Vyplatí se vyčkat

26. 11. 2018

Ahoj všem,

v půlce října jsem navštívil, již po několikáté tento rok, moji oblíbenou pískovnu. Po příjezdu proběhla klasická příprava - příprava krmení, vytipování lovných míst, následné zakrmení a pak už jen čekání na záběr. Celý den jsem byl bez záběru, a to kamarádi kolem mě vytáhli již několik kaprů. Začínal jsem pomalu přemýšlet, co dělám špatně. Věřil jsem v lovné místo i nástrahu, kterou byla jedna kulička Balanc Boilies Nutric Acid/Pineapple 20mm + Sea food 18 mm. Tato kombinace mě ještě nikdy nezklamala. A tak tomu bylo i tentokrát. V podvečer se konečně ozval jeden z hlásičů. Bylo to jedno malé pípnutí, pak chvíli nic a následně přišla pomalá jízda. Zhruba po 30 minutách se ukázal tento krasavec o váze 20,40 kg. Byla to největší ryba toho dne.

Za LK Boys David "POPÍL" Popelka

article img

Další články

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

article img

Výpravy na zapomenutou pískovnu

2. 12. 2018

Zdravím Lkáčka, jak už to bývá zvykem, jednou za rok se společně s přáteli vypravíme na jednu zapomenutou pískovnu blízko mého domova. Na této pískovně není skoro žádný rybářský tlak. Na výpravu se těším celý rok, nejde zde jen o ryby, ale také o to, že se vidíme s přáteli. Jelikož mám pískovnu kousek od domu, mám možnost si místo předkrmit.

article img

Poslední prázdninová výprava

22. 11. 2018

Zdravím všechny LKčka! Poslední týden o prázdninách jsem s kamarády vyrazily na naše oblíbené místo na řece Labi.

Článků celkem: 1828