LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Fox Rage Zander Pro Shads Bulk 4 x 7,5cm + 9 x 10cm!

Fox Rage Zander Pro Shads Bulk 4 x 7,5cm + 9 x 10cm!

Výrobce: Vánoce

Pro milovníky přívlače a především Candátů tu máme speciální Akční balík plný vynikajících nástrah na… Celý popis

Katalogové číslo: Set4

302 Kč s DPH
Po registraci 302 Kč 302 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

Pro milovníky přívlače a především Candátů tu máme speciální Akční balík plný vynikajících nástrah na tyto zubaté krasavce od firmy Fox! Tento dárek dostane vašeho muže přímo do kolen. Využijte tuto speciální nabídku a získejte set čtyř 7,5cm kusů nástrahy Fox Rage Zender Pro Shads Bulk + devět 10cm kusů nástrahy Fox Rage Zender Pro Shads Bulk za vyjimečnou cenu se slevou 10%! Tuto nabídku máte pouze u LK Baits!
Vánoční akce nelze kombinovat s žádnými jinými slevami či poukazy!

Balíček obsahuje:
Salt N Pepper 7,5cm
Lemon Tiger 7,5cm
Red Head 7,5cm
Natureal Pearch 7,5cm
Salt N Pepper 10cm
Lemon Tiger 10cm
Red Head 10cm
Natural Pearch 10cm
Brownie 10cm
Black N Lime 10cm
Black N White 10cm
Hot Olive 10cm
Arkansas Shiner 10cm

Nenechte se zmást názvem! I když naše Zander Pro Shads jsou pro cílený lov candátů, jsou také výborné pro lov dalších druhů dravců. Je to měkká nástraha osvedčená časem a v současné době ji používá mnoho rybářů napříč kontinentem. Je k dispozici ve čtyřech velikostech, včetně nového menšího průměru 7,5cm. Všechny velikosti se vyznačují skvělou akcí, která tuhle měkkou nástrahu tak proslavila. Profil těla se shoduje s naprostou většinou přirozené potravy, kterou dravec konzumuje a proto pokud s ní rybář skvěle pracuje, dokonale imituje pohyb kořisti. Ocas ve tvaru vejce vytváří spoustu vibrací , které z této nástrahy činí pro dravce dokonalý terč. Zander Pro je velice univerzální nástraha, která může být prezentována několika různými způsoby. Od nahazování ze břehu až po vertikální lov ve vodním sloupci z lodě. Mohou být použity se standartními jigovými hlavičkami nebo lze zvýšit pravděpodobnost úlovku použitím háčku v ocasní části pro případ, že budou dravci opatrnější. Posledním přírůstkem do našeho sortimentu jsou připravené k použití Zander Pro Shads, které stačí vyndat z balení a ihned použít. <BR>• Napodobuje dokonale pohyb živé kořisti <BR>• Ocas ve tvaru vejce pro maximální vytváření vibrací

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

Letní období
DUBEN - ŘÍJEN
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimní období
LISTOPAD - BŘEZEN
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Neděle:
ZAVŘENO