LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

LORPIO Magnetic Carp Halibut 2kg

LORPIO Magnetic Carp Halibut 2kg

Výrobce: Lorpio

Veškeré receptůry Lorpia-Magnetic jsou vyrobeny Petrem Lorencem – individuálního Vícemistra Světa a… Celý popis

Katalogové číslo: 34050401

139 Kč s DPH
Po registraci 139 Kč 132 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

 

Veškeré receptůry Lorpia-Magnetic jsou vyrobeny Petrem Lorencem – individuálního Vícemistra Světa a aktuálního Mistra Polska. Lorpia Magnetic ocení každý rybář a najde si tu vlastní směs, kterou si zamiluje. Kvalitní směs dlouho udrží ryby v lovném místě.

Použití:

    Na vodách s velkým tahem nebo hlubších jak 4 metry přidejte do nástrahy lepidlo, štěrk nebo hlínu. Za účelem zvýšení účinnosti nástrahy přidejte chuťové a vonné posilovače. Rozdrobenou směs doplňte malým množstvím návnad např: larvy, kukuřici, patentkou.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

PO-PA:
8:30 - 17:00
SO-NE:
8:30 - 15:00