Krása s Krásou...

28. 6. 2018

Co tam dáme…? Ptali se mne kolegové hned při příjezdu na jednu z nejkrásnějších soukromých vod u nás. No, odvětil jsem, krásná voda, krásný ryby a to, co tu skáče tak vysoko nad hladinu, jsou opravdu krásní jeseteři... Rád bych si jednoho krásného povodil a když je to tu všecko tak krásné, nezbývá nic jiného než tam dát to krásně voňavý boilí, s krásnou barvou a krásnou strukturou, a o krásně silném aroma ani nemluvě. Co to je, ptali se... No přeci Chilli Squid od Krásy, říkám. To je přesně to krásně vypadající boilie, na který Lukáš Krása na Youtube "lupe" jednoho krásnějšího kapra za druhým...? Jojo, pravím, to je přesně ono, tam v tom krásném prostředí, hned pod tím krásným Přeloučským mostem… Aha, tak to zkus a vypadá to fakt krásně, říkali kolegové hned potom, co jsem vytvořil krásně vypadající "bochánek" ze dvou osmnáctek na své montáži. Krásu tomu totiž ještě zvedla krásně voňavá a krásně homogenní obalovací pasta stejného charakteru jako boilie, čili Chilli Squid.

Asi 25 minut po nahozeni z ničeho nic krásná jízda a po zvednutí prutu říkám, chlapy to je "tramvaj", to pořad jede...! Asi krásná ryba...! Byla to pravda, po krásném boji jsem měl v rukou krásného jesetera o délce 130 cm s váhou, kterou si netroufnu ani odhadnout, neboť jsem tuto krásnou rybu z důvodu ochrany a bezbolestné manipulace nebral na podložku a vše krásně zvládnul z vody. Pro mne krásný zážitek a splněný sen, no není to KRÁSA přátelé???

Děkuji, Lukáši...

Jiří Fiala

article img

Další články

article img

Sahara

14. 7. 2018

Ahoj všichni. Tentokrát jsem se na víkend vydal na klubovou vodu LK Baits – jezero Sahara. Hned po příjezdu nás zastihl silný déšť, takže jako první jsme postavili bivaky a až potom šli chystat pruty.

article img

Splněný sen

12. 7. 2018

Příběh se odehrává na Orlické přehradě, kde amatérskému rybáři splnil sen výrobek jeho životního idola.

article img

Morava zas a znova

8. 7. 2018

První výprava na řeku za vytouženými říčními kapry.

Článků celkem: 1789