Mohykán z Mělic!

10. 8. 2017

Letošní horké dny mělo vystřídat ochlazení a to byl ten impuls, který mě hnal k vodě! Přijel jsem z práce domů, rychle připravil pruty, krmení a hurá k vodě! A jak to bývá, nebyl jsem sám, kdo měl tento nápad, objel jsem celou pískovnu a zbylo pár volných míst a jedno, kde se běžně nechytá, v rohu, no nedobré místo! Něco mi říkalo: Tady budou, vždyť je to jediné místo, kde je klid! Není čas ztrácet čas, během chvíle jsem držel kobru a už tam letělo pár kuliček – cca 30 na prut! Montáž jsem se snažil umístit do největší hloubky, než jsem nahodil, proházel jsem si to prutem jen s olovem! První záběr přišel po hodině - menší šupina, kterých je tady dost! Za další půlhodinu další, další… paráda, aspoň si zachytám! Se setměním vše ustalo, mírně jsem dokrmil a čekal, půlnoc se neúprosně blížila, lehce po půl dvanácté se roztočila cívka a začal 30minutový boj, který dopadl pro mě na výbornou. Na druhém konci se vyloupl pan Kapr, krásný starý dlouhý šupináč! Jeden z mohykánů této vody mi udělal neuvěřitelnou radost, nechal se přelstít na Nutric Acid 18mm.

Petr Kozler

article img

Další články

article img

Výsledky LK boys 2017

11. 1. 2018

Ahoj přátelé z LK boys. Skončil rok 2017 a rád bych vám tímto poděkoval za spolupráci. K vodě se moc nedostanu, ale vaše  zprávy od vody mě k ní vždy aspoň na chvíli přivedou. Někdo by si mohl myslet, že začátek nového roku je pro nás časem na odpočinek. Opak je pravdou.

article img

Miestne torpéda

6. 1. 2018

Konečne prišiel dlho očakávaný deň „D“,   v polovici augusta sme sa Ja a bratranec Arnold  rozhodli pre rybačku na miestnej zväzovej vode. Je to malé štrkovisko s viacerými polostrovmi, ale čo nemá do veľkosti to má v kráse. Ide o ťažkú vodu plnú rôznych prekážok, kde sa skrývajú kapitálne ryby.

article img

Zimní rybačka

5. 1. 2018

Letošní sezona se nám chýlí k závěru a tak jsem se vydal na celodenní rybačku vychutnat krásné zimní počasí, který dnešní den panovalo. Dočkal jsem se jednoho záběru, z kterého jsem se dočkal krasného šupíka. Nebyl to sice ledajaký obr, ale v tomto mrazivém počasí mě velice potěšil.

Článků celkem: 1765