Jezero Kopa

1. 11. 2018

Před pár dny jsme se vrátili s úspěšné výpravy na jezeře Kopa. Na vodě jsme byli poprvé, tak jsem na každém prutu měl jinou nástrahu. Na první prut jsem dal Compot NHDC, na druhý velkou halibut peletu a na třetí jeseteří speciál Cheese Fish. Když se začalo stmívat, tak jsem dostal padák na prut, kde jsem měl Compot NHDC, padák jsem sekl, a než jsem stačil cokoliv udělat, tak nad vodu vyskočil velký jeseter. Jeseter vůbec nespolupracoval a jezdil přes pruty, museli jsme všechny pruty vytáhnout, u břehu jeseter bojoval ještě víc než na vodě a stále vyskakoval. Za necelou půl hodinu byl v podběráku, po pár fotkách a rozdejchání ve vodě majestátně odplouvá od břehu.

V noci ryby krásně spolupracovaly, něco spadlo, ale na břeh se podívali 3 kapři od 8 do 18 kg, kteří přišli na Cheese Fish. Ráno tátovi přišel budíček v podobě 16 kg kapra. Já jsem přendal Cheese Fish na Corn, což se vyplatilo, přes den nám přišlo víc než 10 kaprů, mezi nimi nechyběl ani double 12 a 16 kg a 4 amuři, mně se povedli dva větší 90 cm 13 kg, což byl můj nejtěžší v životě, a druhý 103 cm 12 kg. Poslední den nám přišly dva rybí klenoty, tátovi vysoký lysec 17 kg, mně nádherný polo řádkáč 15 kg a druhý double kapři 16 kg a 14 kg.

Výpravu jsem si užil na 100%, všem jsme ukázali, že LK Baits prostě chytá, protože kolem chytali jenom kapry do 10 kg.

Přeji všem slušným rybářům plno velkých kaprů a ať si užívají kaprařinu takovou, jaká je.

Martin Řehák

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830