LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

LK BOYS

Elektromotor

08. 10. 2019 | Marek Crlík

Dobrý den, mám člun LK Baits člun Top Khaki Sonar 220 a chtěl bych koupit patřičný elektromotor. Na člunu je uváděn motor o výkonu max. 3,4 HP. Nicméně ve Vaší nabídce jsou elektromotory značeny dle lb. Který je nejvhodnější na zavážení na Labi i lov ze člunu? Je vhodný LK Baits elektromotor Haswing 55 Lb nebo je příliš silný/slabý pro tento člun? Děkuji. Hezký den

Dobrý den,

ideální motor pro vás bude 40 lb.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

háčky na amury

04. 08. 2019 | Jan Macek

Dobrý den! Potřeboval bych od Vás poradit, jak velké háčky a jaký typ háčku zvolit pro lov amurů. Nastražení nástrahy bych volil na panáčka. <br /> Předem děkuji za odpověď!<br /> <br />

Dobrý den,

vše pořebné se dočtete v článku Jak na amury - koncová udice od Lukáše Krásy, kde je přímo háčkům na amury věnovaný celý odstavec:

"Amuří ústa jsou velmi tvrdá. Když si je rukou ohmatáte, zdá se, že snad ani není možné, aby se háček zaseknul. Vyzkoušel jsem mnoho druhů háčků i různých velikostí. Nakonec jsem skončil u těch nejmenších s tenkým, ale pevným drátem, které musí být ostré jako jehličky. Používám háček s tvarem banánku Banana Nailer č. 8, který se mi osvědčil nejvíce. Zdá se, že je to velmi malý háček pro chytání velkých amurů, ale věřte mi, že na to, jak je malý, zvládne hodně. Snad jedinou jeho nevýhodou je, že na amura nemůžete při zdolávání moc tlačit. Takže pokud chytáte v blízkosti vázek a do amura se musíte opřít, použijte například háček Super Kurv velikosti 4. Má vynikající ostrost, pevnost i tvar. Tyto háčky byly dle mých požadavků vyrobeny v Japonsku pro lov kaprů. Jejich vlastnosti si získaly oblibu i pro lov amurů."

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LK Baits

dotaz

06. 07. 2019 | Josef Zjevík

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli máte nahradní cívky k navijáku penn affinity 8000 ltd, popř. jestli se to dá sehnat. Děkuju předem za odpověď

Dobrý den,

náhradní cívka k tomuto navijáku bohužel není dostupná.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým LK Baits

uzel

20. 06. 2019 | Tomáš Chaluš

dobrý den, mohli by jste mi prosím poradit nějaký vhodný uzel ke spojení ujímané šokové šňůry a olověnky. děkuji a na shledanou Tomáš

Dobrý den,

omlouváme se za pozdní odpověď, v souvislosti s novým webem jsme měli různé technické problémy s poradnou, ještě jednou se omlouváme.

Možností je více a každému vyhovuje něco jiného. Nejčastějšími řešení jsou kravský uzelklasický grinner a nebo smyčka do smyčky (loop to loop).

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým LK Baits

vhodné uzly

11. 06. 2019 | Tomáš Chaluš

Dobrý den, chtěl jsem se prosím zeptat jaké uzly jsou vhodné ke spojení ujímané šokovky s očkem na olověnce. Předem moc děkuji a na shledanou Tomáš

Dobrý den,

omlouváme se za pozdní odpověď, v souvislosti s novým webem jsme měli různé technické problémy s poradnou, ještě jednou se omlouváme.

Možností je více a každému vyhovuje něco jiného. Nejčastějšími řešení jsou kravský uzel, klasický grinner a nebo smyčka do smyčky (loop to loop).

