Výsledky LK boys 2017

11. 1. 2018

Ahoj přátelé z LK boys. Skončil rok 2017 a rád bych vám tímto poděkoval za spolupráci. K vodě se moc nedostanu, ale vaše  zprávy od vody mě k ní vždy aspoň na chvíli přivedou. Někdo by si mohl myslet, že začátek nového roku je pro nás časem na odpočinek. Opak je pravdou. V Přelouči na skladech a obchodě dokončujeme inventuru, kluci na výrobně vyrábí novinky 2018, které bychom vám rádi představili na výstavě For fishing v Praze, kam vás tímto srdečně zvu a budu se s celým týmem těšit na vaši návštěvu na našem stánku.

Teď už ale k vyhlášení  výsledků za rok 2017. V kategorii student jednoznačně vládl Karel Czehovský. Za rok nasbíral za své příspěvky 47 bodů. V kategorii talent to bylo mnohem vyrovnanější a tři rybáři bojovali o vítězství s počty bodů 39, 37 a 32. Vítězem v této kategorii se nakonec stal David Popelka, který nasbíral 39 bodů. Oběma vítězům gratulujeme a těším se na vaše zprávy od vody a videa i v tomto roce. Jak jsem již naznačil, můžete se těšit na řadu novinek i tradiční sraz lk boys. Ať se vám vstup do nového roku vydaří. 

Lukáš Krása
article img

Další články

article img

TŘI NOCI NA SLEPÉM RAMENU

24. 4. 2018

Ahoj kamarádi. Posílám vám pár fotek z rychlé akce na ramínku. První letošní jarní slunečný den mě vytáhl k vodě. Hned od začátku jsem si pobyt užíval a po dlouhé zimě mě sluneční paprsky doslova nabíjely energií a pohodou.

article img

První body pro Rosťu!

18. 4. 2018

Jaro je tu a ve firmě LK Baits nastal takový blázinec, že jsem neměl malinkatou chvilku se dostat k vodě. Každý hlásil úlovky, ať už to bylo z Labe, pískoven nebo soukromých revírů. Prostě je znát, že ryby se rozjJaro je tu a ve firmě LK Baits nastal takový blázinec, že jsem neměl malinkatou chvilku se dostat k vodě. Každý hlásil úlovky, ať už to bylo z Labe, pískoven nebo soukromých revírů. Prostě je znát, že ryby se rozjely a vyhledávají potravu. A to sluníčko venku? Pohrával jsem si s myšlenkou, že vyrazím alespoň na chvilku.

article img

Zahájení sezony plné lysců

16. 4. 2018

Je začátek dubna, nervíky pracují, první letošní výprava je za rohem. Připravuji návazce, balím věci, v hlavě si probírám všemožné taktiky svého prvního jarního lovu. Ve čtvrtek odpoledne vyrážíme! Po příjezdu na místo jsme nadšeni, nikde ani noha a před sebou velká vodní plocha, která skrývá spoustu možností k lovu.

Článků celkem: 1771