Lednová jednonočka

29. 1. 2018

Zdravím všechny LKáčka,

V polovině ledna se počasí umoudřilo a já si pohrával s myšlenou vyrazit alespoň na jednu noc na ryby. Ve čtvrtek jsem byl obhlédnout rybník, jestli je stále pod ledem, nebo už ne. Naštěstí byl z většiny roztátý a já jel rychle domů připravit si věci. V pátek ráno před školou jsem je poskládal do auta a po škole jsme společně se spolužákem vyrazili na jednu noc.
Jelikož tuto vodu znám moc dobře, vsadil jsem na mojí TOPku. A to Wild Strawberry, tentokrát jsem dal 2x miniboilies, které jsem měl zatraktivněné esencí. Na druhý prut jsem nasadil čtrnáctimilimetrové plovoucí boilies ananas. Místo jsem prokrmil pár kuličkami FishActivu, protože nerad chytám tzv. na blind, ale mám rád, když kolem mé nástrahy je i nějaké sousto bez háčku.
Pruty letěly co nejdále se nám povedlo a začali jsme vyčkávat, jestli se povede první letošní kapřík. Užívali jsme si chvilky v přírodě, a byli šťastní, že v polovině ledna vůbec můžem být u vody. A když se povede ryba? Bude to jen třešnička na dortu... 

A povedla se nám chytit? To se dozvíte ve videu... 

David Růžička

article img

Další články

article img

Malý ostrov

15. 10. 2018

Dobrý den, v příloze zasílám fotky z týdenní výpravy na konci září. Poprvé jsem lovil na malém ostrově a výsledek 15 kaprů, z toho 10 kaprů nad 15 kg.

article img

Jedna z nejkrásnějších ryb!

12. 10. 2018

Ahoj, zdravím všechny rybáře. Po delší odmlce se Vám opět budu snažit popsat příběh, který předcházel ulovení zatím jedné z nejkrásnějších ryb v životě mého kamaráda a parťáka na ryby Honzy Hajtmana.

article img

Seč

11. 10. 2018

Ahoj LK-čka, posílám Vám krátkou zprávu ze Sečské přehrady. Podařilo se mi chytit pár kapříků a jejich fotky vám teď posílám. Jako krmení se mi letos nejvíce osvědčil Ananas a jako vždy topka LK -  Nutric Acid.

Článků celkem: 1811