Morava zas a znova

8. 7. 2018

Poprvé jsem se vydal na celý víkend na řeku, byl to vždy můj sen. Naučit se chytat na řece a dosáhnout na rybu přes 10kg z řeky. Nakonec se to i podařilo a přišel krasny šupík 11kg na boilies Black Protein, později bohužel do krmneho místa najeli tloušti, kterým Black Protein velice chutnal, největší tloušť měřil 50cm, Black Protein neochutnal jen místním rybám, ale i místním ješterkám, které nám do pytlů s boiliesem lezly v jednom kuse, ale později se na mě usmálo štěstí a přišel další kapřik, tentokrat sice mnohem menší než ten první. ale za to byl moc pěkně stavěny a krásně se při fotce naježil, tentokrat úspěšnou nástrahou byl boilies Wild Strawberry 12mm.

Tímhle posledním kapřikem skončila víkendová výprava na řeku a já doufám, že se na ni zase brzo podívám s výrobky od LK Baits které mi přinesly pěkné výsledky i na stojatých vodách.

Dominik Holba

article img

Další články

article img

Sahara

14. 7. 2018

Ahoj všichni. Tentokrát jsem se na víkend vydal na klubovou vodu LK Baits – jezero Sahara. Hned po příjezdu nás zastihl silný déšť, takže jako první jsme postavili bivaky a až potom šli chystat pruty.

article img

Splněný sen

12. 7. 2018

Příběh se odehrává na Orlické přehradě, kde amatérskému rybáři splnil sen výrobek jeho životního idola.

article img

Dvě povedené výpravy na Labe

4. 7. 2018

Zdravím LKáčka, ve dnech 27.-29.4. jsem vyrazil na řeku. První noc jsem neměl ani potah. Druhý den večer jsem konečně dostal záběr a na podložku jsem dostal krásného šupináče o váze 14,5kg, který zabral na boilie X-Tra Duo Lesní Jahoda/Kapří tajemství.

Článků celkem: 1789