Poslední kapr sezony

31. 1. 2018

Posledního kapr sezóny se mi podařilo chytit jednoho podzimního večera, kdy už doba lovu byla krátká a mě to táhlo k vodě jako nikdy jindy. No jako každý podzim, kdy je u vody klid, a to je ta pravá doba na velké kapry. Byla sobota, kolem 13. hodiny jsem dorazil k vodě, vybral jsem si klidnou zátočinu, nakobroval asi půl kila nového boilie Nutric acid/ananas, nic zvláštního jsem nevymýšlel, na jeden prut to samé boilie, kterým jsem krmil, a na druhý Nutric Acid Fish Activ a půlku plovky ananasu, skoro to samé! Do večera se nic nedělo a až opravdu 5min před koncem doby lovu se přilepil swinger k prutu a na konci tento krásný kapr! Novinka zabodovala – je nebezpečná!!!

Petr Kozler

article img

Další články

article img

Lednová jednonočka

29. 1. 2018

Zdravím všechny LKáčka, V polovině ledna se počasí umoudřilo a já si pohrával s myšlenou vyrazit alespoň na jednu noc na ryby. Ve čtvrtek jsem byl obhlédnout rybník, jestli je stále pod ledem, nebo už ne. Naštěstí byl z většiny roztátý a já jel rychle domů připravit si věci. V pátek ráno před školou jsem je poskládal do auta a po škole jsme společně se spolužákem vyrazili na jednu noc.

article img

Rychlovka v Maďarsku

24. 1. 2018

Ahoj LKáčka,  na podzim jsem s kamarádem Pepou vyrazil na 4 dny na svazovou vodu do Maďarska. O revíru jsem věděl jen to, že tam je dost sumců a mnoho vázek. Připravil jsem si tedy krmení na sladkém základu a do Maďarska jak jinak než na bázi kukuřice. Mou volbou byly kukuřičné pelety na zákrm a pod háček boillie Corn a připravil jsem si plovoucí boillie Compot NHDC a Sweet pineapple.

article img

Davide Bovo - italský člen LK Baits

22. 1. 2018

Náš Italský spolupracovník Davide Bovo zažil v loňském roce velmi úspěšnou výpravu. Jeho nejúspěšnější návnadou i nástrahou byla legendární Lesní Jahoda, kterou s úspěchy používal po celý rok. V příspěvku se můžete také podívat na jeho krásné video.

Článků celkem: 1767