Poslední prázdninová výprava

22. 11. 2018

Zdravím všechny LKčka!

Poslední týden o prázdninách jsme s kamarády vyrazily na naše oblíbené místo na řece Labi. Ryby vůbec nechtěly spolupracovat, až pátý den jsem podebral kapra o váze 12.2 kg na a zachutnal mu Compot N.H.D.C. na panáčka. Poslední den se připlula na břeh podívat vypasená jikrnačka o váze 15.6 kg a tu zaujal Sea Food. Kamarádovi se podařili nádherní tloušti, největší o velikosti 67 cm a také na Compot N.H.D.C. Nakonec to byla docela úspěšná výprava.

Vojtěch Klaus

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830