Lom Radnice

5. 10. 2018

Ahoj,

právě jsem se vrátil z 3-denní výpravy, kde nám vůbec nepřálo počasí. Prudký pokles teploty a nakonec to završila ještě vichřice s přívalovým deštěm. Tentokrát výprava byla směřována na Lom Radnice. Je to hluboké jezero s hloubkou od 10 do 25m. Po příjezdu jsme začali krmit převážně kukuřicí a zvolil jsem kuličky na zákrm Spice Shrimp. Tři záběry přišly na tyto kuličky, ale nejvíce záběrů bylo na Nutric Acid/Ananas. Tato kulička krásné fungovala i v takové hloubce a studené vodě. Nakonec se podařilo 9 záběrů a na podložku se podívalo 7 kaprů od 10kg a největší měl 15,7kg. 

Děkuji a snad se znova dostanu k vodě…

Daniel Graf

article img

Další články

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

article img

Výpravy na zapomenutou pískovnu

2. 12. 2018

Zdravím Lkáčka, jak už to bývá zvykem, jednou za rok se společně s přáteli vypravíme na jednu zapomenutou pískovnu blízko mého domova. Na této pískovně není skoro žádný rybářský tlak. Na výpravu se těším celý rok, nejde zde jen o ryby, ale také o to, že se vidíme s přáteli. Jelikož mám pískovnu kousek od domu, mám možnost si místo předkrmit.

article img

Vyplatí se vyčkat

26. 11. 2018

Ahoj všem, v půlce října jsem navštívil, již po několikáté tento rok, moji oblíbenou pískovnu. Po příjezdu proběhla klasická příprava - příprava krmení, vytipování lovných míst, následné zakrmení a pak už jen čekání na záběr.

Článků celkem: 1828