Poslední prázdninová výprava

22. 11. 2018

Zdravím všechny LKčka!

Poslední týden o prázdninách jsme s kamarády vyrazily na naše oblíbené místo na řece Labi. Ryby vůbec nechtěly spolupracovat, až pátý den jsem podebral kapra o váze 12.2 kg na a zachutnal mu Compot N.H.D.C. na panáčka. Poslední den se připlula na břeh podívat vypasená jikrnačka o váze 15.6 kg a tu zaujal Sea Food. Kamarádovi se podařili nádherní tloušti, největší o velikosti 67 cm a také na Compot N.H.D.C. Nakonec to byla docela úspěšná výprava.

Vojtěch Klaus

article img

Další články

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

article img

Výpravy na zapomenutou pískovnu

2. 12. 2018

Zdravím Lkáčka, jak už to bývá zvykem, jednou za rok se společně s přáteli vypravíme na jednu zapomenutou pískovnu blízko mého domova. Na této pískovně není skoro žádný rybářský tlak. Na výpravu se těším celý rok, nejde zde jen o ryby, ale také o to, že se vidíme s přáteli. Jelikož mám pískovnu kousek od domu, mám možnost si místo předkrmit.

article img

Vyplatí se vyčkat

26. 11. 2018

Ahoj všem, v půlce října jsem navštívil, již po několikáté tento rok, moji oblíbenou pískovnu. Po příjezdu proběhla klasická příprava - příprava krmení, vytipování lovných míst, následné zakrmení a pak už jen čekání na záběr.

Článků celkem: 1828