Výsledky LK boys 2017

11. 1. 2018

Ahoj přátelé z LK boys. Skončil rok 2017 a rád bych vám tímto poděkoval za spolupráci. K vodě se moc nedostanu, ale vaše  zprávy od vody mě k ní vždy aspoň na chvíli přivedou. Někdo by si mohl myslet, že začátek nového roku je pro nás časem na odpočinek. Opak je pravdou. V Přelouči na skladech a obchodě dokončujeme inventuru, kluci na výrobně vyrábí novinky 2018, které bychom vám rádi představili na výstavě For fishing v Praze, kam vás tímto srdečně zvu a budu se s celým týmem těšit na vaši návštěvu na našem stánku.

Teď už ale k vyhlášení  výsledků za rok 2017. V kategorii student jednoznačně vládl Karel Czehovský. Za rok nasbíral za své příspěvky 47 bodů. V kategorii talent to bylo mnohem vyrovnanější a tři rybáři bojovali o vítězství s počty bodů 39, 37 a 32. Vítězem v této kategorii se nakonec stal David Popelka, který nasbíral 39 bodů. Oběma vítězům gratulujeme a těším se na vaše zprávy od vody a videa i v tomto roce. Jak jsem již naznačil, můžete se těšit na řadu novinek i tradiční sraz lk boys. Ať se vám vstup do nového roku vydaří. 

Lukáš Krása
article img

Další články

article img

Itálie

18. 10. 2018

Dorazily k nám fotky od kolegů z Itálie, kterým se velmi dařilo, konec konců posuďte sami...

article img

Malý ostrov

15. 10. 2018

Dobrý den, v příloze zasílám fotky z týdenní výpravy na konci září. Poprvé jsem lovil na malém ostrově a výsledek 15 kaprů, z toho 10 kaprů nad 15 kg.

article img

Jedna z nejkrásnějších ryb!

12. 10. 2018

Ahoj, zdravím všechny rybáře. Po delší odmlce se Vám opět budu snažit popsat příběh, který předcházel ulovení zatím jedné z nejkrásnějších ryb v životě mého kamaráda a parťáka na ryby Honzy Hajtmana.

Článků celkem: 1812