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým LK Baits

Směs+ AK

09. 05. 2019 | Lukáš Pánek

Dobrý den. Je možné zakoupit hotovou směs a k tomu Aminokomplex? Děkuji

Dobrý den,

bohužel, suroviny na výrobu boilies nemáme v nabídce na prodej, nabízíme jen hotové výrobky, jako boilies, pelety, boostery, dipy, tekuté potravy, esence atd., ale směsi a již namíchané aminokomplexy ne.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

S pozdravem
Tým LK Baits

Obaly

04. 05. 2019 | Milan Cafourek

Dobrý den,daly by se u Vás objednat tři obaly na tekutou potravu 250ml.

Dobrý den,

ano, určitě to možné je, kontaktujte nás prosím telefonicky na 733 359 542 a domluvíme podrobnosti.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým LK Baits

V. ročník R-Spekt Junior Cup 2019

27. 03. 2019 | Vojtěch Kunc

Dobrý den.<br /> Chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučil na závody od 31.5 do 2.6<br /> Povolené množství krmiva je 20kg.<br /> Rozloha vody - 3 ha<br /> Více info na : https://www.mrk.cz/kalendar.php?id=46953<br /> Díky za vše.

Dobrý den,

na závody a rychlé chytání doporučujeme na vnadění rozpustné boilies Fish Activ, které perfektně nastartuje a rozjede krmné místo. Jako nástrahu doporučujme také Fish Activ nebo atraktivní dipované Fresh boilies, ideálně s vysoce atraktivními jasnými plovoučkami Fluoro Pop-ups, které můžete zkusit nastražit i samotné kousíček nad dno. Krmení doporučujeme před lovem zalít boosterem a samotnou nástrahu zatraktivnit dipem a obalit pastou. Tak dosáhnete nejatraktivnější nástrahy, která v co nejkratší době přiláká ryby k Vaší nástraze a bude do okolí šířit výrazně aromatický potravní signál. K nástraze doporučujeme s každým náhozem přidat PVA punčochu naplněnou drobnými atraktivními peletkami, které můžete taktéž přelít boosterem nebo tekutou potravou All Amino Nutric. Co se příchutí týče, tak u boilies můžeme vřele doporučit vysoce atraktivní a dráždivé příchutě jako jsou Chilli SquidCompot NHDCNutric Acid nebo Duo X-Tra Nutric Acid/Pineapple, který bývá úspěšný prakticky vždy a všude. Jako tajný tip bychom určitě vyzkoušeli zbrusu nový Peperin.

Přejeme hodně úspěchů!

Tým eshopu LK Baits

Žernoseky 441059

22. 03. 2019 | Alois Hlaváček

Dobrý den, chci se zeptat co by jste doporučil za nástrahu a návnadu na tuhle lokalitu. Děkuji za info

Dobrý den,

vzhledem k rozloze bychom Vám doporučili na krmení boilies Euro Economic, hlavně Spice Shrimp a nebo Chilli Squid, které je na masivnější vnadění naprosto ideální. Je lehce stravitelné a za příznivou cenu, což je při větších krmných kampaních důležité. Nemusíte se ovšem vůbec bát jej použít i jako nástrahu, zejména pokud jej zvýrazníte dipem, pastou nebo výraznou plovkou. Jinak doporučujeme mezi boilies Euro Economic přimíchat menší množství "našlapanějšího" boilies, na které poté budete i chytat. Pro tyto účely můžeme vřele doporučit legendární Nutric Acid nebo jeho kombinaci s ananasem, která bývá úspěšná prakticky na všech podobných vodách, a nebo, pokud byste se chtěl zaměřit na větší kapry, tak Sea Food, který je i trochu více selektivní. A jakou tajnou zbrań bychom vyzkoušeli zbrusu nový Peperin, který jistě mile překvapí...

