Morava zas a znova

8. 7. 2018

Poprvé jsem se vydal na celý víkend na řeku, byl to vždy můj sen. Naučit se chytat na řece a dosáhnout na rybu přes 10kg z řeky. Nakonec se to i podařilo a přišel krasny šupík 11kg na boilies Black Protein, později bohužel do krmneho místa najeli tloušti, kterým Black Protein velice chutnal, největší tloušť měřil 50cm, Black Protein neochutnal jen místním rybám, ale i místním ješterkám, které nám do pytlů s boiliesem lezly v jednom kuse, ale později se na mě usmálo štěstí a přišel další kapřik, tentokrat sice mnohem menší než ten první. ale za to byl moc pěkně stavěny a krásně se při fotce naježil, tentokrat úspěšnou nástrahou byl boilies Wild Strawberry 12mm.

Tímhle posledním kapřikem skončila víkendová výprava na řeku a já doufám, že se na ni zase brzo podívám s výrobky od LK Baits které mi přinesly pěkné výsledky i na stojatých vodách.

Dominik Holba

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830