Pár hodin

8. 8. 2017

Zdravím LKáčka

Jelikož nemám momentálně dost času, chodím jen na krátké víkendové odpolední vycházky.

Vyhlédl jsem si jednu starou malou svazovou vodu, o které vím, že se v ní  ještě pár pokladů skrývá.

Chodil jsem si v týdnu zakrmovat vyhlídnuté místo a volba padla na  Seafood z řady Top ReStart od LK Baits.

V neděli odpoledne jsem dorazil k vodě na vytipované místo, zakrmil jsem a nahodil. Zhruba po hodině přišel razantní záběr od rybyna kterou jsem čekal.

Sebrala nástrahu Top ReStart Seafood + Pop up Ananas od LK Baits. Asi po čtvrthodinovém souboji, kdy se mi ji podařilo zdolat a podebrat, jsem s úžasem zjistil, že tu rybu znám, už jsem ji totiž chytil minulý rok. Byl jsem rád, že jsem ji opět viděl a že je v dobré kondici.

Odpolední chytání se povedlo na sto procent, i když to byl jen jediný záběr. Za to spokojenost veliká.

Za LK Baits Vráťa Majer

article img

Další články

article img

Krátké vycházky na pískovně

23. 5. 2018

V poslední době jsem podnikal a stále podnikám časté krátké vycházky. Tyto vycházky směřuji na moji troufám si říct srdcovou vodu, a tou je menší pískovna. Pro krátké vycházky jsem si vybral řadu DUO X-TRA a to příchuť Nutric/Ananas a Seafood/Compot, které jsem doplňoval o plovky Fluoro Mušle nebo Compot.

article img

Jarní léto

15. 5. 2018

Zima přeskočila jaro nebo léto zapomnělo na jaro? Ať je to už jakkoliv, rozvoj přírody byl v posledních dnech tak rychlý, že jsem ani nestihl zaznamenat květy a za chvilku tu budou jablka. Tak nějak vnímám i svůj život doma, v práci… no prostě všechno hrozně rychle letí a je uspěchané. Jen na rybách se zastavím a začnu normálně dýchat, vnímat a snad i přemýšlet…

article img

Opět na Labi...

9. 5. 2018

Minulá výprava mě natolik nabudila, že jakmile jsem se z této výpravy vrátil domů, hnedka jsem střádal plány na další výpravu, která musela být v co nejkratší době, neboť jsem si přál ještě potěžkat nějakou tu nevytřenou jikrnačku, která se vydala na svoji každoroční cestou s cílem pokusit se dát život dalším labským pokladům. 

Článků celkem: 1775