LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Mikado Chemické světlo 3mm

Akce

Mikado Chemické světlo 3mm

Výrobce: Mikado

Velmi populární chemické světlo od značky MIKADO pro komfortní noční lov! Chemické světlo MIKADO… Celý popis

Katalogové číslo: 69070301

10 Kč s DPH
8 Kč s DPH

Skladem
+
-

Popis produktu

Velmi populární chemické světlo od značky MIKADO pro komfortní noční lov! Chemické světlo MIKADO STARLIGHT je práškové chemické světlo, proto vydrží několikanásobně déle, než tekutá prášková světla nabízená běžně na trhu. Řada světel MIKADO STARLIGHT je charakteristická vysokou svítivostí. Jedná se o dobře viditelné a pro oko příjemné světlo. Pevný materiál zaručuje odolnost při zlomení světla jakýmkoliv způsobem, světlo nikdy nevyteče. Nově v každém balení nástavec na prut (např. na chvějivou špičku feederu) + nástavec na anténku spávku! Chemické světlo tak jednoduše a kdykoliv připevníte na špičku feederu, přívlačového prutu či na jakýkoliv splávek s anténkou. Prášková technologie zaručuje vysokou svítivost po dlouhou dobu a prodlouženou životnost tyčinky (odolává mrazu a dlouhodobému uskladnění).

Chemické světlo MIKADO STARLIGHT je určeno především pro osazení antének splávků, čihátek lovu na položenou, ale také pro zvýšení atraktivity umělých vláčecích nástrah, zejména woblerů a twisterů, při večerní přívlači. Spolehlivý a nepostradatelný pomocník pro večerní a noční rybolov! Tato značková světla jsou nabízena v balení 50×2 ks v provedení 3 mm, 4 mm a 4,5 mm. Prášková technologie zaručuje vysokou svítivost a prodlouženou životnost tyčinky. Prověřeno v praxi - svítí 2-3 dny!

Nově v každém balení navíc bužírka pro anténku splávku a držák pro upevnění na prut!

Náš tip I: Dobu svícení tohoto práškového chemického světla lze pohodlně prodloužit vložením světla do mrazničky. Chemická reakce se tak výrazně zpomalí a prodlouží se tak doba svícení několikanásobně! Jedno světlo tak lze využít pro několik lovů za sebou.

Náš tip II: Nemá Váš splávek anténku pro upevnění chemického světla? Nemá Vaše čihátko pro lov na položenou vstup pro zasunutí chemického světla? Řešení je jednoduché - podle průměru chemického světla (najdete na obalu) opatřete obyčejný drát v podobném průměru, důkladně nahřejte zapalovačem a na vhodném místě čihátka vytvořte otvor pro chemické světlo! (funguje samozřejmě jen u polystyrenových výrobků a čihátek na bázi plastů či PU).

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

Letní období
DUBEN - ŘÍJEN
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimní období
LISTOPAD - BŘEZEN
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Neděle:
ZAVŘENO