Vyplatí se vyčkat

26. 11. 2018

Ahoj všem,

v půlce října jsem navštívil, již po několikáté tento rok, moji oblíbenou pískovnu. Po příjezdu proběhla klasická příprava - příprava krmení, vytipování lovných míst, následné zakrmení a pak už jen čekání na záběr. Celý den jsem byl bez záběru, a to kamarádi kolem mě vytáhli již několik kaprů. Začínal jsem pomalu přemýšlet, co dělám špatně. Věřil jsem v lovné místo i nástrahu, kterou byla jedna kulička Balanc Boilies Nutric Acid/Pineapple 20mm + Sea food 18 mm. Tato kombinace mě ještě nikdy nezklamala. A tak tomu bylo i tentokrát. V podvečer se konečně ozval jeden z hlásičů. Bylo to jedno malé pípnutí, pak chvíli nic a následně přišla pomalá jízda. Zhruba po 30 minutách se ukázal tento krasavec o váze 20,40 kg. Byla to největší ryba toho dne.

Za LK Boys David "POPÍL" Popelka

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830