Zimní rybačka

5. 1. 2018

Letošní sezona se nám chýlí k závěru a tak jsem se vydal na celodenní rybačku vychutnat krásné zimní počasí, který dnešní den panovalo. Dočkal jsem se jednoho záběru, z kterého jsem se dočkal krasného šupíka. Nebyl to sice ledajaký obr, ale v tomto mrazivém počasí mě velice potěšil. Kapříkovi zachutnalo ořezané boilies Nutric Acid/Pineapple spolu s plovoucím boiliesem v příchuti ananas. O Silvestra završím tradiční výpravou letošní sezonu, tak snad tento kapřík nebyl poslední v tomto roce, a i kdyby byl, tak mohu tuto sezonu brát za velmi úspěšnou, samozřejmě bez kvality by to nešlo... za vše děkuji produktům LK baits a skvělým lidem, kteří jsou s touto firmou spojeni.

S přáním vše nej do nového roku přeje za LK Baits team Jarda Hruška

article img

Další články

article img

Itálie

18. 10. 2018

Dorazily k nám fotky od kolegů z Itálie, kterým se velmi dařilo, konec konců posuďte sami...

article img

Malý ostrov

15. 10. 2018

Dobrý den, v příloze zasílám fotky z týdenní výpravy na konci září. Poprvé jsem lovil na malém ostrově a výsledek 15 kaprů, z toho 10 kaprů nad 15 kg.

article img

Jedna z nejkrásnějších ryb!

12. 10. 2018

Ahoj, zdravím všechny rybáře. Po delší odmlce se Vám opět budu snažit popsat příběh, který předcházel ulovení zatím jedné z nejkrásnějších ryb v životě mého kamaráda a parťáka na ryby Honzy Hajtmana.

Článků celkem: 1812