LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Timár Golden Carp Serie Chili 3kg

Timár Golden Carp Serie Chili 3kg

Výrobce: Timár

Golden carp serie je další novinkou z produkce Timár. Touto serií myslí plavačkářský rod Timárů i na… Celý popis

Katalogové číslo: 34150802

135 Kč s DPH
Po registraci 135 Kč 128 Kč

Na objednávku
+
-

Popis produktu

 Golden carp serie je další novinkou z produkce Timár. Touto serií myslí plavačkářský rod Timárů i na kapraře specializující se na lov velkých kaprů. Směsi v atraktivních kombinacích příchutí jsou vyráběny z extra pečlivě vybíraných komponent.

Přestože se jedná o "vyšší třídu" je nabízena v rozumných cenových relacích a v balení 1 a 3kg. Tato serie je určena především pro " krmítkáře" ale stejně tak je vhodná a dostatečně ověřená i pro lov na feeder. Vlhčení dle potřeb a zkušeností, ale obecně 3-5 dcl na 1kg krmítkové směsi.

Pro dostatečné uvolnění účinných látek a aromat je vhodné připravit směs alespoň 15 min před započetím lovu a propracování přes síto pak nikdy neuškodí. Směs není nutné extra zesilovat, pro tento případ pak jsou v nabídce tekuté 250 ml posilovače Golden carp v jednotlivých variantách příchutí a maximálním dávkování 250 ml (originál lahvička ) na 3 kg směsi. Přídavek partiklu, peletek či živé nástrahy je na kreativitě každého rybáře.

Chilli - Tmavě červená směs méně intanzivně kořeněně aromatická, ale velmi atraktivní směs a je vhodná pro celoroční chytání, kdy nejvíce z celé serie Golden Carp selektuje opravdu větší kapry lokality.  

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

PO-PA:
8:30 - 17:00
SO-NE:
8:30 - 15:00