LK Baits IQ Method Mix Fruit 5kg

LK Baits IQ Method Mix Fruit 5kg
Inteligentní method mix na ovocném základu, který je unikátní především ve složení našich prvotřídních ingrediencí. IQ method mix začíná okamžitě…

Celý popis

Skladem:
dočasně nedostupné
655 Kč s DPH

LK Baits IQ Method Mix Fruit 5kg

Inteligentní method mix na ovocném základu, který je unikátní především ve složení našich prvotřídních ingrediencí. IQ method mix začíná okamžitě pracovat a lákat ryby ve svém okolí.  IQ mix se používá jako jako vnadící směs ve formě zhutněných koulí nebo jako extra účinná krmítkovka. Omezení pro IQ mix doslova není. Naši zákazníci si ho oblíbili při lovu s jakoukoli nástrahou (boilies, kukuřice, pelety, měkké nástrahy, červi...) a to při jakémkoli způsobu lovu (položená, feeder, plavaná)

K přípravě stačí suchý mix zvlhčit vodou, můžete použít i tekuté potravy, booster nebo Pelet Activ. Po navlhčení mix výrazně nabývá a z 5kg mixu uděláte až 10kg hotové návnady.

Kód: 34120116

dostupnost

Dobrý den, kdy naskladníte 5kg fruit mixu? Dky Lukáš.

Dobrý den,

přesné datum naskladnění zatím bohužel neznáme, ale pokud máte zájem o větší množství tohoto mixu, můžete nás kontaktovat na tel. č. 733 359 542 a domluvit se na odběru většího množství 1,5 kg balení za zvýhodněnou cenu.

S pozdravem

Tým eshopu LK Baits

Zeptejte se

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Doporučujeme dokoupit