První vycházka s produkty LK Baits

29. 10. 2018

Vyrazil jsem na zdejší pískovnu nedaleko mého bydliště, kde to dobře znám, s sebou jsem si vzal Nutric Acid a Wild Strawberry a pop-up Ananas a Compot N.H.D.C., které jsem si hned oblíbil. Hned na první vycházce se mi na to povedlo udělat několik záběrů, až jsem byl překvapený, protože tohle dřív se mi nikdy nestalo. Povedlo se mi udělat za 24 hodin 7 záběrů od 6kg do 14kg, byl jsem spokojený a přemýšlel jsem, kdy už zase pojedu k vodě, ale to zase až příště…

Za LK Baits Martin Vavřina

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830