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým LK Baits

dipování boiilie POP-UP

22. 01. 2019 | Karel

dobrý den, rád bych u vás na nadcházející sezonu koupil aroma nabo sesence na dipování boilie. ovšem máte toho tolik, že vybrat to spřávné je pro mě věda. Tak tedy- MUSÍM dodržovat to, že dip a samotná nástraha musí být v té stejné příchuti.? Pokud mám BOILIS jahodový,- PLOVKA monster krab, čím navonět tu plovku , ? mám zato, že když už ta plovka je s příchutí, proč ji dipovat , A mám dipovat i samotné boilies jahoda ? A hlavně jakým dipem, ? Uvádíte ře se mají plovky dipovat, ale nevím jestli plovky neutrální, nebo s příchutí. Můžu jakoukoliv plovku dipovat v jakým koliv dipu ? Děkuji mockrát za radu, s úctou K. Čečelický.

Dobrý den,

na úvod by asi bylo dobré vysvětlit, jaký je rozdíl mezi boosterem, dipem a esencí. Esence jsou z těchto tří tekutin nejkoncentrovanější, můžeme říci, že jsou extrémně koncentrované, silné, aromatické a dráždivé, používají se jen ve velmi malém množství, a to zejména při výrobě hotového boiliesu (dávají se do základní směsi při zpracování těsta), další použití esencí je k dipování nástrah, dá se říct, že prakticky jen plovoucích, klasické hotové boilies na dno se esencemi zpravidla nezatraktivňuje, pouze k zatraktivnění plovoucích boilies se esence používají. Jedná se o řídké tekutiny, pokud budete chtít jimi zatraktivnit plovoucí boilies, stačí pár kapek nakapat do krabičky, zavřít a prohrkat, a nebo plovoucí nástrahu na návazci před nahozením smočit v esenci. Dipy jsou také velmi atraktivní, poměrně koncentrované, ale jsou podstatně hustší a požívají se k dipování klasického boilies (na dno). Boostery jsou o trošku řidší než dipy, ale o trošku hustší než esence, ale jsou nejméně koncentrované a používají se k zalévání boiliesu na krmení, tedy boilies nebo jakoukoliv jinou krmnou směs (i krmítkovka nebo method mix, partikl, pelety...) stačí dát do kbelíku a zalít dostatečným množstvím boosteru a nechat nasáknout, krmný mix bude potom atraktivnější.

Co se týče příchutí, tak určitě není nutné dipovat stejnou přchutí, klidně můžete jakoukoliv nástrahu nadipovat v dipu jiné příchutě, často to je pro ryby neokoukané a zajímavé a může to ryby zmást a přesvědčit k ochutnání, pokud budete dipovat stejnou příchutí, tak dosáhnete silnější pachové stopy dané příchutě a lepšího šíření této vůně do okolí nástrahy. Často se doporučuje k "smradlavému, masovému" boilie dávat sladké, ovocené plovky, a opačně, ke skladkému, ovocnému boilies dát smradlavou plovoučku. Ze sladkých příchutí plovek jsou jednoznačně nejpopulárnější a nejoblíběnější Ananas (Pineapple), Compot NHDC a Jahoda (Wild Strawberry). Chutě kaprů se ale velmi mění a na různých vodách a v různém období na ně platí různé příchutě, takže se vždy vyplatí mít s sebou u vody větší množství příchutí plovek, esencí a dipů, abyste se kaprům trefil do chuti a nalezl tu nejlepší příchuť do daných podmínek.

Když se zastavíte u nás na prodejně v Přelouči, rádi vám vše ukážeme a poradíme.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým LK Baits

Urychlení rozpadu po domácku vyrobených vnadících pelet.

09. 01. 2019 | Karel Hryzák

Přeji hezký zimní den v roce 2019. Jsem Vaším zákazníkem a rád používám k rybolovu Vaše produkty. Vzhledem k tomu, že jsem z Chebu tak velmi často rybařím na přehradách Jesenice a Skalka. Zde je více problematické udržet ryby v lovném místě a tak více vnadím. Z tohoto důvodu si vyrábím vnadící pelety z levnějších komponentů, jako je řepka, pšenice , kukuřice a pod. Na 1 kg směsi používám jako pojivo 2 vejce. Rozpad pelet je však cca 2 až 3 hodiny. Můžerte mi poradit nějaký komponent aby byl rozpad pelet kratší , cca 30 až 60 minut. Děkuji Karel Hryzák.

