LK Baits vrhací tyč Lukas Krasa Toray Cobra

LK Baits vrhací tyč Lukas Krasa Toray Cobra
Když nejlepší, tak Toray Cobra! Když nejlehčí, tak Toray Cobra!Když nejlevnější, tak Toray Cobra! Nová kobra (vrhací tyč) pro všechny rybáře…

Celý popis

Skladem:
více než 10 ks
1 799 Kč s DPH

LK Baits vrhací tyč Lukas Krasa Toray Cobra

Když nejlepší, tak Toray Cobra!
Když nejlehčí, tak Toray Cobra!
Když nejlevnější, tak Toray Cobra!

Nová kobra (vrhací tyč) pro všechny rybáře vyrobená unikátní technologií za použití uhlíkového prepregu a základu vlákna TORAY 3KK. Unikátní tvar vypočítaný specialisty na fakultě obrany tak, aby boilies ve vrhací tyči dosáhl maximální rychlosti a rotaci při vymrštění. Jedná se vůbec o nejlehčí kobru na trhu, kterou v ruce téměř necítíte a můžete tak vnadit libovolné množství návnad bez namožení ruky. Právě neskutečná lehkost a vyvíjený tvar, dovolují dosahovat nejdelších hodů zcela každému a to bez potřeby získání návyku. Toray Cobra je také velmi přesná. U vývoje tohoto výrobku se vystřídalo několik rybářů po celém světě včetně Lukáše Krásy, který ji několikrát připomínkoval k potřebné dokonalosti. Kobra je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a především profesionály v oboru. Vrhací tyč se totiž vyrábí ve světově známé firmě PASSVILAN, která se mnoho let zabývá výrobou hokejek. Toray Cobra je určena pro všechny průměry boilies do 24 mm. Při použití nejlepších materiálů se jedná o nejlevnější kobru na trhu. 

-Váha pouhých 51 g
-Vyztužená rukojeť a špička
-Vnitřní průměr 28,9mm
-Vnější průměr 30mm
-Speciální povrchová úprava držadla
-Spodní otvor pro propláchnutí kobry
-Praktické poutko pro zavěšení kobry
-Součástí je polstrovaný obal
-Transportní délka 74cm

Kód: 31010601

Parametry Toray cobry

Dobrý den, chtěl bych upřesnit některé parametry Toray cobry? Zajímá mne hlavně délka, testovaný krmící dostřel a zda je vnitřní část materiálu vrhací tyče hrubá nebo hladká. Děkuji za odpověď J. M.

Dobrý den,

délka kobry je 74cm (neměřeno po obvodu, ale skladnost), na vnitřní straně je karbon bez vyleštění a obvyklý dostřel se pohybuje kolem 100 m v závislosti na podmínkách a technice.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

LUKAS KRASA TORAY COBRA - VRHACÍ TYČ

Dobrý den na fotce je vidět podpis Lukáš krása to tam musí být já bych o měl zájem si ji koupit , ale přijde mi divné mít moji věc podepsanou někým jiným to mě dosti odrazuje od koupě jestli by nebylo hezčí mít na ní třeba českou vlaječku a tím podpořit český výrobek ? děkuji za odpověď A.K.

Dobrý den,

standarně se tato kobra prodává pouze s logem, tedy podpisem Lukáše Krásy, pokud máte zájem o individuální úpravu, kontaktujte prosím telefonicky vedoucího prodejny Josefa Rybíze Urbánka na tel. čísle 733 359 542.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

obal

Dobry den, docetl jsem se o obalu ale není nikde videt, je opravdu soucasti? Dekuji

Dobrý den,

ano, obal je skutečně součástí kobry. Fotografii se pokusíme co nejdříve doplnit na eshop.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Zeptejte se

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Doporučujeme dokoupit