LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Korda svlékač Strippa Tool

Korda svlékač Strippa Tool

Výrobce: Korda

<p><span style="font-size: medium;"><strong>Pomůčka sloužící k rychlému a bezpečnému stahování potažených návazcových šňůrek.</strong></span></p> Celý popis

Katalogové číslo: KSTP

281 Kč s DPH
Po registraci 281 Kč 267 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

Stahování potahu většiny kvalitních svlékacích šňůrek může být poměrně náročné. Většina kaprařů k tomu používá zuby. To ale samozřejmě není ideální, což vám jistě váš zubař potvrdí. Nabízíme pomůcku vyrobenou z Anodisovaného Aluminia v atraktivní #British-race# zelené barvě, kterou pohodlně stáhnete obal ze všech svlékacích šňůrek a uchráníte tak své zuby a nehty.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So-Ne:
8:30 - 15:00