Krása Vltavy

10. 9. 2018

Ahoj,

těžko popsat slovy něco tak nádherného jako ulovení této ryby. Nechci psát ,že je to ryba nejkrásnější, protože každá ryba, kterou vidím na podložce, je nádherná, a dopřeji jí maximální péči a to nejdůležitější - samotné vrácení zpět do svého domova!

Příběh k této překrásné rybě nikdy nezapomenu, protože to byl masakr! Nepřízeň počasí, strach o život samotný z vyvráceného stromu nad mojí hlavou a nakonec totálně nečistotami zadělaná řeka, ale já bojoval až do samotného konce.

Byla sobota 26.5. 2018, osm hodin ráno, a zhruba po hodině se mi rozjíždí můj pravý prut na Spice Shrimp, letím jak střela, jemně jen zvedám prut a nasedám do člunu, rybu dotáčím a začíná přetahovaná... první pohled na kapra u hladiny mi říká, bože můj, to je kus, to není možný... nohy se mi klepou a srdce až v krku. Po 15 minutách rybu napoprvé navádím do podběráku a já jsem úplně hotový z toho, co jsem podebral! Na podložce měřím a vážím kapra 80 cm a 14 kg z naší české řeky Vltavy.

Jsem dojatý, když rybu vypouštím zpět, a říkám si v duchu, snad se zase někdy setkáme, pa a ahoj...

Jan Lavička

article img

Další články

article img

10.11. - 21.11. -15% na VŠE!

13. 11. 2018

Děkujeme Vám za podporu v letošním roce a trochu s předstihem přicházíme s inventurou, stěhováním skladů a výroby do větších prostor. Koneckonců Vás čeká překvapení i ve Vaší oblíbené prodejně v Přelouči. V termínu od 10.11. – 21.11.2018 máte jedinečnou možnost si zakoupit veškeré zboží na www.lkbaits.cz s 15% slevou...

article img

Krasavice ze svazovky

13. 11. 2018

Posílám další fotky ze svazovky, povedl se mi jedna krasavice 20,5kg, která zabrala na Balanc boilies Nutric Acid Ananas

Článků celkem: 1824