LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Daiwa naviják 16 Certate (G) 2506H

Video

Daiwa naviják 16 Certate (G) 2506H

Výrobce: Daiwa

Daiwa Certate '16 2506HVýrazně jsme vylepšili náš nový Certate. Fascinující, nové technologie jako… Celý popis

Katalogové číslo: 10407-727

12 760 Kč s DPH
Po registraci 12 760 Kč 12 122 Kč
Zdarma Doprava zdarma
Splátková kalkulačka Splátková kalkulačka

Na objednávku
+
-

Popis produktu

Daiwa Certate '16 2506H
Výrazně jsme vylepšili náš nový Certate. Fascinující, nové technologie jako Mag Sealed kuličková ložiska, ATD brzdný systém nebo rotor ze Zaionu.
V souladu s tvrzením "nová éra v designu navijáků" Certate nastavil novou laťku moderního designu navijáků už v roce 2004. Od té doby musí každá generace Certate čelit úspěchům svých předchůdců a být ještě lepší. S novým navijákem 16´Certate představujeme ten nejvíce inovativní produkt celé série, který byl zatím uveden na trh.
DAIWA byla vždy průkopníkem na rybářském trhu. Na poli technologie izolace vnitřní části navijáku jsme vyvinuli Mag Sealed, celosvětově unikátní ochranu mechanizmu navijáků. Kritické body navijáku jsou zde chráněny před vniknutím vody, špíny, písku a dalších částeček, které by mohly počkodit naviják. U nového 16´Certate je technologií Mag Sealed, mimo hlavních převodů, chráněna také cívková osa. Takto dosáhla DAIWA vyřešní předchozího kritického problému navijáků, což potvrzují naše detailní servisní statistiky. V našem nejnovějším designu Air Rotoru byla jeho lehká konstrukce ještě dále optimalizována použitím Zaionového materiálu. A tak náš nový 16´Certate nabízí ten nejlehčí rotor všech dob, což také snižuje startovací odpor přilbižně o 15% a vede k ještě bližšímu kontaktu s nástrahou.
Posílením navíjecí síly Air Rotoru a novou, nyní ještě tužší, rolničkou se výrazně zlepšila také výkonnost brzdného systému. Optimalizovaná vyváženost rotoru navíc dodává více citlivosti během vedení nástrahy, protože vibrace jsou tím sníženy na minimum. Perfektní předpoklady pro pomalou pretentaci nástrahy.
Trendy v rybaření a zejména pak trendy v lovu velkých ryb se přiklání stále více k použití lehkého, ale spolehlivého vybavení. U navijáku to znamená především spolehlivou funkci brzdy a to za všech okolností. S novým ATD brzdným systémem DAIWA vyvinula systém, který nabízí nastavenou brzdnou sílu okamžitě bez běžného vysokého počátečního odporu. S touto novou technologií jste schopní překonat stávající problémy a překážky, máte efektvní nástroj na eliminaci potíží, jako je trhání vlasce a ztráta úlovku. Naše nové HD (heavy duty = těžká práce) modely nabízí tělo navijáku z jednoho kusu materiálu, což znamená vyšší stabilitu. Konstrukce z jednoho bloku dělá převodovou jednotku ještě odolnější a naviják tak lze vystavit i extrémním podmínkám. Navíc je tělo navijáku zapečetěné a je tak maximálně odolné proti vniknutí vody a špíny. Díky designu z jednoho kusu materiálu může 16´Certate používat velké pohonné kolo, což znamená o 72% hladší rotaci v porovnání s Certate z roku 2004.
16´Certate představuje více než jen novou generaci, nebo novou sérii navijáků - je to naprosto nekompomisní vize navijáku pro více zábavy a požitku z rybaření.
MAGSEALED® rám
MAGSEALED® rolnička
10 kuličkových ložisek (vč. 5 „CRBB®" a 2 MAGSEALED® kuličkových ložisek)
Verze HD: 8 kuličkových ložisek (vč. 5 „CRBB®" a 2 MAGSEALED® kuličkových ložisek)
Hliníkové tělo navijáku HardBody-Z®
Tělo z jednoho kusu hliníku (HD velikosti 3500/4000)
ZAION® AIR ROTOR®
Tough Drive Gear (TDG)
CNC frézované převody DIGIGEAR® II
Tichý systém oscilace
Setrvačníková rotace GyroSpin
ATD™ Brzdý systém
Anti-reverzní systém Infinite Anti-Reverse®
Anti-backlash system II (ABS® II)
Ražená hliníková cívka ABS® II
AIR BAIL® jednodílný překlapěč
Trvanlivé pérko překlapěče
Cross Wrap™ křížové navíjení
Rolnička Twist Buster® II
Náhradní cívka: NE
Vyrobené v Japonsku
Záruční doba: 24 měsíců

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

Letní období
DUBEN - ŘÍJEN
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimní období
LISTOPAD - BŘEZEN
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Neděle:
ZAVŘENO