Chvilka u řeky

31. 5. 2018

Ahoj LKáčka.

V tomto týdnu jsem jezdil na krátké vycházky k mé oblíbené řece. Tyto krátké vycházky netrvaly více jak 5 hodin. Na tyto vycházky jsem jako krmení volil PVA punčošky plněné peletami Duo X-tra Nutric Acid / Pineapple a boiliem Duo X-tra Nutric Acid / Pineapple. Jako nástrahy jsem si vybral Fluoro pop up G-8 Pineapple. Při každém náhozu jsem si dával záležet, aby vše bylo tak, jak má být. Po nahození jsem přikrmil hrstkou boilies a už jen počkat na záběr. Asi po hodině se mi rozjíždí prut. Po slušném souboji zdolávám nádherného říčního šupináče s váhou 14,5 kg. Rybu jsem si zvěčnil do fotoaparátu a následně putovala zpět do svého domova.

I na takto krátkých vycházkách se dají nachytat krásné ryby.

David Kalmus

article img

Další články

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

Článků celkem: 1830