Výsledky LK boys 2017

11. 1. 2018

Ahoj přátelé z LK boys. Skončil rok 2017 a rád bych vám tímto poděkoval za spolupráci. K vodě se moc nedostanu, ale vaše  zprávy od vody mě k ní vždy aspoň na chvíli přivedou. Někdo by si mohl myslet, že začátek nového roku je pro nás časem na odpočinek. Opak je pravdou. V Přelouči na skladech a obchodě dokončujeme inventuru, kluci na výrobně vyrábí novinky 2018, které bychom vám rádi představili na výstavě For fishing v Praze, kam vás tímto srdečně zvu a budu se s celým týmem těšit na vaši návštěvu na našem stánku.

Teď už ale k vyhlášení  výsledků za rok 2017. V kategorii student jednoznačně vládl Karel Czehovský. Za rok nasbíral za své příspěvky 47 bodů. V kategorii talent to bylo mnohem vyrovnanější a tři rybáři bojovali o vítězství s počty bodů 39, 37 a 32. Vítězem v této kategorii se nakonec stal David Popelka, který nasbíral 39 bodů. Oběma vítězům gratulujeme a těším se na vaše zprávy od vody a videa i v tomto roce. Jak jsem již naznačil, můžete se těšit na řadu novinek i tradiční sraz lk boys. Ať se vám vstup do nového roku vydaří. 

Lukáš Krása
article img

Další články

article img

Sahara

14. 7. 2018

Ahoj všichni. Tentokrát jsem se na víkend vydal na klubovou vodu LK Baits – jezero Sahara. Hned po příjezdu nás zastihl silný déšť, takže jako první jsme postavili bivaky a až potom šli chystat pruty.

article img

Splněný sen

12. 7. 2018

Příběh se odehrává na Orlické přehradě, kde amatérskému rybáři splnil sen výrobek jeho životního idola.

article img

Morava zas a znova

8. 7. 2018

První výprava na řeku za vytouženými říčními kapry.

Článků celkem: 1789