Lom Radnice

5. 10. 2018

Ahoj,

právě jsem se vrátil z 3-denní výpravy, kde nám vůbec nepřálo počasí. Prudký pokles teploty a nakonec to završila ještě vichřice s přívalovým deštěm. Tentokrát výprava byla směřována na Lom Radnice. Je to hluboké jezero s hloubkou od 10 do 25m. Po příjezdu jsme začali krmit převážně kukuřicí a zvolil jsem kuličky na zákrm Spice Shrimp. Tři záběry přišly na tyto kuličky, ale nejvíce záběrů bylo na Nutric Acid/Ananas. Tato kulička krásné fungovala i v takové hloubce a studené vodě. Nakonec se podařilo 9 záběrů a na podložku se podívalo 7 kaprů od 10kg a největší měl 15,7kg. 

Děkuji a snad se znova dostanu k vodě…

Daniel Graf

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830