Rychlovka v Maďarsku

24. 1. 2018

Ahoj LKáčka,

na podzim jsem s kamarádem Pepou vyrazil na 4 dny na svazovou vodu do Maďarska. O revíru jsem věděl jen to, že tam je dost sumců a mnoho vázek. Připravil jsem si tedy krmení na sladkém základu a do Maďarska jak jinak než na bázi kukuřice. Mou volbou byly kukuřičné pelety na zákrm a pod háček boillie Corn a připravil jsem si plovoucí boillie Compot NHDC a Sweet pineapple. Cesta uběhla rychle a já stál před jezerem, kde měli Maďaři udělaná mola snad po 5 metrech, karavany, různé chajdy atd.! Hlavou mně proběhlo: jedeme odsud! Vůbec se mi tu nelíbilo, ale kamarád mě pozval, tak jsem zatnul zuby a šlo se na to, ještě že byl podzim, tak všechna obydlí byla prázdná, proto bylo dost prostoru na vodě na lov samotný. Navázali jsme pruty, usadili tyčovky, zakrmili a za pár chvil bylo zavezeno, sice jsme byli za čárou, ale pouze každý 2. Pepa měl záběry hned první noc od kaprů kolem 12kg. Mé pruty zatím ani píp, tak hned druhý den ráno jsem umístil jeden prut mimo krmné místo, zakrmil jsem hrstkou tygřích ořechů a pod háček dal pravý opak sladkého, a to 2 kuličky 24mm Hard boillie Black Protein – na sumce jak dělané! Na druhém prutu jsem chytil pár malých kaprů na plovky. Až 3. den v noci se rozjel Black Protein a na konci byl krásný bojovný lysec atakující magickou hranici! Pepa nachytal více kaprů od 12 do 15kg, takže se výprava povedla, i když bych se ze začátku viděl radši doma na nějakém revíru!

PS: Pepa umí výbornou polévku :)

Petr Kozler

article img

Další články

article img

Malý ostrov

15. 10. 2018

Dobrý den, v příloze zasílám fotky z týdenní výpravy na konci září. Poprvé jsem lovil na malém ostrově a výsledek 15 kaprů, z toho 10 kaprů nad 15 kg.

article img

Jedna z nejkrásnějších ryb!

12. 10. 2018

Ahoj, zdravím všechny rybáře. Po delší odmlce se Vám opět budu snažit popsat příběh, který předcházel ulovení zatím jedné z nejkrásnějších ryb v životě mého kamaráda a parťáka na ryby Honzy Hajtmana.

article img

Seč

11. 10. 2018

Ahoj LK-čka, posílám Vám krátkou zprávu ze Sečské přehrady. Podařilo se mi chytit pár kapříků a jejich fotky vám teď posílám. Jako krmení se mi letos nejvíce osvědčil Ananas a jako vždy topka LK -  Nutric Acid.

Článků celkem: 1811