S rodinkou na Sahaře

22. 6. 2018

S rodinkou jsme chtěli strávit společný čas někde u vody, kde bych samozřejmě mohl nahodit... Napadla nás klubová pískovna Sahara, takže jsem zvedl telefon a začal zjišťovat, zda je tato možnost reálná, po krátkém rozhovoru se správcem bylo rozhodnuto a vyrazili jsme směr Sahara.

Na Sahaře nás přivítalo typické saharské tropické peklo, takže jsme rychle postavili vše potřebné, nahodit pruty a hurá se schladit do vody... Druhý den ráno mě ze spacáku vytáhla zběsilá jízda, po které jsem si mohl vychutnat krásný souboj z lodě, při které mě doprovázel krásný východ slunce. Boj se saharským bojovníkem se přenesl do slunečného rána, nedal mi nic zadarmo, ale to je o saharských kaprech známo, že jsou to velcí bojovníci. Do konce výpravy se mi povedli ještě další krásný saharský kapříci, a tak jsme s rodinkou byli maximálně spokojeni, já že jsem si mohl poměřit síly se saharskými poklady, manželka si užívala krásné atmosféry, kterou Sahara představuje, a samozřejmě byla spokojená se slunečným počasím, kdy si mohla užívat sluníčko, a naše malá ratolest... Ten si to taky plně užíval, okolo je spousty zajímavých zážitků v podobě malých narozených kachniček, kuňkajících žab a samozřejmě nesmím zapomenout na kapry... Takže spousty zajímavých obzorů pro dětské oči. Už se nemůžeme dočkat, až se opět vrátíme na břehy saharské pískovny a budeme si moct opět užívat krásné chvíle.

Za LK Baits Jarda Hruška

article img

Další články

article img

Sahara

14. 7. 2018

Ahoj všichni. Tentokrát jsem se na víkend vydal na klubovou vodu LK Baits – jezero Sahara. Hned po příjezdu nás zastihl silný déšť, takže jako první jsme postavili bivaky a až potom šli chystat pruty.

article img

Splněný sen

12. 7. 2018

Příběh se odehrává na Orlické přehradě, kde amatérskému rybáři splnil sen výrobek jeho životního idola.

article img

Morava zas a znova

8. 7. 2018

První výprava na řeku za vytouženými říčními kapry.

Článků celkem: 1789