S rodinkou na Sahaře

22. 6. 2018

S rodinkou jsme chtěli strávit společný čas někde u vody, kde bych samozřejmě mohl nahodit... Napadla nás klubová pískovna Sahara, takže jsem zvedl telefon a začal zjišťovat, zda je tato možnost reálná, po krátkém rozhovoru se správcem bylo rozhodnuto a vyrazili jsme směr Sahara.

Na Sahaře nás přivítalo typické saharské tropické peklo, takže jsme rychle postavili vše potřebné, nahodit pruty a hurá se schladit do vody... Druhý den ráno mě ze spacáku vytáhla zběsilá jízda, po které jsem si mohl vychutnat krásný souboj z lodě, při které mě doprovázel krásný východ slunce. Boj se saharským bojovníkem se přenesl do slunečného rána, nedal mi nic zadarmo, ale to je o saharských kaprech známo, že jsou to velcí bojovníci. Do konce výpravy se mi povedli ještě další krásný saharský kapříci, a tak jsme s rodinkou byli maximálně spokojeni, já že jsem si mohl poměřit síly se saharskými poklady, manželka si užívala krásné atmosféry, kterou Sahara představuje, a samozřejmě byla spokojená se slunečným počasím, kdy si mohla užívat sluníčko, a naše malá ratolest... Ten si to taky plně užíval, okolo je spousty zajímavých zážitků v podobě malých narozených kachniček, kuňkajících žab a samozřejmě nesmím zapomenout na kapry... Takže spousty zajímavých obzorů pro dětské oči. Už se nemůžeme dočkat, až se opět vrátíme na břehy saharské pískovny a budeme si moct opět užívat krásné chvíle.

Za LK Baits Jarda Hruška

article img

Další články

article img

Krásný šupík a Compot NHDC

19. 9. 2018

V teplém měsíci květnu se mi časně ráno povedla nádherná jízda, která mě okamžitě vyburcovala vyběhnout z vyhřátého spacáku. Zasekávám a na konci prutu cítím něco většího!

article img

Labe - řeka splněných přání

13. 9. 2018

Vše to začalo jednu květnovou sobotu. K vodě jsem přijel ve 4 hodiny ráno a byl jsem v šoku, kolik rybářů sedělo na břehu. Místo bylo volné pouze jediné a popravdě musím přiznat, že za normálních okolností bych tady asi nechytal. Na první pohled není ničím zajímavé. Nachystal jsem pruty a hurá na ně. Nahodil jsem první prut k protějšímu břehu a čekal, až olovo dopadne na dno.

article img

Krása Vltavy

10. 9. 2018

Ahoj, těžko popsat slovy něco tak nádherného jako ulovení této ryby. Nechci psát ,že je to ryba nejkrásnější, protože každá ryba, kterou vidím na podložce, je nádherná, a dopřeji jí maximální péči a to nejdůležitější - samotné vrácení zpět do svého domova!

Článků celkem: 1804