Dobrý den,

myslíme, že by mělo stačit jen dát menší množství vajec, tedy jen jedno, nebo dokonce žádné, i bez vajec by se měla dát udělat peleta, která bude na souši držet, ale ve vodě se rychle rozpustí.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým ehospu LK Baits

Poukázky

07. 01. 2019 | Lukáš Toman

Dobrý den, obdržel jsem poukázky na nákup zboží ve vašem obchodě. Je prosím možné vybrat zboží na e-schopu a zaplatit jej "poukázkami"? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

dárkové poukazy platí pouze na naší kamenné prodejně v Přelouči.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Aké pop Up je v hodné k strawberry

06. 01. 2019 | Lukáš Blazek

Dobrý den, Vám prajem. Idem v máji na 2 dnove preteky a jednou z variant chcem použiť vaše strawberry boiles a týmto sa chcem spýtať ake by bolo použiť vhodné pop Up k tejto príchutí. Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den,

asi bychom zvolili k boiliesu Wild Strawberry atraktivní plovoucí boilie ve výrazných barvách Pop Up Fluoro, buď ve stejné příchuti, tedy jahoda, a nebo žlutý ananas nebo oranžový Compot NHDC. Za zkoušku by ale určitě stálo ke sladkému ovocnému boiliesu dát "smradlavou" plovoučku, například Nutric Acid, kapří chutě jsou nevyzpytatelné...

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Humpolec

04. 01. 2019 | Radek

Dobrý den , v květnu jedu na 24hodinové závody do Humpolce, co by jste mi doporučily na rychlé chytání? Děkuji

Dobrý den,

na takto rychlý lov doporučujeme na vnadění rozpustné boilies Fish Activ, které bylo pro takto krátké vycházky přímo vyvinuto. Jako nástrahu doporučujme také Fish Activ nebo atraktivní dipované Fresh boilies, ideálně s vysoce atraktivními jasnými plovoučkami Fluoro Pop-ups, které můžete zkusit nastražit i samotné kousíček nad dno. Krmení doporučujeme před lovem zalít boosterem a samotnou nástrahu zatraktivnit dipem a obalit pastou. Tak dosáhnete nejatraktivnější nástrahy, která v co nejkratší době přiláká ryby k Vaší nástraze a bude do okolí šířit výrazně aromatický potravní signál. K nástraze doporučujeme s každým náhozem přidat PVA punčochu naplněnou drobnými atraktivními peletkami, které můžete taktéž přelít boosteremnebo tekutou potravou All Amino Nutric. Co se příchutí týče, tak u boilies můžeme vřele doporučit vysoce atraktivní a dráždivé příchutě jako jsou Chilli SquidCompot NHDCNutric Acid nebo Duo X-Tra Nutric Acid/Pineapple, který bývá úspěšný prakticky vždy a všude.

Přejeme hodně úspěchů!

Tým eshopu LK Baits

Praškový nutric fish

20. 12. 2018 | Pavel

Zdravím. Neviděl jsem nikde na vašem E-shopu práškový nutric na zasypání boilie už ho nevyrábíte? Pavel

Dobrý den,

ano, výroba tohotu produktu (Nutric Acid Finish) byla ukončena, jako alternativu na obalování nástrah nebo zasypání například PVA punčoch Vám můžeme doporučit práškový dip Nutra Stimul-P Nutric Acid, který je doslova našlapán těmi nejlepšími komponenty používanými při výrobě našeho legendárního boliesu Nutric Acid.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

