Pár hodin

8. 8. 2017

Zdravím LKáčka

Jelikož nemám momentálně dost času, chodím jen na krátké víkendové odpolední vycházky.

Vyhlédl jsem si jednu starou malou svazovou vodu, o které vím, že se v ní  ještě pár pokladů skrývá.

Chodil jsem si v týdnu zakrmovat vyhlídnuté místo a volba padla na  Seafood z řady Top ReStart od LK Baits.

V neděli odpoledne jsem dorazil k vodě na vytipované místo, zakrmil jsem a nahodil. Zhruba po hodině přišel razantní záběr od rybyna kterou jsem čekal.

Sebrala nástrahu Top ReStart Seafood + Pop up Ananas od LK Baits. Asi po čtvrthodinovém souboji, kdy se mi ji podařilo zdolat a podebrat, jsem s úžasem zjistil, že tu rybu znám, už jsem ji totiž chytil minulý rok. Byl jsem rád, že jsem ji opět viděl a že je v dobré kondici.

Odpolední chytání se povedlo na sto procent, i když to byl jen jediný záběr. Za to spokojenost veliká.

Za LK Baits Vráťa Majer

article img

Další články

article img

24 hodin na řece

19. 10. 2017

O víkendu jsem vyrazil na 24 hodin k řece. Před čtrnácti dny se mi moc nedařilo, i když jsem zdolal dvě krásné menší ryby, ale pořád to nebylo ono. Chtěl jsem víc.Vytipoval jsem si jiné místo a doufal, že to klapne. Po příjezdu jsem si místo zakrmil, nahodil a čekal co se bude dít.

article img

Nutric Acid – černé zlato!

18. 10. 2017

Posílám vám pár fotek kapříka, kterého se  mi podařilo chytit minulý týden na mé oblíbené svazovce. Měl jsem týden pracovní dovolené, ale ráno a večer jsem samozřejmě musel vyrazit na ryby.

article img

Sea Food má na konte ďalší osobák

14. 10. 2017

Sea Food predstavuje boilies, ktorý je nevyhnutne a bezprostredne spojený s celou históriou firmy LK Baits. Je mnoho rybárov, ktorí si ako svoj prvý boilies z dielne LK Baits zvolili práve Sea Food. S hrdosťou zároveň môžeme dodať, že kto ho skúsil, tak mu zostal verný. Rovnako aj Janči s obľubou a pravidelne chytá na Sea Food. Jeho vytrvalosť a odhodlaný prístup mu opakovane priniesli krásne úlovky zo slovenských miestnych a zväzových vôd. Jeden z jeho posledných úlovkov však bol výnimočný. Nový osobný rekord, kapor presahujúci hranicu 20 kg, ulovený na slovenskej miestnej vode. Tomu sa hovorí úspech!

Článků celkem: 1753