Pár hodin

8. 8. 2017

Zdravím LKáčka

Jelikož nemám momentálně dost času, chodím jen na krátké víkendové odpolední vycházky.

Vyhlédl jsem si jednu starou malou svazovou vodu, o které vím, že se v ní  ještě pár pokladů skrývá.

Chodil jsem si v týdnu zakrmovat vyhlídnuté místo a volba padla na  Seafood z řady Top ReStart od LK Baits.

V neděli odpoledne jsem dorazil k vodě na vytipované místo, zakrmil jsem a nahodil. Zhruba po hodině přišel razantní záběr od rybyna kterou jsem čekal.

Sebrala nástrahu Top ReStart Seafood + Pop up Ananas od LK Baits. Asi po čtvrthodinovém souboji, kdy se mi ji podařilo zdolat a podebrat, jsem s úžasem zjistil, že tu rybu znám, už jsem ji totiž chytil minulý rok. Byl jsem rád, že jsem ji opět viděl a že je v dobré kondici.

Odpolední chytání se povedlo na sto procent, i když to byl jen jediný záběr. Za to spokojenost veliká.

Za LK Baits Vráťa Majer

article img

Další články

article img

Výsledky LK boys 2017

11. 1. 2018

Ahoj přátelé z LK boys. Skončil rok 2017 a rád bych vám tímto poděkoval za spolupráci. K vodě se moc nedostanu, ale vaše  zprávy od vody mě k ní vždy aspoň na chvíli přivedou. Někdo by si mohl myslet, že začátek nového roku je pro nás časem na odpočinek. Opak je pravdou.

article img

Miestne torpéda

6. 1. 2018

Konečne prišiel dlho očakávaný deň „D“,   v polovici augusta sme sa Ja a bratranec Arnold  rozhodli pre rybačku na miestnej zväzovej vode. Je to malé štrkovisko s viacerými polostrovmi, ale čo nemá do veľkosti to má v kráse. Ide o ťažkú vodu plnú rôznych prekážok, kde sa skrývajú kapitálne ryby.

article img

Zimní rybačka

5. 1. 2018

Letošní sezona se nám chýlí k závěru a tak jsem se vydal na celodenní rybačku vychutnat krásné zimní počasí, který dnešní den panovalo. Dočkal jsem se jednoho záběru, z kterého jsem se dočkal krasného šupíka. Nebyl to sice ledajaký obr, ale v tomto mrazivém počasí mě velice potěšil.

Článků celkem: 1765