Zimní rybačka

5. 1. 2018

Letošní sezona se nám chýlí k závěru a tak jsem se vydal na celodenní rybačku vychutnat krásné zimní počasí, který dnešní den panovalo. Dočkal jsem se jednoho záběru, z kterého jsem se dočkal krasného šupíka. Nebyl to sice ledajaký obr, ale v tomto mrazivém počasí mě velice potěšil. Kapříkovi zachutnalo ořezané boilies Nutric Acid/Pineapple spolu s plovoucím boiliesem v příchuti ananas. O Silvestra završím tradiční výpravou letošní sezonu, tak snad tento kapřík nebyl poslední v tomto roce, a i kdyby byl, tak mohu tuto sezonu brát za velmi úspěšnou, samozřejmě bez kvality by to nešlo... za vše děkuji produktům LK baits a skvělým lidem, kteří jsou s touto firmou spojeni.

S přáním vše nej do nového roku přeje za LK Baits team Jarda Hruška

article img

Další články

article img

TŘI NOCI NA SLEPÉM RAMENU

24. 4. 2018

Ahoj kamarádi. Posílám vám pár fotek z rychlé akce na ramínku. První letošní jarní slunečný den mě vytáhl k vodě. Hned od začátku jsem si pobyt užíval a po dlouhé zimě mě sluneční paprsky doslova nabíjely energií a pohodou.

article img

První body pro Rosťu!

18. 4. 2018

Jaro je tu a ve firmě LK Baits nastal takový blázinec, že jsem neměl malinkatou chvilku se dostat k vodě. Každý hlásil úlovky, ať už to bylo z Labe, pískoven nebo soukromých revírů. Prostě je znát, že ryby se rozjJaro je tu a ve firmě LK Baits nastal takový blázinec, že jsem neměl malinkatou chvilku se dostat k vodě. Každý hlásil úlovky, ať už to bylo z Labe, pískoven nebo soukromých revírů. Prostě je znát, že ryby se rozjely a vyhledávají potravu. A to sluníčko venku? Pohrával jsem si s myšlenkou, že vyrazím alespoň na chvilku.

article img

Zahájení sezony plné lysců

16. 4. 2018

Je začátek dubna, nervíky pracují, první letošní výprava je za rohem. Připravuji návazce, balím věci, v hlavě si probírám všemožné taktiky svého prvního jarního lovu. Ve čtvrtek odpoledne vyrážíme! Po příjezdu na místo jsme nadšeni, nikde ani noha a před sebou velká vodní plocha, která skrývá spoustu možností k lovu.

Článků celkem: 1771