LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

CUC! Karamel

          Zdravíme Vás přátelé, kolegové rybáři i rybářky. Máme tu již podzim a hodnoty teploměrů v posledních dnech klesly mnohdy i na hodnoty kolem 10°C. Voda se začíná ochlazovat a ryby shání potravu, aby si udělaly zásoby na zimu.

          Podzim je období roku, kdy se spousta rybářů snaží ulovit největší jedince dané vody. Následující fotoseriál se ovšem nebude týkat zmíněných obřích jedinců, ale bude se jednat o návod či postup, jak si v tomto chladném podzimním a za pár měsíců již zimním období u vody zachytat veškeré kaprovité ryby všech velikostí.
          Firma LK BAITS právě pro účely rychlého chytání (nejen v chladné vodě) vytvořila skupinu krmení zvané CUC!. Z původních CUC! kostiček se pomyslná rodina rozrostla o další produkty. Mezi tyto nové produkty patří CUC! Nugetky, CUC! Dipy a CUC! Rozinky, které se vyrábí v několika atraktivních příchutích. Nejnovější příchutí CUC! rodiny se stala veleúspěšná příchuť KARAMEL. 


          Náš tým si pro Vás připravil již výše zmíněný fotoseriál, ve kterém si podrobně ukážeme a popíšeme jeden z mnoha možných postupů přípravy, jak a z čeho si vytvořit atraktivní sousto pro rychlý lov.

Jako základ krmení zvolíme směs TURBO CLASSIC Směs nasypeme do nádoby.
Další složkou, kterou do našeho krmení použijeme, je sypký posilovač s příchutí KARAMEL. Posilovač nasypeme do suché směsi TURBO CLASSIC. Posilovač dávkujte 1 - 3 a polévkové lžíce na 1 kg směsi.
Suchou směs pořádně promícháme. Důkladně promíchanou suchou směs postupně vlhčíme vodou a mícháme do vhodné konzistence. Pro větší atraktivitu můžete do vody přidat dip a rozmíchat jej před nalitím do směsi.
Směs zamícháme a necháme chvíli odpočinout. Pokud je směs příliš suchá, tak ji dovlčíme. Když směs odpočívá, máme chvíli času, tak si připravíme návazec s námi zvolenou nástrahou.
Další složkou, kterou do naší krmítkové směsi přisypeme jsou CUC! Nugetky. S nugetkami nešetříme. Voňavé nugetky pozvednou směs na vyšší úroveň atraktivity, navíc jsou vlhčené, takže nevysuší naši směs.
Takto vypadá směs připravená k použití. Směs dáme do method formičky.
Do formičky vložíme method krmítko a zmáčkneme. Pro lepší vyklepnutí doporučujeme formičku předem navlčit buď vodou nebo dipem. Po vyklopení z formičky vznikne krásně pravidelný tvar, který napomáhá k přesnému nahazování.
Již hotové sousto zatraktivníme CUC! dipem dané příchutě a můžeme nahazovat. Úlovek na sebe nenechá dlouho čekat.

 

 

Doufáme, že jsme Vám tímto alespoň trochu nastínili možnosti využití produktů CUC! a věříme, že Vám naše produkty dopomohou ke spoustě úlovků a krásných zážitků u vody.

S pozdravem 

Tým LK BAITS

Blok souvisejících produktů

 

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

PO-PA:
8:30 - 17:00
SO-NE:
8:30 - 15:00