LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Nástrahy a návnady LK Baits

boiilies nutric acid pineaple

17. 03. 2021 | Luboš Kříž

Dobrý den,toto boiilies je vhodné do studené nebo teplé vody?Děkuji

Dobrý den.
Toto boilies se dá používat celý rok.
Hezký den 
Tým LK Baits

Boilies

17. 10. 2020 | Standa

Dobrý večer,druhý víkend v listopadu vyrazíme na poslední výpravu.Můžete mi doporučit boilies,pro toto podzimní období a tím i teplotu vody.Moc děkuji za odpověď

Dobrý den,

takhle na dálku můžeme jen staží poradit, když nevíme, na jaký typ vody pojedete, na jak dlouhou dobu atd. Ozvěte se nám prosím na 733 359 542 a rádi vám poradíme konkrétně.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Nutrigo

03. 08. 2020 | Radek Chvatal

Dalo by se Nutrigo použít pro závodní rybolov? Popřípadě jaké? A čím ho ještě vylepšit?

Dobrý den,

určitě ano, Nutrigo je díky své rychlé účinnosti a rozpustnosti ideální na závody. Mezi nejoblíbenější příchutě patří Mano a Bloodworm. Doporučujeme Nutrigo nastražovat samotné nebo s plovoucím boiliem.

S pozdravem
Tým LK Baits

Chytání na Sahaře koncem května

04. 05. 2020 | Jan Kabíček

Dobrý den, <br /> <br /> koncem května jedeme chytat k Vám na Saharu a chtěl jsem se zeptat na doporučení nástrahy/návnady? jedeme k Vám poprvé, tak trochu tápeme :)<br /> <br /> děkuji

Dobrý den,

ozvěte se nám prosím telefonicky na 733 359 542 a rádi Vám poradíme podrobněji, toto je velmi obecná otázka a záleží na mnoha okolnostech. Zavolejte nám a kromě krmení Vám klidně poradíme i nějakou taktiku chytání na konkrétním místě atd., to se takhle na délku těžko řeší.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Nutrigo zima

27. 04. 2020 | Tomáš Chaluš

Dobrý den, chtěl jsem se prosím zeptat jestli je nějaké Nutrigo vyvinuté především na zimní rybolov. Děkuji moc na shledanou Tomáš Chaluš

Dobrý den,

celý koncept Nutrigo je vyvinut tak, aby byly všechny druhy Nutriga učinné celoročně, ale pokud bychom měli dát doporučení na příchuť do studené vody, zřejmě by to bylo Mango a Coco.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

NUTRIGO

06. 03. 2020 | Jaroslav Bareš

dobrý den sem sklamán že po tídnu sem se nedočkal žádné odpovjedi a já čekal z vaší strany vječí zájem o zákazníky na veletrhu ste mě přišli jako solidní firma ale asi sem se soletl...<br />

Dobrý den,

omlouváme se za pozdní odpověď, ale jsme nyní doslova zavaleni hromadou všemožných dotazů, na které nyní bohužel nestíháme tak rychle reagovat. Nutrigo je zcela nový produkt, který se vyrábí velice složitou, naprosto unikátní a jedinečnou technologií, vývoj Nutriga trval 10 let a prakticky od nuly jsme se snažili Nutrigo dotáhnout do finální podoby, které nyní spatřila světlo světa. Vzhledem k náročnosi výroby se může v ojedinělých případech nastat chyba, například jak píšete v chybějící náplni. Mělo by se ale skutečně jednat o ojedinělé případy, pokud by v balení byly takové kuličky ve větším množstvím, určitě je to důvod k reklamaci, kterou Vám bez problému vyřídíme, balení vyměníme za nové. Do budoucna se budeme nadále maximálně snažit vše vypilovat a dotáhnout takřka k dokonalosti, aby se podobné situace nestávaly, nebo stávaly opravdu co nejméně.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.
Tým LK Baits

Dotaz

26. 02. 2020 | Jaroslav Drahota

Dobrý den v květnu jedu na závody do Vejprnic mohl byste mi poradit nějaké boilis od vás děkuji Drahota

Dobrý den,

takhle obecně se velmi težko dávají jakékoliv konkrétní rady, když nevíme, jak dlouho závody trvají, jaká jsou pravidla, jaké jsou bodované ryby atd. Ozvěte se nám prosím telefonicky na 733 359 542 a rádi Vám poradíme konkrétněji.

S poudravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Prechovani boilies

19. 02. 2020 | Vlastimil Sedlic

Dobry den.Chtel bych se zeptat pri jake teplote je nejlepsi prechovavat doma boilies.Dekuji

Dobrý den, 

boilies je přírodně stabilizované a trvanlivé, takže na jeho skladování nejsou žádné zvláštní požadavky ani nároky, můžete boilies v klidu nechat při běžné pokojové teplotě, pokud máte možnost ho uložit trochu do chladu, např. do sklepa, určiět to není na škodu, ale boilies vydrží bez jakékoliv ztráty na kvalitě při jakéholiv obvyklé teplotě. Obecně lepší je stálá teplota než časté výkyvy a střídání teplot a hlavně je dobré boilies nechávat mimo přímý sluneční svit.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

Boilies

31. 12. 2019 | Ondřej Souček

Zdravím<br /> Mám dotaz ohledně Boilie ReStart Wild Strawberry.<br /> Je toto boilies dělané i do studené vody?Nikde jsem nenašel že ano proto na něj v zimě nechytám,ale myslím že by to byla škoda když v ostatním ročním období funguje dobře.<br /> Děkuji

Dobrý den,

omlouváme se za pozdní odpověď, v období vánoc a v souvislosti s následnou inventurou jsme poněkud nestíhali, ale co se týče boilies Wild Strawberry, tak toto boilies je mimořádně vhodné do studené vody, jedná se v podstatě o jedno ze dvou nejoblíbenějších boilies do studené vody ještě spolul s Compotem NHDC, oba druhy jsou silně atraktivní, mají silnou sladkou vůni, která se ve studené vodě skvěle uvolňuje.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem
Tým LK Baits

Směs+ AK

09. 05. 2019 | Lukáš Pánek

Dobrý den. Je možné zakoupit hotovou směs a k tomu Aminokomplex? Děkuji

Dobrý den,

bohužel, suroviny na výrobu boilies nemáme v nabídce na prodej, nabízíme jen hotové výrobky, jako boilies, pelety, boostery, dipy, tekuté potravy, esence atd., ale směsi a již namíchané aminokomplexy ne.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

S pozdravem
Tým LK Baits

dipování boiilie POP-UP

22. 01. 2019 | Karel

dobrý den, rád bych u vás na nadcházející sezonu koupil aroma nabo sesence na dipování boilie. ovšem máte toho tolik, že vybrat to spřávné je pro mě věda. Tak tedy- MUSÍM dodržovat to, že dip a samotná nástraha musí být v té stejné příchuti.? Pokud mám BOILIS jahodový,- PLOVKA monster krab, čím navonět tu plovku , ? mám zato, že když už ta plovka je s příchutí, proč ji dipovat , A mám dipovat i samotné boilies jahoda ? A hlavně jakým dipem, ? Uvádíte ře se mají plovky dipovat, ale nevím jestli plovky neutrální, nebo s příchutí. Můžu jakoukoliv plovku dipovat v jakým koliv dipu ? Děkuji mockrát za radu, s úctou K. Čečelický.

Dobrý den,

na úvod by asi bylo dobré vysvětlit, jaký je rozdíl mezi boosterem, dipem a esencí. Esence jsou z těchto tří tekutin nejkoncentrovanější, můžeme říci, že jsou extrémně koncentrované, silné, aromatické a dráždivé, používají se jen ve velmi malém množství, a to zejména při výrobě hotového boiliesu (dávají se do základní směsi při zpracování těsta), další použití esencí je k dipování nástrah, dá se říct, že prakticky jen plovoucích, klasické hotové boilies na dno se esencemi zpravidla nezatraktivňuje, pouze k zatraktivnění plovoucích boilies se esence používají. Jedná se o řídké tekutiny, pokud budete chtít jimi zatraktivnit plovoucí boilies, stačí pár kapek nakapat do krabičky, zavřít a prohrkat, a nebo plovoucí nástrahu na návazci před nahozením smočit v esenci. Dipy jsou také velmi atraktivní, poměrně koncentrované, ale jsou podstatně hustší a požívají se k dipování klasického boilies (na dno). Boostery jsou o trošku řidší než dipy, ale o trošku hustší než esence, ale jsou nejméně koncentrované a používají se k zalévání boiliesu na krmení, tedy boilies nebo jakoukoliv jinou krmnou směs (i krmítkovka nebo method mix, partikl, pelety...) stačí dát do kbelíku a zalít dostatečným množstvím boosteru a nechat nasáknout, krmný mix bude potom atraktivnější.

