Chvilka u řeky

31. 5. 2018

Ahoj LKáčka.

V tomto týdnu jsem jezdil na krátké vycházky k mé oblíbené řece. Tyto krátké vycházky netrvaly více jak 5 hodin. Na tyto vycházky jsem jako krmení volil PVA punčošky plněné peletami Duo X-tra Nutric Acid / Pineapple a boiliem Duo X-tra Nutric Acid / Pineapple. Jako nástrahy jsem si vybral Fluoro pop up G-8 Pineapple. Při každém náhozu jsem si dával záležet, aby vše bylo tak, jak má být. Po nahození jsem přikrmil hrstkou boilies a už jen počkat na záběr. Asi po hodině se mi rozjíždí prut. Po slušném souboji zdolávám nádherného říčního šupináče s váhou 14,5 kg. Rybu jsem si zvěčnil do fotoaparátu a následně putovala zpět do svého domova.

I na takto krátkých vycházkách se dají nachytat krásné ryby.

David Kalmus

article img

Další články

article img

Konec května jak má být

18. 6. 2018

Zdravím všechny příznivce LK, tak jsem se ve čtvrtek sbalil a odjel na řeku... Po příjezdu, kdy jsem se sotva stačil vyložit a postavit zázemí, to vypuklo! Začalo sedmihodinové šílenství! Padaly provazy vody a já si říkal, to jsem si zase vybral den, kdy vyrazit…

article img

První máj - kaprů čas

15. 6. 2018

První máj, pro většinu lidí čas na lásku a věnování se svému milovanému protějšku. Mně se letos povedlo něco skoro nemožného, a to tyto dvě věci a kaprařinu skloubit. A tak jsme spolu s mojí přítelkyní vyrazili na skok k vodě.

article img

Ohlédnutí za loňskou sezónou

13. 6. 2018

Ahoj všem příznivcům LK.  Konečně jsem našel chvilku čas na zpracování pár fotek a podělit se o ně s vámi. V loňském roce jsem vzhledem k pracovním a rodinným povinnostem bohužel u vody strávil málo času. Každopádně o to víc jsem si ty krátkodobé vycházky užíval a chtěl jsem být maximálně úspěšný a efektivní. Navštěvoval jsem jednu malou svazovou pískovnu, která stále ukrývá krásné ryby.

Článků celkem: 1783