LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

LK Baits Nutrigo FEED-EX Monster Crab 800g, 20 mm

Novinka
Video

LK Baits Nutrigo FEED-EX Monster Crab 800g, 20 mm

Výrobce: LK Baits

Přírodní vůně krabí moučky se 100% přírodním tekutým výtažkem z kraba Carcunus maenas. Návnada s… Celý popis

Katalogové číslo: 04190170

299 Kč s DPH
Po registraci 299 Kč 284 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

Přírodní vůně krabí moučky se 100% přírodním tekutým výtažkem z kraba Carcunus maenas. Návnada s neskutečnou přírodní silou lákat ryby z velkých vzdáleností na Vaše krmné místo. Idální návnada pro všechny nástrahy na rybím a masovém základu. Krabí výtažek se z návnady uvolňuje postupně. Doporučujeme použít v kombinaci s Nutrigo Balanc Monster Crab, Nutric Acid, Garlic Liver.

NOVÁ DIMENZE NÁVNAD! NUTRIGO FEED-EX je vyráběno unikátní technologií za studena, kdy nedochází ke snižování kvality použitých ingrediencí. NUTRIGO se nedá s žádnou existující návnadou porovnávat, protože v sobě nese několikanásobnou sílu, někdy stačí jen pár kuliček, abyste u ryb vyvolali potřebu se krmit. Návnady NUTRIGO FEED-EX jsou několikánásobně účinnější, než boilies. Návnada po vhození do vody začíná okamžitě pracovat a postupně se uvolňují tekuté složky z jádra.

  • přírodní tekuté extrakty
  • zajímavý tvar Dumbels
  • okamžitá účinnost
  • rychlá stravitelnost
  • plněné chutnou náplní
  • domácí produkt, vyrobeno v České republice
  • patentově chráněno

Delka rozpadu

14. 06. 2022 | Hofman Mirek

Dobry den.prosim o info o delku rozpadu.chci zkusit chytat misto boilies.dekuji

Dobrý den, Tento nový druh návnady se rozpuští povrchově velmi rychle a po cca 2 hodinách začne unikat tekutina zevnitř návnad. Doba rozpadu do 6-12 hodin. Děkujeme a přejeme mnoho krásných chvil u vody

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00