Odpolední kapřík

8. 10. 2018

Dne 27.4. jsme s mamkou a taťkou vyrazily na Jezero za valem, kde jsem první den chytl pět menších kapříků. Druhý den jsem ráno zakrmil a do dvou hodin jsem nic nechytl, ale ve dvě hodiny se rozezněl hlásič, tak jsem běžel k prutu a zaseknul jsem, ale ryba byla ve vázce, tak jsem sednul na loď a po pěti minutách se mi rybu povedlo vykotvičkovat. Najednou se mi u loďi vynořila ocasní ploutev a hned jsem věděl, že se jedná o kapra, kterého se mi po deseti minutách boje povedlo podebrat. Když jsem kapra podebral, jel jsem s lodí ke břehu, kde jsem kapra zvážil a změřil. Kapr měřil 88cm a 17kg. Kapra jsem chytl na dvě 18mm kuličky Compot N.H.D.C.

Adam Beneš

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830