Rychlovka v Maďarsku

24. 1. 2018

Ahoj LKáčka,

na podzim jsem s kamarádem Pepou vyrazil na 4 dny na svazovou vodu do Maďarska. O revíru jsem věděl jen to, že tam je dost sumců a mnoho vázek. Připravil jsem si tedy krmení na sladkém základu a do Maďarska jak jinak než na bázi kukuřice. Mou volbou byly kukuřičné pelety na zákrm a pod háček boillie Corn a připravil jsem si plovoucí boillie Compot NHDC a Sweet pineapple. Cesta uběhla rychle a já stál před jezerem, kde měli Maďaři udělaná mola snad po 5 metrech, karavany, různé chajdy atd.! Hlavou mně proběhlo: jedeme odsud! Vůbec se mi tu nelíbilo, ale kamarád mě pozval, tak jsem zatnul zuby a šlo se na to, ještě že byl podzim, tak všechna obydlí byla prázdná, proto bylo dost prostoru na vodě na lov samotný. Navázali jsme pruty, usadili tyčovky, zakrmili a za pár chvil bylo zavezeno, sice jsme byli za čárou, ale pouze každý 2. Pepa měl záběry hned první noc od kaprů kolem 12kg. Mé pruty zatím ani píp, tak hned druhý den ráno jsem umístil jeden prut mimo krmné místo, zakrmil jsem hrstkou tygřích ořechů a pod háček dal pravý opak sladkého, a to 2 kuličky 24mm Hard boillie Black Protein – na sumce jak dělané! Na druhém prutu jsem chytil pár malých kaprů na plovky. Až 3. den v noci se rozjel Black Protein a na konci byl krásný bojovný lysec atakující magickou hranici! Pepa nachytal více kaprů od 12 do 15kg, takže se výprava povedla, i když bych se ze začátku viděl radši doma na nějakém revíru!

PS: Pepa umí výbornou polévku :)

Petr Kozler

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830