VN Domaša

10. 12. 2018 | Šimon

Dobrý den, máte nejaké skúsenosti s Domašou?? Pokial áno tak by som sa s vami rád poradil aké boilies zvoliť na kŕmenie aké na chytanie a či je dobré použiť aj partikel a aké miesta zvoliť. Vopred ĎAKUJEM za odpoved

Dobrý deň Skúsenosti s Domašou nemáme žiadne. Dávnejšie tam pár rybárov chytalo a čo máme od nich informácie, tak im tam fungovalo Palermo. To sa už ale nevyrába. Nakoľko je to bahnitá voda doporučujeme Krmiť Spice shrimpom a na chytanie použiť Black Protein napríklad Fresh prevedenie Mohli by tam fungovať silno Korenené veci ako je Ľadová vanilka, doporučujeme vo vode nad 15°C alebo Chili Squid. Gulička ktorá takmer nikdy nesklame je ale Sea Food, takže aj tá by mohla byť vhodná. Čo sa týka miesta to by bolo najlepšie zistiť priamo od ľudí ktorý tam chytávajú. Prajeme úspešný lov

S pozdravom Team LK Baits SK

Výběr kaprových prutů na delší odhoz 100m a více

21. 11. 2018 | Radek

Dobrý denm rád bych zakoupil nové kaprové pruty a potřeboval bych poradit mezi firmou delphin a prologic. Konkrétně Delphin etna 3,25lb nebo Prologic C1 popřípadě C2 ve variantě 3,5lb. Děkuji

Dobrý den,

určitě Vám můžeme doporučit značku Prologic, má produkty s vynikajícím poměrem cena/výkon, a i na její pruty (stejně jako mnoho dalšího zboží) máme od zákazníků kladné ohlasy. 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Materiál na koncovou montáž

19. 11. 2018 | František Švidrnoch

Dobrý den, prosím o radu. Lovím na revíru, kde se vyskytují slavíčkové místa. Při záběrech mi dochází k přetržení koncové montáže. Můžete mi proto doporučit materiál, který by mi tento problém alespoň částečně omezil? Děkuji za odpověď a Petrův zdar. F. Švidrnoch

Dobrý den,

do takovýchto podmínek jednoznačně doporučujeme naši osvědčenou montáž, která celému našemu týmu, i přímo Lukášovi, zachránila už spoustu kaprů. Doporučujeme použít lankový návazec, který se skládá z lanka a extrémně odolné pletené šňůrky Gladiator. Podrobný článek přímo od Lukáše o této montáži, včetně detailního návodu na jeho přípravu s mnoha fotkami, najdete zde.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Kam na ryby?

13. 11. 2018 | Petr

Dobry den, mam dotaz ohledne dovolene v zahranici. Chtel bych vzit svoji pritelkyni a rok a pul mladouckou dcerku na dovolenou na nejake jezero... premyslim nad Chorvatskem ale neznam zadny revir v zahranici, chtel bych poradit kam mam jet si zachytat pekne kapry a uzit si i koupacku s rodinou . Dekuji Petr

Dobrý den,

to bude asi nejlepší, když to prokonzultujeme telefonicky, ozvěte se nám prosím na telefonní číslo 733 359 542 a rádi Vám poradíme.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Vaření boilie

08. 11. 2018 | Vojta Lorenc

Zdravím chtěl bych se zeptat jak vařit boilie jestli je lepší přímo ve vodě nebo na páře.Ja osobně jsem doposud vařil na páře ale po vyjmutí boilie jsem zjistil že na spodni straně jsou otištěné drazky od sitka.Tak bych se chtěl zeptat jakou metodu používáte nebo co bys te my doporučil? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

my vaříme boilies klasicky ve vodě, takže tuto metodu můžeme doporučit, žádné problémy s tím nejsou.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

Víkendová výprava

23. 10. 2018 | Vojtěch Kunc

Zdravím LK Baits. Chci se zeptat jak bych měl krmit a chytat větší jesetery na váš jeseter speciál v tomto období. Vím, že na revíru jsou jeseteři přes 150 centimetrů. Děkuji za vše.

