Morava zas a znova

8. 7. 2018

Poprvé jsem se vydal na celý víkend na řeku, byl to vždy můj sen. Naučit se chytat na řece a dosáhnout na rybu přes 10kg z řeky. Nakonec se to i podařilo a přišel krasny šupík 11kg na boilies Black Protein, později bohužel do krmneho místa najeli tloušti, kterým Black Protein velice chutnal, největší tloušť měřil 50cm, Black Protein neochutnal jen místním rybám, ale i místním ješterkám, které nám do pytlů s boiliesem lezly v jednom kuse, ale později se na mě usmálo štěstí a přišel další kapřik, tentokrat sice mnohem menší než ten první. ale za to byl moc pěkně stavěny a krásně se při fotce naježil, tentokrat úspěšnou nástrahou byl boilies Wild Strawberry 12mm.

Tímhle posledním kapřikem skončila víkendová výprava na řeku a já doufám, že se na ni zase brzo podívám s výrobky od LK Baits které mi přinesly pěkné výsledky i na stojatých vodách.

Dominik Holba

article img

Další články

article img

Krásný šupík a Compot NHDC

19. 9. 2018

V teplém měsíci květnu se mi časně ráno povedla nádherná jízda, která mě okamžitě vyburcovala vyběhnout z vyhřátého spacáku. Zasekávám a na konci prutu cítím něco většího!

article img

Labe - řeka splněných přání

13. 9. 2018

Vše to začalo jednu květnovou sobotu. K vodě jsem přijel ve 4 hodiny ráno a byl jsem v šoku, kolik rybářů sedělo na břehu. Místo bylo volné pouze jediné a popravdě musím přiznat, že za normálních okolností bych tady asi nechytal. Na první pohled není ničím zajímavé. Nachystal jsem pruty a hurá na ně. Nahodil jsem první prut k protějšímu břehu a čekal, až olovo dopadne na dno.

article img

Krása Vltavy

10. 9. 2018

Ahoj, těžko popsat slovy něco tak nádherného jako ulovení této ryby. Nechci psát ,že je to ryba nejkrásnější, protože každá ryba, kterou vidím na podložce, je nádherná, a dopřeji jí maximální péči a to nejdůležitější - samotné vrácení zpět do svého domova!

Článků celkem: 1804