Co se týče příchutí, tak určitě není nutné dipovat stejnou přchutí, klidně můžete jakoukoliv nástrahu nadipovat v dipu jiné příchutě, často to je pro ryby neokoukané a zajímavé a může to ryby zmást a přesvědčit k ochutnání, pokud budete dipovat stejnou příchutí, tak dosáhnete silnější pachové stopy dané příchutě a lepšího šíření této vůně do okolí nástrahy. Často se doporučuje k "smradlavému, masovému" boilie dávat sladké, ovocené plovky, a opačně, ke skladkému, ovocnému boilies dát smradlavou plovoučku. Ze sladkých příchutí plovek jsou jednoznačně nejpopulárnější a nejoblíběnější Ananas (Pineapple), Compot NHDC a Jahoda (Wild Strawberry). Chutě kaprů se ale velmi mění a na různých vodách a v různém období na ně platí různé příchutě, takže se vždy vyplatí mít s sebou u vody větší množství příchutí plovek, esencí a dipů, abyste se kaprům trefil do chuti a nalezl tu nejlepší příchuť do daných podmínek.

Když se zastavíte u nás na prodejně v Přelouči, rádi vám vše ukážeme a poradíme.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým LK Baits

Aké pop Up je v hodné k strawberry

06. 01. 2019 | Lukáš Blazek

Dobrý den, Vám prajem. Idem v máji na 2 dnove preteky a jednou z variant chcem použiť vaše strawberry boiles a týmto sa chcem spýtať ake by bolo použiť vhodné pop Up k tejto príchutí. Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den,

asi bychom zvolili k boiliesu Wild Strawberry atraktivní plovoucí boilie ve výrazných barvách Pop Up Fluoro, buď ve stejné příchuti, tedy jahoda, a nebo žlutý ananas nebo oranžový Compot NHDC. Za zkoušku by ale určitě stálo ke sladkému ovocnému boiliesu dát "smradlavou" plovoučku, například Nutric Acid, kapří chutě jsou nevyzpytatelné...

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Humpolec

04. 01. 2019 | Radek

Dobrý den , v květnu jedu na 24hodinové závody do Humpolce, co by jste mi doporučily na rychlé chytání? Děkuji

Dobrý den,

na takto rychlý lov doporučujeme na vnadění rozpustné boilies Fish Activ, které bylo pro takto krátké vycházky přímo vyvinuto. Jako nástrahu doporučujme také Fish Activ nebo atraktivní dipované Fresh boilies, ideálně s vysoce atraktivními jasnými plovoučkami Fluoro Pop-ups, které můžete zkusit nastražit i samotné kousíček nad dno. Krmení doporučujeme před lovem zalít boosterem a samotnou nástrahu zatraktivnit dipem a obalit pastou. Tak dosáhnete nejatraktivnější nástrahy, která v co nejkratší době přiláká ryby k Vaší nástraze a bude do okolí šířit výrazně aromatický potravní signál. K nástraze doporučujeme s každým náhozem přidat PVA punčochu naplněnou drobnými atraktivními peletkami, které můžete taktéž přelít boosteremnebo tekutou potravou All Amino Nutric. Co se příchutí týče, tak u boilies můžeme vřele doporučit vysoce atraktivní a dráždivé příchutě jako jsou Chilli SquidCompot NHDCNutric Acid nebo Duo X-Tra Nutric Acid/Pineapple, který bývá úspěšný prakticky vždy a všude.

Přejeme hodně úspěchů!

Tým eshopu LK Baits

Praškový nutric fish

20. 12. 2018 | Pavel

Zdravím. Neviděl jsem nikde na vašem E-shopu práškový nutric na zasypání boilie už ho nevyrábíte? Pavel

Dobrý den,

ano, výroba tohotu produktu (Nutric Acid Finish) byla ukončena, jako alternativu na obalování nástrah nebo zasypání například PVA punčoch Vám můžeme doporučit práškový dip Nutra Stimul-P Nutric Acid, který je doslova našlapán těmi nejlepšími komponenty používanými při výrobě našeho legendárního boliesu Nutric Acid.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Vaření boilie

08. 11. 2018 | Vojta Lorenc

Zdravím chtěl bych se zeptat jak vařit boilie jestli je lepší přímo ve vodě nebo na páře.Ja osobně jsem doposud vařil na páře ale po vyjmutí boilie jsem zjistil že na spodni straně jsou otištěné drazky od sitka.Tak bych se chtěl zeptat jakou metodu používáte nebo co bys te my doporučil? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

my vaříme boilies klasicky ve vodě, takže tuto metodu můžeme doporučit, žádné problémy s tím nejsou.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Víkendová výprava

23. 10. 2018 | Vojtěch Kunc

Zdravím LK Baits. Chci se zeptat jak bych měl krmit a chytat větší jesetery na váš jeseter speciál v tomto období. Vím, že na revíru jsou jeseteři přes 150 centimetrů. Děkuji za vše.

