Září na pískovně

8. 11. 2018

Ahoj všichni,

v září jsem opět navštívil moji oblíbenou pískovnu poblíž Hradce Králové. Zde jsem strávil společně se třemi kamarády krásné 4 dny. Výpravu jsme pojali závodně. Každý dostal záznamový list, kam si psal, co ulovil. Po skončení závodů se vylosovaly dvojice, které chytaly spolu. Takže do poslední chvíle nikdo nevěděl, s kým je v týmu. Počasí nám přálo, sluníčko hřálo jak v létě, a tak není divu, že se rybám moc nechtělo. I tak se nám povedlo nachytat několik pěkných ryb v čele s dvěma kousky, které atakovaly hranici 20 kg. Ve finále nebylo důležité, kdo zvítězil, ale ty společné chvíle strávené u vody, kterých je potřeba si v dnešní uspěchané době vážit. Tímto bych chtěl kamarádům poděkovat, že se této výpravy zúčastnili a budu se těšit na příští rok, kdy nás to opět čeká…

Za LK Boys David "POPIL" Popelka

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830