S rodinkou na Sahaře

22. 6. 2018

S rodinkou jsme chtěli strávit společný čas někde u vody, kde bych samozřejmě mohl nahodit... Napadla nás klubová pískovna Sahara, takže jsem zvedl telefon a začal zjišťovat, zda je tato možnost reálná, po krátkém rozhovoru se správcem bylo rozhodnuto a vyrazili jsme směr Sahara.

Na Sahaře nás přivítalo typické saharské tropické peklo, takže jsme rychle postavili vše potřebné, nahodit pruty a hurá se schladit do vody... Druhý den ráno mě ze spacáku vytáhla zběsilá jízda, po které jsem si mohl vychutnat krásný souboj z lodě, při které mě doprovázel krásný východ slunce. Boj se saharským bojovníkem se přenesl do slunečného rána, nedal mi nic zadarmo, ale to je o saharských kaprech známo, že jsou to velcí bojovníci. Do konce výpravy se mi povedli ještě další krásný saharský kapříci, a tak jsme s rodinkou byli maximálně spokojeni, já že jsem si mohl poměřit síly se saharskými poklady, manželka si užívala krásné atmosféry, kterou Sahara představuje, a samozřejmě byla spokojená se slunečným počasím, kdy si mohla užívat sluníčko, a naše malá ratolest... Ten si to taky plně užíval, okolo je spousty zajímavých zážitků v podobě malých narozených kachniček, kuňkajících žab a samozřejmě nesmím zapomenout na kapry... Takže spousty zajímavých obzorů pro dětské oči. Už se nemůžeme dočkat, až se opět vrátíme na břehy saharské pískovny a budeme si moct opět užívat krásné chvíle.

Za LK Baits Jarda Hruška

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830