LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Delphin záchytné uši Snag Gear Led

Delphin záchytné uši Snag Gear Led

Výrobce: Delphin

SNAG GEAR LED je výborným pomocníkem rybáře, odvozený od základního modelu SNAG GEAR. Už základní… Celý popis

Katalogové číslo: 900029003

189 Kč s DPH
Po registraci 189 Kč 180 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

SNAG GEAR LED je výborným pomocníkem rybáře, odvozený od základního modelu SNAG GEAR. Už základní model vynikal jednoduchou, odolnou konstrukcí a výbornou cenou. Model LED je navíc vybaven LED diodami, které díky připojitelnosti k elektronickému hlásiči dokážou světelně signalizovat záběr. Kromě toho balení obsahuje další výměnné kryty LED diod, pomocí kterých je možné zaměnit barvu signalizace a tím přizpůsobit Snag Gear k barvě elektronických signalizátorů. Navíc balení obsahuje i mezikus pro připojení řetízkového signalizátoru Delphin CSW-II. Svítící Snag Gear je připojitelný k elektronickému alarmu.

Výměnu barevného krytu diody LED provádějte s maximální opatrností. Hrozí poškození kontaktů diody a následné odpojení její světelné signalizace. Nasazený kryt nejprve pomalu natáčejte dolů plynulým pohybem, přičemž přidržujte tyčku v níž je nasazen. Povytáhněte ho spolu s LED diodou ze které ho následně opatrně vysuňte. Následně nasaďte na LED diodu kryt požadované barvy a opatrně jej vsuňte zpět do tyčky.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

PO-PA:
8:30 - 17:00
SO-NE:
8:30 - 15:00