Konečně u Labe!

26. 4. 2018

Tak i konečně já se vám mohu pochlubit úlovkem, který se mi povedl na řece Labi. Co vám budu povídat, už jsem začínal být trochu nervózní, že jsem si od Silvestra nesáhl na kapra. Štěstí jsem si vybral narozením syna, který mi smutek po kaprovi na podložce po všech stránkách vynahrazoval, ale neutichající touha po pocitu podebrání kapra a pobytu v jarní k životu probouzející se přírodě byla neúprosná. Konečně!!! Přišla ta chvíle, kdy jsem mohl ukojit touhu a vyrazil jsem na svoji první výpravu za labskými mohykány.

Příroda už hrála všemi barvami, ptáci zpívali své jarní písničky a já byl v tu chvíli zase ve svém živlu a neskutečně šťastný. Jako nástrahu jsem si s sebou vzal novinku pro letošní sezonu z nově vzniklé řady DUO X-Tra boilies Nutric Acid/Pineapple. Toto boilies mi u vody nesmí chybět, svoji sílu mi ukázalo na podzim a v zimě, kdy mě odměňovalo pravidelnými záběry. K vodě jsem vyrazil na jednu noc a tak nebylo moc času na nějaké velké vymýšlení a na oba pruty jsem nastražil již zmiňovaný Nutric Acid/Pineapple. Čas plynul opravdu jako voda a tak jsem si plnými doušky užíval pobyt u vody v krásné jarní přírodě.

Z kochání a nasávání atmosféry mě ,,vyrušil" zvuk hlásiče, který mi hlásil nepřerušovanou plynulou jízdu. Jak já si tyto okamžiky užíval... první zdolávačka kapra v nové sezoně, vždy se mi při těchto prvních záběrech v nové sezoně klepou kolena nedočkavostí z prvního kontaktu s vytouženým kaprem. Vše dopadlo dobře a já mohl podebrat svého prvního kapra nové sezony...paráda, pocity se ve mě hromadí, mám neskutečnou radost!!! Na podložce mám krásného zdravého šupíka. Následuje rychlá fotka na vzpomínku, ošetření ranky po háčku a s poděkováním z nádherného zážitku vracím kapra do svého domova. Dalšího záběru jsem se dočkal nad ránem, kdy mi tento kapřík udělal sladkou tečku za moji první labskou výpravou. Domu jsem odjížděl spokojený a naplněný štěstím, kterým mě odvděčili krásní kapři a ještě krásnější pobyt v jarní přírodě...važme si těchto okamžiků!

S přáním úspěšné sezony a užití spousty chvil u vody Vám přeje za LK Baits Jarda Hruška

article img

Další články

article img

Krátké vycházky na pískovně

23. 5. 2018

V poslední době jsem podnikal a stále podnikám časté krátké vycházky. Tyto vycházky směřuji na moji troufám si říct srdcovou vodu, a tou je menší pískovna. Pro krátké vycházky jsem si vybral řadu DUO X-TRA a to příchuť Nutric/Ananas a Seafood/Compot, které jsem doplňoval o plovky Fluoro Mušle nebo Compot.

article img

Jarní léto

15. 5. 2018

Zima přeskočila jaro nebo léto zapomnělo na jaro? Ať je to už jakkoliv, rozvoj přírody byl v posledních dnech tak rychlý, že jsem ani nestihl zaznamenat květy a za chvilku tu budou jablka. Tak nějak vnímám i svůj život doma, v práci… no prostě všechno hrozně rychle letí a je uspěchané. Jen na rybách se zastavím a začnu normálně dýchat, vnímat a snad i přemýšlet…

article img

Opět na Labi...

9. 5. 2018

Minulá výprava mě natolik nabudila, že jakmile jsem se z této výpravy vrátil domů, hnedka jsem střádal plány na další výpravu, která musela být v co nejkratší době, neboť jsem si přál ještě potěžkat nějakou tu nevytřenou jikrnačku, která se vydala na svoji každoroční cestou s cílem pokusit se dát život dalším labským pokladům. 

Článků celkem: 1775