LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Přívlač

Závody v přívlači

16. 04. 2012 | Petra Vítová
Dobrý den,chtěla jsem se optat zdali někdo nevíte o závodech na přívlač Středočeský kraj. Děkuji

Vážená Petro, o žádných závodech ve Středočeském kraji bohužel nevíme. S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.lkbaits.cz

Jak ulovit bolena

24. 07. 2010 | Václav
Zdravím LKBaits. Chtěl bych se zeptat a poradit se, jak ulovit bolena. Na vodě kam jezdím, je bolenů požehnaně. Téměř nikdo je tam neloví a tím pádem se tam dosti rozmnožili a vyrostli i do poměrně velkých rozměrů. Mě se poštěstilo ulovit pouze dva kusy. Ten jeden měřil 67 cm a ten druhý byl myslím přibližně stejně velký. Ale vím, že tam jsou i vetší kusy. Ostatně často je to vidět i slyšet. Jejich útoky jsou někdy až zarážející. Oba boleny se mi podařilo ulovit na třpytky. Obě byly zlatavé barvy. Jedna ve tvaru vrbového listu č.2 a druhá Mepps Agila č.2 . Jenže teď, v době kdy jsou hodně aktivní, se mi je nedaří vůbec ulovit. Ať už na třpytku nebo na woblera. Můžete mi prosím poradit, jak tohoto dravce přelstít? Jakou používáte techniku vedení nástrahy? Děkuju. Vašek.

Vážený zákazníku,

velkého bolena není lehké ulovit, je to velice opatrná ryba. Nejvíce se mi osvědčilo tahat nástrahu těsně pod hladinou velkou rychlostí(není na škodu když nástraha občas rozčeří hladinu). Je také dobré sledovat pohyb bolena a házet nástrahu do míst kde projíždí, aby měl co nejméně času si nástrahu prohlednout. Za nástrahy používám: twistery, menší plandavky a hladinové woblery v barvách přirozené potravy.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.lkbaits.cz

ZEPTEJTE SE - Přívlač

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00