Sraz LK Boys 2018

26. 8. 2018

Je čtvrtek 2.8., den, kdy začíná každoroční sraz LK Boys na Sahaře. A nebyl by to sraz LK Boys a Sahara, kdyby nebylo opravdu teplíčko :). Obhlížím pískovnu a na všech místech se maká, jako na závodech. Příprava krmení, PVAčka, měření hloubek. Je vidět, že členové LK Boys nepřijeli jen na sraz, ale i předvést, co umí. Se všemi jsem se pozdravil a popřál jim úspěšnou první noc. To, co se stalo ráno, když jsem zapnul počítač, abych koukl, kdo se pochlubí úlovkem, jsem nečekal. Většina míst má rybu, a to nejen jednu, a objevila se i první ryba nad 20kg. Uf, říkal jsem si, a hned jsem jel zjistit dojmy přímo od vody. První fotky letí dle očekávání z velkého ostrova, kde řádili „Štréblovi“ a Míra Hornof s přítelkyní. Jarda Svoboda seděl na připravovaném novém fleku a druhou rybou si zvedá saharský osobák na 21kg. Za zmínku stojí neskutečná ryba pro Tomáše Suchardu na trojce. Ani Míla na 5 se nenechává zahanbit a Tomík si vyndal osobáček v cejnech. Den je ve znamení menších ryb na zig a přípravy na druhou noc. Ta proběhla ještě ve větším stylu a ryby se dočkal i Kája na 4. Fotky přidal i Martin z Malé Sahary a já už volal Romana, zda má vše připravené na večerní setkání na špici. Masteršéf, jak jsme Romana nazvali, měl vše připravené a já bojoval s chlazením pivka. Po šesté večer byly pruty venku a vše se přesouvalo ke grilu a k sdílení poznatků a vyprávění rybářských příběhů. Večer neskutečně rychle utekl, jak to tak v kolektivu přátel bývá. Úsměvy všech při nedělním loučení byly jasným znamením, že se sraz LK Boys 2018 vydařil a těším na ten příští…

Mára

 

Příspěvek Jardy Svobody z FB LK Boys: Letošní sraz… super parta, skvělý počasí, ryby se nachytaly, maso od mástršéfa Romana bylo luxusní. Takže za mě spokojenost, tak zase za rok na viděnou…

Lukáš Krása: Přátelé kamarádi, rád bych poděkoval všem za návštěvu Sahary na srazu LK Boys. Letošní ročník jsem znovu poznal několik nových rybářů, znovu si popovídal s Vámi kamarády. Věřte, že i přes mou pouze částečnou účast díky pracovnímu vytížení jsem velmi rád, že se každý rok scházíme. Na viděnou v roce 2019! Bylo to super!

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830