Krása s Krásou...

28. 6. 2018

Co tam dáme…? Ptali se mne kolegové hned při příjezdu na jednu z nejkrásnějších soukromých vod u nás. No, odvětil jsem, krásná voda, krásný ryby a to, co tu skáče tak vysoko nad hladinu, jsou opravdu krásní jeseteři... Rád bych si jednoho krásného povodil a když je to tu všecko tak krásné, nezbývá nic jiného než tam dát to krásně voňavý boilí, s krásnou barvou a krásnou strukturou, a o krásně silném aroma ani nemluvě. Co to je, ptali se... No přeci Chilli Squid od Krásy, říkám. To je přesně to krásně vypadající boilie, na který Lukáš Krása na Youtube "lupe" jednoho krásnějšího kapra za druhým...? Jojo, pravím, to je přesně ono, tam v tom krásném prostředí, hned pod tím krásným Přeloučským mostem… Aha, tak to zkus a vypadá to fakt krásně, říkali kolegové hned potom, co jsem vytvořil krásně vypadající "bochánek" ze dvou osmnáctek na své montáži. Krásu tomu totiž ještě zvedla krásně voňavá a krásně homogenní obalovací pasta stejného charakteru jako boilie, čili Chilli Squid.

Asi 25 minut po nahozeni z ničeho nic krásná jízda a po zvednutí prutu říkám, chlapy to je "tramvaj", to pořad jede...! Asi krásná ryba...! Byla to pravda, po krásném boji jsem měl v rukou krásného jesetera o délce 130 cm s váhou, kterou si netroufnu ani odhadnout, neboť jsem tuto krásnou rybu z důvodu ochrany a bezbolestné manipulace nebral na podložku a vše krásně zvládnul z vody. Pro mne krásný zážitek a splněný sen, no není to KRÁSA přátelé???

Děkuji, Lukáši...

Jiří Fiala

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830