Krása s Krásou...

28. 6. 2018

Co tam dáme…? Ptali se mne kolegové hned při příjezdu na jednu z nejkrásnějších soukromých vod u nás. No, odvětil jsem, krásná voda, krásný ryby a to, co tu skáče tak vysoko nad hladinu, jsou opravdu krásní jeseteři... Rád bych si jednoho krásného povodil a když je to tu všecko tak krásné, nezbývá nic jiného než tam dát to krásně voňavý boilí, s krásnou barvou a krásnou strukturou, a o krásně silném aroma ani nemluvě. Co to je, ptali se... No přeci Chilli Squid od Krásy, říkám. To je přesně to krásně vypadající boilie, na který Lukáš Krása na Youtube "lupe" jednoho krásnějšího kapra za druhým...? Jojo, pravím, to je přesně ono, tam v tom krásném prostředí, hned pod tím krásným Přeloučským mostem… Aha, tak to zkus a vypadá to fakt krásně, říkali kolegové hned potom, co jsem vytvořil krásně vypadající "bochánek" ze dvou osmnáctek na své montáži. Krásu tomu totiž ještě zvedla krásně voňavá a krásně homogenní obalovací pasta stejného charakteru jako boilie, čili Chilli Squid.

Asi 25 minut po nahozeni z ničeho nic krásná jízda a po zvednutí prutu říkám, chlapy to je "tramvaj", to pořad jede...! Asi krásná ryba...! Byla to pravda, po krásném boji jsem měl v rukou krásného jesetera o délce 130 cm s váhou, kterou si netroufnu ani odhadnout, neboť jsem tuto krásnou rybu z důvodu ochrany a bezbolestné manipulace nebral na podložku a vše krásně zvládnul z vody. Pro mne krásný zážitek a splněný sen, no není to KRÁSA přátelé???

Děkuji, Lukáši...

Jiří Fiala

article img

Další články

article img

Krásný šupík a Compot NHDC

19. 9. 2018

V teplém měsíci květnu se mi časně ráno povedla nádherná jízda, která mě okamžitě vyburcovala vyběhnout z vyhřátého spacáku. Zasekávám a na konci prutu cítím něco většího!

article img

Labe - řeka splněných přání

13. 9. 2018

Vše to začalo jednu květnovou sobotu. K vodě jsem přijel ve 4 hodiny ráno a byl jsem v šoku, kolik rybářů sedělo na břehu. Místo bylo volné pouze jediné a popravdě musím přiznat, že za normálních okolností bych tady asi nechytal. Na první pohled není ničím zajímavé. Nachystal jsem pruty a hurá na ně. Nahodil jsem první prut k protějšímu břehu a čekal, až olovo dopadne na dno.

article img

Krása Vltavy

10. 9. 2018

Ahoj, těžko popsat slovy něco tak nádherného jako ulovení této ryby. Nechci psát ,že je to ryba nejkrásnější, protože každá ryba, kterou vidím na podložce, je nádherná, a dopřeji jí maximální péči a to nejdůležitější - samotné vrácení zpět do svého domova!

Článků celkem: 1804