Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem,

tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný. Mou nejúspěšnější nástrahou byl Balanc Boilies Nutric Acid/Pineapple 20mm, buď samotný, nebo v kombinaci s Top ReStart Boilies Sea Food. Tato kombinace mi již druhým rokem nosí ty největší úlovky. V této sezóně jsem se i docela dost začal věnovat chytání na Zig-Rig. Je až neuvěřitelné, jak tato metody dokáže být úspěšná v průběhu celého roku. Závěrem bych chtěl poděkovat firmě LK Baits za jejich přístup k výrobě, jak návnad, tak i nástrah, a popřát nejen jim, ale i všem rybářům vše nej nej nej do nové sezóny 2019 a ať vám co možná nejčastěji zvoní hlásiče.

Mějte se co možná nejlépe…!

Za LK Boys David "POPÍL" Popelka

article img

Další články

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

article img

Výpravy na zapomenutou pískovnu

2. 12. 2018

Zdravím Lkáčka, jak už to bývá zvykem, jednou za rok se společně s přáteli vypravíme na jednu zapomenutou pískovnu blízko mého domova. Na této pískovně není skoro žádný rybářský tlak. Na výpravu se těším celý rok, nejde zde jen o ryby, ale také o to, že se vidíme s přáteli. Jelikož mám pískovnu kousek od domu, mám možnost si místo předkrmit.

Článků celkem: 1830