Mohykán z Mělic!

10. 8. 2017

Letošní horké dny mělo vystřídat ochlazení a to byl ten impuls, který mě hnal k vodě! Přijel jsem z práce domů, rychle připravil pruty, krmení a hurá k vodě! A jak to bývá, nebyl jsem sám, kdo měl tento nápad, objel jsem celou pískovnu a zbylo pár volných míst a jedno, kde se běžně nechytá, v rohu, no nedobré místo! Něco mi říkalo: Tady budou, vždyť je to jediné místo, kde je klid! Není čas ztrácet čas, během chvíle jsem držel kobru a už tam letělo pár kuliček – cca 30 na prut! Montáž jsem se snažil umístit do největší hloubky, než jsem nahodil, proházel jsem si to prutem jen s olovem! První záběr přišel po hodině - menší šupina, kterých je tady dost! Za další půlhodinu další, další… paráda, aspoň si zachytám! Se setměním vše ustalo, mírně jsem dokrmil a čekal, půlnoc se neúprosně blížila, lehce po půl dvanácté se roztočila cívka a začal 30minutový boj, který dopadl pro mě na výbornou. Na druhém konci se vyloupl pan Kapr, krásný starý dlouhý šupináč! Jeden z mohykánů této vody mi udělal neuvěřitelnou radost, nechal se přelstít na Nutric Acid 18mm.

Petr Kozler

article img

Další články

article img

24 hodin na řece

19. 10. 2017

O víkendu jsem vyrazil na 24 hodin k řece. Před čtrnácti dny se mi moc nedařilo, i když jsem zdolal dvě krásné menší ryby, ale pořád to nebylo ono. Chtěl jsem víc.Vytipoval jsem si jiné místo a doufal, že to klapne. Po příjezdu jsem si místo zakrmil, nahodil a čekal co se bude dít.

article img

Nutric Acid – černé zlato!

18. 10. 2017

Posílám vám pár fotek kapříka, kterého se  mi podařilo chytit minulý týden na mé oblíbené svazovce. Měl jsem týden pracovní dovolené, ale ráno a večer jsem samozřejmě musel vyrazit na ryby.

article img

Sea Food má na konte ďalší osobák

14. 10. 2017

Sea Food predstavuje boilies, ktorý je nevyhnutne a bezprostredne spojený s celou históriou firmy LK Baits. Je mnoho rybárov, ktorí si ako svoj prvý boilies z dielne LK Baits zvolili práve Sea Food. S hrdosťou zároveň môžeme dodať, že kto ho skúsil, tak mu zostal verný. Rovnako aj Janči s obľubou a pravidelne chytá na Sea Food. Jeho vytrvalosť a odhodlaný prístup mu opakovane priniesli krásne úlovky zo slovenských miestnych a zväzových vôd. Jeden z jeho posledných úlovkov však bol výnimočný. Nový osobný rekord, kapor presahujúci hranicu 20 kg, ulovený na slovenskej miestnej vode. Tomu sa hovorí úspech!

Článků celkem: 1753