LK BAITS Team věrnostní sleva 5% až 15% na každý nákup
Získat slevu

Gaby polštář losos 90cm

Gaby polštář losos 90cm

Výrobce: Gaby

Udělejte rybářovi radost zakoupením kvalitního polštářku. Losos je nejvznešenější zástupce… Celý popis

Katalogové číslo: GLOV

437 Kč s DPH
Po registraci 437 Kč 415 Kč

Skladem: 1 ks
+
-

Popis produktu

 Udělejte rybářovi radost zakoupením kvalitního polštářku.

Losos je nejvznešenější zástupce lososovitých ryb. (Salmonidae). Geografický rozsah této ryby je v pobřežních vodách od Bílého moře přes Severní moře a Baltského na severním Portugalsku. Tam tráví většinu svého života v moři, pro období rozmnožování se vlévá do řeky, aby se třeli. Během tření se losos instinktivně vrátí na místo, kde se narodil. Některé z nich zemřou po prvním tření. Losos je dravec. Mláďata žijí v řekách krmí se vodními organismy, ale potrava dospělého lososa jsou především ryby.Populace volně žijícího lososa v Evropě rapidně klesá. Největší hrozbou pro ryby je oplocení a znečištění řek.

Představujeme Vám novou kolekci výrobků. Plyšové polštářky jsou vyrobeny z materiálu polyester hypoalergenní. Nátěrová hmota je měkká a náplň je polyesterová vata. Unikátní umělecké dílo bylo provedeno absolventy výtvarných umění v Krakově.

Je zde připraveno několik druhů ryb, s kterými se většina z nás setkala. Jsou zobrazeny ve velmi jemném barevném provedení a přirozené podobě, kde zvýraznují svoji neuvěřitelnou krásu.

Délka 90 cm.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

Letní období
DUBEN - ŘÍJEN
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimní období
LISTOPAD - BŘEZEN
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Neděle:
ZAVŘENO