Poslední kapr sezony

31. 1. 2018

Posledního kapr sezóny se mi podařilo chytit jednoho podzimního večera, kdy už doba lovu byla krátká a mě to táhlo k vodě jako nikdy jindy. No jako každý podzim, kdy je u vody klid, a to je ta pravá doba na velké kapry. Byla sobota, kolem 13. hodiny jsem dorazil k vodě, vybral jsem si klidnou zátočinu, nakobroval asi půl kila nového boilie Nutric acid/ananas, nic zvláštního jsem nevymýšlel, na jeden prut to samé boilie, kterým jsem krmil, a na druhý Nutric Acid Fish Activ a půlku plovky ananasu, skoro to samé! Do večera se nic nedělo a až opravdu 5min před koncem doby lovu se přilepil swinger k prutu a na konci tento krásný kapr! Novinka zabodovala – je nebezpečná!!!

Petr Kozler

article img

Další články

article img

Malý ostrov

15. 10. 2018

Dobrý den, v příloze zasílám fotky z týdenní výpravy na konci září. Poprvé jsem lovil na malém ostrově a výsledek 15 kaprů, z toho 10 kaprů nad 15 kg.

article img

Jedna z nejkrásnějších ryb!

12. 10. 2018

Ahoj, zdravím všechny rybáře. Po delší odmlce se Vám opět budu snažit popsat příběh, který předcházel ulovení zatím jedné z nejkrásnějších ryb v životě mého kamaráda a parťáka na ryby Honzy Hajtmana.

article img

Seč

11. 10. 2018

Ahoj LK-čka, posílám Vám krátkou zprávu ze Sečské přehrady. Podařilo se mi chytit pár kapříků a jejich fotky vám teď posílám. Jako krmení se mi letos nejvíce osvědčil Ananas a jako vždy topka LK -  Nutric Acid.

Článků celkem: 1811