Přesnost bodového krmení

1. 8. 2017

 

Je to pár dní, co jsem lovil na jedné svazové vodě. Parádní bylo, že lovné místo jsem si mohl přesně nakrmit kousek od břehu a pak jsem souběžně s břehem chytal. Některé vody blízko mého domu jsou zatopené hnědouhelné doly a tam s velkou oblibou používám pva sáčky, naplněné drceným boiliem, mikropeletou a tekutou potravou All Amino Nutric. První ryba na sebe nenechala dlouho čekat a to bylo dobré znamení. Pravidelnost malých krmných dávek byla podstatná a během následujících tří dní jsem ulovil dvě desítky kaprů a povedl se i jeden tripl. Velkou část úspěchu přisuzuji boilie corn a pop - up stejné příchuťě a to proto, že na této vodě, kapři kukuřici milují. Za tým LKbaits Petr Novotný.

article img

Další články

article img

Mohykán z Mělic!

10. 8. 2017

Letošní horké dny mělo vystřídat ochlazení a to byl ten impuls, který mě hnal k vodě! Přijel jsem z práce domů, rychle připravil pruty, krmení a hurá k vodě! A jak to bývá, nebyl jsem sám, kdo měl tento nápad, objel jsem celou pískovnu a zbylo pár volných míst a jedno, kde se běžně nechytá, v rohu, no nedobré místo! Něco mi říkalo: Tady budou, vždyť je to jediné místo, kde je klid!

article img

Pár hodin

8. 8. 2017

Zdravím LKáčka Jelikož nemám momentálně dost času, chodím jen na krátké víkendové odpolední vycházky.

article img

Hledejte, dokud nenajdete

3. 8. 2017

Je červenec , což není úplně nejlepší měsíc pro sezení u vody. Teplota vzduchu činí 32 stupňů celsia. Ale pořád si říkám, že je šance chytit nějakého toho kapra. 

Článků celkem: 1743