Pár hodin

8. 8. 2017

Zdravím LKáčka

Jelikož nemám momentálně dost času, chodím jen na krátké víkendové odpolední vycházky.

Vyhlédl jsem si jednu starou malou svazovou vodu, o které vím, že se v ní  ještě pár pokladů skrývá.

Chodil jsem si v týdnu zakrmovat vyhlídnuté místo a volba padla na  Seafood z řady Top ReStart od LK Baits.

V neděli odpoledne jsem dorazil k vodě na vytipované místo, zakrmil jsem a nahodil. Zhruba po hodině přišel razantní záběr od rybyna kterou jsem čekal.

Sebrala nástrahu Top ReStart Seafood + Pop up Ananas od LK Baits. Asi po čtvrthodinovém souboji, kdy se mi ji podařilo zdolat a podebrat, jsem s úžasem zjistil, že tu rybu znám, už jsem ji totiž chytil minulý rok. Byl jsem rád, že jsem ji opět viděl a že je v dobré kondici.

Odpolední chytání se povedlo na sto procent, i když to byl jen jediný záběr. Za to spokojenost veliká.

Za LK Baits Vráťa Majer

article img

Další články

article img

Mohykán z Mělic!

10. 8. 2017

Letošní horké dny mělo vystřídat ochlazení a to byl ten impuls, který mě hnal k vodě! Přijel jsem z práce domů, rychle připravil pruty, krmení a hurá k vodě! A jak to bývá, nebyl jsem sám, kdo měl tento nápad, objel jsem celou pískovnu a zbylo pár volných míst a jedno, kde se běžně nechytá, v rohu, no nedobré místo! Něco mi říkalo: Tady budou, vždyť je to jediné místo, kde je klid!

article img

Hledejte, dokud nenajdete

3. 8. 2017

Je červenec , což není úplně nejlepší měsíc pro sezení u vody. Teplota vzduchu činí 32 stupňů celsia. Ale pořád si říkám, že je šance chytit nějakého toho kapra. 

article img

Přesnost bodového krmení

1. 8. 2017

Je to pár dní, co jsem lovil na jedné svazové vodě. Parádní bylo, že lovné místo jsem si mohl přesně nakrmit kousek od břehu a pak jsem souběžně s břehem chytal. Některé vody blízko mého domu jsou zatopené hnědouhelné doly a tam s velkou oblibou používám pva sáčky, naplněné drceným boiliem, mikropeletou a tekutou potravou All Amino Nutric.    

Článků celkem: 1743