Konečně u Labe!

26. 4. 2018

Tak i konečně já se vám mohu pochlubit úlovkem, který se mi povedl na řece Labi. Co vám budu povídat, už jsem začínal být trochu nervózní, že jsem si od Silvestra nesáhl na kapra. Štěstí jsem si vybral narozením syna, který mi smutek po kaprovi na podložce po všech stránkách vynahrazoval, ale neutichající touha po pocitu podebrání kapra a pobytu v jarní k životu probouzející se přírodě byla neúprosná. Konečně!!! Přišla ta chvíle, kdy jsem mohl ukojit touhu a vyrazil jsem na svoji první výpravu za labskými mohykány.

Příroda už hrála všemi barvami, ptáci zpívali své jarní písničky a já byl v tu chvíli zase ve svém živlu a neskutečně šťastný. Jako nástrahu jsem si s sebou vzal novinku pro letošní sezonu z nově vzniklé řady DUO X-Tra boilies Nutric Acid/Pineapple. Toto boilies mi u vody nesmí chybět, svoji sílu mi ukázalo na podzim a v zimě, kdy mě odměňovalo pravidelnými záběry. K vodě jsem vyrazil na jednu noc a tak nebylo moc času na nějaké velké vymýšlení a na oba pruty jsem nastražil již zmiňovaný Nutric Acid/Pineapple. Čas plynul opravdu jako voda a tak jsem si plnými doušky užíval pobyt u vody v krásné jarní přírodě.

Z kochání a nasávání atmosféry mě ,,vyrušil" zvuk hlásiče, který mi hlásil nepřerušovanou plynulou jízdu. Jak já si tyto okamžiky užíval... první zdolávačka kapra v nové sezoně, vždy se mi při těchto prvních záběrech v nové sezoně klepou kolena nedočkavostí z prvního kontaktu s vytouženým kaprem. Vše dopadlo dobře a já mohl podebrat svého prvního kapra nové sezony...paráda, pocity se ve mě hromadí, mám neskutečnou radost!!! Na podložce mám krásného zdravého šupíka. Následuje rychlá fotka na vzpomínku, ošetření ranky po háčku a s poděkováním z nádherného zážitku vracím kapra do svého domova. Dalšího záběru jsem se dočkal nad ránem, kdy mi tento kapřík udělal sladkou tečku za moji první labskou výpravou. Domu jsem odjížděl spokojený a naplněný štěstím, kterým mě odvděčili krásní kapři a ještě krásnější pobyt v jarní přírodě...važme si těchto okamžiků!

S přáním úspěšné sezony a užití spousty chvil u vody Vám přeje za LK Baits Jarda Hruška

article img

Další články

article img

Na břehu Vltavy

15. 8. 2018

Je pátek 20.7. 14:00 a konečně se mohu radovat z nástupu na celozávodní dovolenou... den před odjezdem 24.7. dělám poslední přípravy a vše jen v klidu kontroluji se seznamem v ruce a říkám si tak, už jen nakoupit a konečně budu zase u vody!

article img

Prázdniny na Sahaře

14. 8. 2018

Začátkem měsíce srpna jsme si s rodinkou prodloužili dovolenou a cestou z malebné Palávy byla naše další zastávka na klubovém revíru Sahara. Rodinka si tuto vodu naštěstí natolik oblíbila, že jakmile doma nadhodím, že bychom mohli vyrazit na společnou výpravu na ryby, tak Sahara je pro ně jasná volba. S touto variantou samozřejmě nelze nesouhlasit. Kdo na Sahaře byl, dá mi za pravdu.

article img

Pískovna před třením

12. 8. 2018

Ve svých vycházkách na pískovnu jsem pokračoval, i když se již nezadržitelně blížilo období tření. Na toto období jsem se na pískovně hodně těšil. Vždyť koho by nelákalo potěžkat si na pár chvil nad podložkou krásnou kapří maminu plnou jiker, narvanou k prasknutí…

Článků celkem: 1797