Dobrý den,

jelikož jeseteři jsou docela velcí jedlíci, doporučujeme si na zákrm připravit naše Jeseter Special boilies v komninaci s Jeseter Special peletami a následně tento mix přelít vybranou příchutí boosteru Jeseter Special pro intenzivní pachovou stopu, která jesetery přiláká. Pod háček jednoduše umístit jednu kuličku a je to :-) Pokud by se záběr nedostavoval, nebo byste chtěl urychlit čekání na něj, doporučujeme nástrahu zatraktivnit dipem nebo pastou.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

IQ Method Mix Hybrid

18. 10. 2018 | Jirka

Dobrý den IQ Method Mix Hybrid bude se ještě prodavat nebo už ne ? Děkují

Dobrý den,

výroba tohoto produktu není v plánu, protože výroba stále nestíhá, i když běží na maximální obrátky a maximální kapacitu. 

Děkujeme za pochopení,

s pozdravem a přáním hezkého dne

tým eshopu LK Baits

Tovačov

08. 10. 2018 | Martin

Dobrý den, začátkem listopadu jedu na Tovačov, co byste doporučili na rychlé chytání? Děkuji

Dobrý den,

na takto rychlý lov doporučujeme na vnadění rozpustné boilies Fish Activ, které bylo pro takto krátké vycházky přímo vyvinuto. Jako nástrahu doporučujme také Fish Activ nebo atraktivní dipované Fresh boilies, ideálně s vysoce atraktivními jasnými plovoučkami Fluoro Pop-ups, které můžete zkusit nastražit i samotné kousíček nad dno. Krmení doporučujeme před lovem zalít boosterem a samotnou nástrahu zatraktivnit dipem a obalit pastou. Tak dosáhnete nejatraktivnější nástrahy, která v co nejkratší době přiláká ryby k Vaší nástraze a bude do okolí šířit výrazně aromatický potravní signál. K nástraze doporučujeme s každým náhozem přidat PVA punčochu naplněnou drobnými atraktivními peletkami, které můžete taktéž přelít boosterem nebo tekutou potravou All Amino Nutric. Co se příchutí týče, tak u boilies můžeme vřele doporučit vysoce atraktivní a dráždivé příchutě jako jsou Chilli SquidCompot NHDCNutric Acid nebo Duo X-Tra Nutric Acid/Pineapple, který bývá úspěšný prakticky vždy a všude.

Přejeme hodně úspěchů!

Tým eshopu LK Baits

amur

26. 09. 2018 | Martin Kuběna

Dobrý den, v půlce října pojedu na 50h závody na rybník Hruškov, bodované ryby jsou kapr, amur a jeseter. Lze používat metod mix a krmítka. Co byste doporučili na amura? Děkuji za odpověd

Dobrý den,

obecně na takové závody bychom zvolili taktiku atraktivního krmení a atraktivních nástrah, to znamená jemné hodně aromatické krmení zailté boosterem, převážně z jemných složek, method mix, pelety, partikl a drcené nebo půlené boilies dráždivých příchutí (Chilli Squid, Spice Shrimp, Compot NHDC, Wild Strawberry). Na lov amurů bychom větší množství krmení ve složení boilies Amur Special Spice Shrimp doplněné o amurové peletykukuřičné pelety a partikl, zejména kukuřici a jako nástrahu samotnou kukuřici nebo kukuřici nadlehčenou plovoucím Fluoro boilie Ananas nebo Compot NHDC.

Přejeme hodně úspěchů!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým eshopu LK Baits

ZEPTEJTE SE - LK BOYS

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

Letní období
DUBEN - ŘÍJEN
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimní období
LISTOPAD - BŘEZEN
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Neděle:
ZAVŘENO