Konečně u Labe!

26. 4. 2018

Tak i konečně já se vám mohu pochlubit úlovkem, který se mi povedl na řece Labi. Co vám budu povídat, už jsem začínal být trochu nervózní, že jsem si od Silvestra nesáhl na kapra. Štěstí jsem si vybral narozením syna, který mi smutek po kaprovi na podložce po všech stránkách vynahrazoval, ale neutichající touha po pocitu podebrání kapra a pobytu v jarní k životu probouzející se přírodě byla neúprosná. Konečně!!! Přišla ta chvíle, kdy jsem mohl ukojit touhu a vyrazil jsem na svoji první výpravu za labskými mohykány.

Příroda už hrála všemi barvami, ptáci zpívali své jarní písničky a já byl v tu chvíli zase ve svém živlu a neskutečně šťastný. Jako nástrahu jsem si s sebou vzal novinku pro letošní sezonu z nově vzniklé řady DUO X-Tra boilies Nutric Acid/Pineapple. Toto boilies mi u vody nesmí chybět, svoji sílu mi ukázalo na podzim a v zimě, kdy mě odměňovalo pravidelnými záběry. K vodě jsem vyrazil na jednu noc a tak nebylo moc času na nějaké velké vymýšlení a na oba pruty jsem nastražil již zmiňovaný Nutric Acid/Pineapple. Čas plynul opravdu jako voda a tak jsem si plnými doušky užíval pobyt u vody v krásné jarní přírodě.

Z kochání a nasávání atmosféry mě ,,vyrušil" zvuk hlásiče, který mi hlásil nepřerušovanou plynulou jízdu. Jak já si tyto okamžiky užíval... první zdolávačka kapra v nové sezoně, vždy se mi při těchto prvních záběrech v nové sezoně klepou kolena nedočkavostí z prvního kontaktu s vytouženým kaprem. Vše dopadlo dobře a já mohl podebrat svého prvního kapra nové sezony...paráda, pocity se ve mě hromadí, mám neskutečnou radost!!! Na podložce mám krásného zdravého šupíka. Následuje rychlá fotka na vzpomínku, ošetření ranky po háčku a s poděkováním z nádherného zážitku vracím kapra do svého domova. Dalšího záběru jsem se dočkal nad ránem, kdy mi tento kapřík udělal sladkou tečku za moji první labskou výpravou. Domu jsem odjížděl spokojený a naplněný štěstím, kterým mě odvděčili krásní kapři a ještě krásnější pobyt v jarní přírodě...važme si těchto okamžiků!

S přáním úspěšné sezony a užití spousty chvil u vody Vám přeje za LK Baits Jarda Hruška

article img

Další články

article img

Malý ostrov

15. 10. 2018

Dobrý den, v příloze zasílám fotky z týdenní výpravy na konci září. Poprvé jsem lovil na malém ostrově a výsledek 15 kaprů, z toho 10 kaprů nad 15 kg.

article img

Jedna z nejkrásnějších ryb!

12. 10. 2018

Ahoj, zdravím všechny rybáře. Po delší odmlce se Vám opět budu snažit popsat příběh, který předcházel ulovení zatím jedné z nejkrásnějších ryb v životě mého kamaráda a parťáka na ryby Honzy Hajtmana.

article img

Seč

11. 10. 2018

Ahoj LK-čka, posílám Vám krátkou zprávu ze Sečské přehrady. Podařilo se mi chytit pár kapříků a jejich fotky vám teď posílám. Jako krmení se mi letos nejvíce osvědčil Ananas a jako vždy topka LK -  Nutric Acid.

Článků celkem: 1811