Výsledky LK boys 2017

11. 1. 2018

Ahoj přátelé z LK boys. Skončil rok 2017 a rád bych vám tímto poděkoval za spolupráci. K vodě se moc nedostanu, ale vaše  zprávy od vody mě k ní vždy aspoň na chvíli přivedou. Někdo by si mohl myslet, že začátek nového roku je pro nás časem na odpočinek. Opak je pravdou. V Přelouči na skladech a obchodě dokončujeme inventuru, kluci na výrobně vyrábí novinky 2018, které bychom vám rádi představili na výstavě For fishing v Praze, kam vás tímto srdečně zvu a budu se s celým týmem těšit na vaši návštěvu na našem stánku.

Teď už ale k vyhlášení  výsledků za rok 2017. V kategorii student jednoznačně vládl Karel Czehovský. Za rok nasbíral za své příspěvky 47 bodů. V kategorii talent to bylo mnohem vyrovnanější a tři rybáři bojovali o vítězství s počty bodů 39, 37 a 32. Vítězem v této kategorii se nakonec stal David Popelka, který nasbíral 39 bodů. Oběma vítězům gratulujeme a těším se na vaše zprávy od vody a videa i v tomto roce. Jak jsem již naznačil, můžete se těšit na řadu novinek i tradiční sraz lk boys. Ať se vám vstup do nového roku vydaří. 

Lukáš Krása
article img

Další články

article img

Miestne torpéda

6. 1. 2018

Konečne prišiel dlho očakávaný deň „D“,   v polovici augusta sme sa Ja a bratranec Arnold  rozhodli pre rybačku na miestnej zväzovej vode. Je to malé štrkovisko s viacerými polostrovmi, ale čo nemá do veľkosti to má v kráse. Ide o ťažkú vodu plnú rôznych prekážok, kde sa skrývajú kapitálne ryby.

article img

Zimní rybačka

5. 1. 2018

Letošní sezona se nám chýlí k závěru a tak jsem se vydal na celodenní rybačku vychutnat krásné zimní počasí, který dnešní den panovalo. Dočkal jsem se jednoho záběru, z kterého jsem se dočkal krasného šupíka. Nebyl to sice ledajaký obr, ale v tomto mrazivém počasí mě velice potěšil.

article img

Zakončení sezóny

3. 1. 2018

Po příjezdu na místo vše hrálo do karet. Vítr foukal na nás, a to se kladně ukázalo na aktivitě ryb. Pár metrů od hráze se ukazovaly větší ryby. Nedalo mi to. Připravil jsem si návazec z háčku Heavy carp o velikosti 4. Pod něj jsem navlíkl dvě koule mého oblíbeného Sea Foodu. Zhruba 3-4 cm od háčku jsem dal větší broček. Na PVA nit jsem navlékl 5 koulí Sea Foodu a připevnil na háček. Vzal jsem si prut, pytlík s koulemi a vydal se na cestu po hrázi.

Článků celkem: 1765