LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Seeland boty Huntig Pac 10

Seeland boty Huntig Pac 10

Výrobce: Seeland

Tato zimní obuv nabízí špičkové vlastnosti a pohodlé především pro rybáře, myslivce a pro všechny ty,… Celý popis

Katalogové číslo: 16060101

1 500 Kč s DPH
Po registraci 1 500 Kč 1 425 Kč
Zdarma Doprava zdarma

Na objednávku
+
-

Popis produktu

Tato zimní obuv nabízí špičkové vlastnosti a pohodlé především pro rybáře, myslivce a pro všechny ty, kteří se rádi pohybují v zimním období v přírodě. Bota má celogumovou podrážku se svrškem kombinovaným látkou a kůží. Tato bota je také vybavena speciální zimní vložkou, ktrerá nabízí komfort až do -50 stupňů Celsia.
Bota Seeland Hunting Pac 10" je vybavena špičkovým mikrovláknem od firmy 3M. Díky vynikajícím užitným vlastnostem je Thinsulate® celosvětově používaný jako izolační vrstva pro oblečení a obuv určenou do extrémních podmínek. K přednostem Thinsulate® patří vysoká termoizolační schopnost při minimálním objemu, nízká hmotnost vlákna, bezúdržbovost a dlouhá životnost.

Dánský výrobce Seeland patří mezi špičkové výrobce myslivecké a rybářské obuvi.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

PO-PA:
8:30 - 17:00
SO-NE:
8:30 - 15:00