Dobrý den,

jelikož jeseteři jsou docela velcí jedlíci, doporučujeme si na zákrm připravit naše Jeseter Special boilies v komninaci s Jeseter Special peletami a následně tento mix přelít vybranou příchutí boosteru Jeseter Special pro intenzivní pachovou stopu, která jesetery přiláká. Pod háček jednoduše umístit jednu kuličku a je to :-) Pokud by se záběr nedostavoval, nebo byste chtěl urychlit čekání na něj, doporučujeme nástrahu zatraktivnit dipem nebo pastou.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

IQ Method Mix Hybrid

18. 10. 2018 | Jirka

Dobrý den IQ Method Mix Hybrid bude se ještě prodavat nebo už ne ? Děkují

Dobrý den,

výroba tohoto produktu není v plánu, protože výroba stále nestíhá, i když běží na maximální obrátky a maximální kapacitu. 

Děkujeme za pochopení,

s pozdravem a přáním hezkého dne

tým eshopu LK Baits

Tovačov

08. 10. 2018 | Martin

Dobrý den, začátkem listopadu jedu na Tovačov, co byste doporučili na rychlé chytání? Děkuji

Dobrý den,

na takto rychlý lov doporučujeme na vnadění rozpustné boilies Fish Activ, které bylo pro takto krátké vycházky přímo vyvinuto. Jako nástrahu doporučujme také Fish Activ nebo atraktivní dipované Fresh boilies, ideálně s vysoce atraktivními jasnými plovoučkami Fluoro Pop-ups, které můžete zkusit nastražit i samotné kousíček nad dno. Krmení doporučujeme před lovem zalít boosterem a samotnou nástrahu zatraktivnit dipem a obalit pastou. Tak dosáhnete nejatraktivnější nástrahy, která v co nejkratší době přiláká ryby k Vaší nástraze a bude do okolí šířit výrazně aromatický potravní signál. K nástraze doporučujeme s každým náhozem přidat PVA punčochu naplněnou drobnými atraktivními peletkami, které můžete taktéž přelít boosterem nebo tekutou potravou All Amino Nutric. Co se příchutí týče, tak u boilies můžeme vřele doporučit vysoce atraktivní a dráždivé příchutě jako jsou Chilli SquidCompot NHDCNutric Acid nebo Duo X-Tra Nutric Acid/Pineapple, který bývá úspěšný prakticky vždy a všude.

Přejeme hodně úspěchů!

Tým eshopu LK Baits

amur

26. 09. 2018 | Martin Kuběna

Dobrý den, v půlce října pojedu na 50h závody na rybník Hruškov, bodované ryby jsou kapr, amur a jeseter. Lze používat metod mix a krmítka. Co byste doporučili na amura? Děkuji za odpověd

Dobrý den,

obecně na takové závody bychom zvolili taktiku atraktivního krmení a atraktivních nástrah, to znamená jemné hodně aromatické krmení zailté boosterem, převážně z jemných složek, method mix, pelety, partikl a drcené nebo půlené boilies dráždivých příchutí (Chilli Squid, Spice Shrimp, Compot NHDC, Wild Strawberry). Na lov amurů bychom větší množství krmení ve složení boilies Amur Special Spice Shrimp doplněné o amurové peletykukuřičné pelety a partikl, zejména kukuřici a jako nástrahu samotnou kukuřici nebo kukuřici nadlehčenou plovoucím Fluoro boilie Ananas nebo Compot NHDC.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Polety

25. 09. 2018 | jirka

Dobý den, Rád chytám na feeder a jako nástrahy mi vyhovují pelety. Přes různé eshopy jsem zakoupil několik balení vašich pelet a to v různých velikostech. Při pokusech o nastražení pelet jsem narazil na to, že podstatná část pelet má z výroby zcela zatažené dírky, přistoupil jsem tedy k jejich vrtání. Potíž je v tom, že podstatné procento pelet při vrtání praská. Nemáte nějaký fígl aby moje snaha o zprůchodnění dírek byla úspěšná??

