LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Lucky John Pro Joco Shaker 3,5" 4Ks 4+1 bal - dárkový balíček

Lucky John Pro Joco Shaker 3,5" 4Ks 4+1 bal - dárkový balíček

Výrobce: Vánoce

Speciální Vánoční balíček gumových nástrah od firmy Lucky John! Tyto vynikající nástrahy JOCO SHAKER… Celý popis

Katalogové číslo: LJSet2

684 Kč s DPH
Po registraci 684 Kč 684 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

Speciální Vánoční balíček gumových nástrah od firmy Lucky John! Tyto vynikající nástrahy JOCO SHAKER  nyní pro vás máme ve Vánočním balíčku  4 + 1 Zdarma což nikde jinde nekoupíte! Tímto skvělým, setem uděláte na Vánoce radost každému lovci!
Na Vánoční sety se nedá uplatňovat žádná jiná sleva či poukazy

Lucky John Joco Shaker je gumové kopýtko. Tento typ je první z celé série Floating Soft Plastic System. Tento systém je založen na plovoucí hmotě, díky které nám kopýtko nespadne spolu s hlavičkou na dno, ale zůstane se vznášet kolmo ke dnu. Toto je ideální pozice pro dravce, který snáze nástrahu nasaje do úst. Vyrábí se v mnoha barvách.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

PO-PA:
8:30 - 17:00
SO-NE:
8:30 - 15:00