Konečně u Labe!

26. 4. 2018

Tak i konečně já se vám mohu pochlubit úlovkem, který se mi povedl na řece Labi. Co vám budu povídat, už jsem začínal být trochu nervózní, že jsem si od Silvestra nesáhl na kapra. Štěstí jsem si vybral narozením syna, který mi smutek po kaprovi na podložce po všech stránkách vynahrazoval, ale neutichající touha po pocitu podebrání kapra a pobytu v jarní k životu probouzející se přírodě byla neúprosná. Konečně!!! Přišla ta chvíle, kdy jsem mohl ukojit touhu a vyrazil jsem na svoji první výpravu za labskými mohykány.

Příroda už hrála všemi barvami, ptáci zpívali své jarní písničky a já byl v tu chvíli zase ve svém živlu a neskutečně šťastný. Jako nástrahu jsem si s sebou vzal novinku pro letošní sezonu z nově vzniklé řady DUO X-Tra boilies Nutric Acid/Pineapple. Toto boilies mi u vody nesmí chybět, svoji sílu mi ukázalo na podzim a v zimě, kdy mě odměňovalo pravidelnými záběry. K vodě jsem vyrazil na jednu noc a tak nebylo moc času na nějaké velké vymýšlení a na oba pruty jsem nastražil již zmiňovaný Nutric Acid/Pineapple. Čas plynul opravdu jako voda a tak jsem si plnými doušky užíval pobyt u vody v krásné jarní přírodě.

Z kochání a nasávání atmosféry mě ,,vyrušil" zvuk hlásiče, který mi hlásil nepřerušovanou plynulou jízdu. Jak já si tyto okamžiky užíval... první zdolávačka kapra v nové sezoně, vždy se mi při těchto prvních záběrech v nové sezoně klepou kolena nedočkavostí z prvního kontaktu s vytouženým kaprem. Vše dopadlo dobře a já mohl podebrat svého prvního kapra nové sezony...paráda, pocity se ve mě hromadí, mám neskutečnou radost!!! Na podložce mám krásného zdravého šupíka. Následuje rychlá fotka na vzpomínku, ošetření ranky po háčku a s poděkováním z nádherného zážitku vracím kapra do svého domova. Dalšího záběru jsem se dočkal nad ránem, kdy mi tento kapřík udělal sladkou tečku za moji první labskou výpravou. Domu jsem odjížděl spokojený a naplněný štěstím, kterým mě odvděčili krásní kapři a ještě krásnější pobyt v jarní přírodě...važme si těchto okamžiků!

S přáním úspěšné sezony a užití spousty chvil u vody Vám přeje za LK Baits Jarda Hruška

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830