Dobrý den,

omlouváme se za pozdní odpoveď, chtěli jsme tento problém zkonzultovat přímo s Lukášem, který byl v mnulých dnech delší dobu u vody. Upřímně musíme konstatovat, že jsme se s tímto problémem zatím nesetkali, od nikoho jsme podobný problém nezaznamenali a ani si ho neumíme pořádně vysvětlit, ale jestliže peleta má zataženou dírku, tak k jejímu provrtání doporučujeme tenký  vráček například od ESP.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Boili

09. 09. 2018 | Miroslav Marek

Dobrý den, mám dotaz na boili black protein. Zakoupil jsem u vás toto boili a budu upřímný, nebo spíše zvědavý. Chtěl bych vědět, jak toto boili pracuje. Má zkušenost je taková, že jsem kuličku vytáhl jak po dvou hodinách, tak po celém dni a nakonec po dvou dnech z vody a kulička byla stále stejná, bez zápachu, vůně... Když jsem kuličku rozlomil, opět bez zápachu a i bez výrazné chuti. Nedalo mi to a doma jsem si kuličku dal do skleničky na pozorování. Cca po dvou dnech, žádná reakce ani změna. Voda čistá..., bez zápachu, bez nějaké pozorovatelné změny... Abych pravdu řekl, ještě jsem se nesetkal s něčím takovým. Vždy při takových testech se začalo pozvolna z kuličky uvolňovat jak její vrchní složení, tak pachová stopa atd... Děkuji za odpověď Marek

Dobrý den,

to, co popisujete určitě není standardní a obvyklé chování, obraťe se prosím telefonicky na vedoucího prodejny Josefa Urbánka (733 359 542) a prokonzultujte s ním situaci a případnou reklamaci.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Plovoucí válečky Kapří tajemství s jahodou

03. 09. 2018 | Milan Musil

Dobrý den, nemohu v nabídce najít tuto nástrahu. Měli jste ji v cca 150ml krabičkách ve více příchutích. I v kamených prodejnách už ho nemají. Vyrábíte tuto nástrahu ještě? Děkuji Milan

Dobrý den,

určitě máte na mysli Zig Rig Boilie Wild Strawberry/Carp Secret (150ml, 10/14mm), ale bohužel tento produkt jsme vyřadili z nabídky. V této příchuti vyrábíme ale mnoho dalších produktů (boilies, povoucí boilies, balanc boilies, dip, pelety...), které najdete na eshopu zde. Jinak pokud byste chtěl malou plovoucí nástrahu, můžeme vřele doporučit nové IQ Method Feeder Pop Up Fluoro Boilies, které vyrábíme ve čtyřech nových příchutích, a nebo tradiční Fluoro Pop Up.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Krmné boilies k Mušli

13. 08. 2018 | Petr

Dobrý den, razíme na 4 dny na Lipno a vzhledem k dost teplé vodě předpokládám že budeme chytat na Mušli. Jaké krmné boilies doporučítě k Mušli? Squid nebo Shrimp? Máme krmit i partiklem a peletama nebo jen boiliem? Nejde nám o obrovské kapry ale hlavně si zachytat pro radost. Díky

Dobrý den,

doporučujeme krmit mixem Spice Shrimp / Chilli Squid a jestli vám nejde o ty největší ryby, ale chcete si zachytat, doporučujeme použít i partikl a pelety.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Tovačov boilies

07. 08. 2018 | David

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu, jedeme na týdení výpravu na Tovačov, rád bych vybral nějáké ideální boilie, které bych mohl využít na tuto vodu, hledám vhodnou variantu přes noc. Velmi se mi osvědčilo Record corn malé 12 mm, ideální nástraha, přes den. Poprosil bych Vás o nějáký konkretní produkt, který by byl vhodný, váš sortiment je velmi široký a nelze vyzkoušet vše. Děkuji za odpověď, ať se daří David

Dobrý den,

na této vodě máme dlouhodobě velmi dobré zkušenosti s boilies Sea Food, které nám zde již mnohokrát ukázalo svou sílu. Na jednodenní vycházku by to asi nebyla nejvhodnější volba, protože toto boilies má trochu pomalejší rozjezd, ale jakmile s ním budete vnadit, naplno se projeví jeho síla, ryby jej budou s důvěrou přijímat a na lovné místo se opakovaně vracet, po čase obvykle začne válcovat všechno ostatní, týden je dostatečně dlouhá doba, aby naplno vynikly jeho kvality. Record Corn vám určitě také můžeme doporučit, stejně jako legendární Nutric Acid, který je neskutečně úspěšný již dlouhou řadu let, a to skoro vždy a všude.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

ZEPTEJTE SE - Nástrahy a návnady LK Baits

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00