Mohykán z Mělic!

10. 8. 2017

Letošní horké dny mělo vystřídat ochlazení a to byl ten impuls, který mě hnal k vodě! Přijel jsem z práce domů, rychle připravil pruty, krmení a hurá k vodě! A jak to bývá, nebyl jsem sám, kdo měl tento nápad, objel jsem celou pískovnu a zbylo pár volných míst a jedno, kde se běžně nechytá, v rohu, no nedobré místo! Něco mi říkalo: Tady budou, vždyť je to jediné místo, kde je klid! Není čas ztrácet čas, během chvíle jsem držel kobru a už tam letělo pár kuliček – cca 30 na prut! Montáž jsem se snažil umístit do největší hloubky, než jsem nahodil, proházel jsem si to prutem jen s olovem! První záběr přišel po hodině - menší šupina, kterých je tady dost! Za další půlhodinu další, další… paráda, aspoň si zachytám! Se setměním vše ustalo, mírně jsem dokrmil a čekal, půlnoc se neúprosně blížila, lehce po půl dvanácté se roztočila cívka a začal 30minutový boj, který dopadl pro mě na výbornou. Na druhém konci se vyloupl pan Kapr, krásný starý dlouhý šupináč! Jeden z mohykánů této vody mi udělal neuvěřitelnou radost, nechal se přelstít na Nutric Acid 18mm.

Petr Kozler

article img

Další články

article img

Krátké vycházky na pískovně

23. 5. 2018

V poslední době jsem podnikal a stále podnikám časté krátké vycházky. Tyto vycházky směřuji na moji troufám si říct srdcovou vodu, a tou je menší pískovna. Pro krátké vycházky jsem si vybral řadu DUO X-TRA a to příchuť Nutric/Ananas a Seafood/Compot, které jsem doplňoval o plovky Fluoro Mušle nebo Compot.

article img

Jarní léto

15. 5. 2018

Zima přeskočila jaro nebo léto zapomnělo na jaro? Ať je to už jakkoliv, rozvoj přírody byl v posledních dnech tak rychlý, že jsem ani nestihl zaznamenat květy a za chvilku tu budou jablka. Tak nějak vnímám i svůj život doma, v práci… no prostě všechno hrozně rychle letí a je uspěchané. Jen na rybách se zastavím a začnu normálně dýchat, vnímat a snad i přemýšlet…

article img

Opět na Labi...

9. 5. 2018

Minulá výprava mě natolik nabudila, že jakmile jsem se z této výpravy vrátil domů, hnedka jsem střádal plány na další výpravu, která musela být v co nejkratší době, neboť jsem si přál ještě potěžkat nějakou tu nevytřenou jikrnačku, která se vydala na svoji každoroční cestou s cílem pokusit se dát život dalším labským pokladům. 

Článků celkem: 1775