístup na galerii fotek upravených produktů pro Váš e-shop.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba

Letní období (DUBEN - ZÁŘÍ)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So-Ne:
8:30 - 15:00

Zimní období (ŘÍJEN - BŘEZEN)

Po-Pá:
8.30 - 17.00
So:
8.30 - 15.00
Ne:
zavřeno