LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Fox prak Mini Multi-Baits

Fox prak Mini Multi-Baits

Výrobce: Fox

<p><span style="color: #413727; font-family: 'Trebuchet MS'; font-size: 13px; line-height: 15px;">Praky Power-Guard sú konštruované tak, aby dopravili návnadu s čo najväčšou presnosťou do čo najväčšej vzdialenosti.</span></p> Celý popis

Katalogové číslo: CPT004

715 Kč s DPH
Po registraci 715 Kč 679 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

Praky Power-Guard sú konštruované tak, aby dopravili návnadu s čo najväčšou presnosťou do čo najväčšej vzdialenosti.

Patentovaná ochrana kĺbov prstov. Anatomicky tvarovaná rukoväť pre čo najpohodlnejšie uchopenie praku. Košíček praku je vyrobený z jedného kusu čím sa eliminuje možnosť poškodenia vo zvaroch a spojoch.
Prak je konštruovaný tak, aby mal maximálnu možnú životnosť aj pri extrémnom zaťažení.
Prak bol testovaný veľa mesiacov, tak aby ramená aj vysoko kvalitná latexová guma zodpovedala maximálnym požiadavkám užívateľa.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So-Ne:
8:30 - 15:00