Chvilka u řeky

31. 5. 2018

Ahoj LKáčka.

V tomto týdnu jsem jezdil na krátké vycházky k mé oblíbené řece. Tyto krátké vycházky netrvaly více jak 5 hodin. Na tyto vycházky jsem jako krmení volil PVA punčošky plněné peletami Duo X-tra Nutric Acid / Pineapple a boiliem Duo X-tra Nutric Acid / Pineapple. Jako nástrahy jsem si vybral Fluoro pop up G-8 Pineapple. Při každém náhozu jsem si dával záležet, aby vše bylo tak, jak má být. Po nahození jsem přikrmil hrstkou boilies a už jen počkat na záběr. Asi po hodině se mi rozjíždí prut. Po slušném souboji zdolávám nádherného říčního šupináče s váhou 14,5 kg. Rybu jsem si zvěčnil do fotoaparátu a následně putovala zpět do svého domova.

I na takto krátkých vycházkách se dají nachytat krásné ryby.

David Kalmus

article img

Další články

article img

Na břehu Vltavy

15. 8. 2018

Je pátek 20.7. 14:00 a konečně se mohu radovat z nástupu na celozávodní dovolenou... den před odjezdem 24.7. dělám poslední přípravy a vše jen v klidu kontroluji se seznamem v ruce a říkám si tak, už jen nakoupit a konečně budu zase u vody!

article img

Prázdniny na Sahaře

14. 8. 2018

Začátkem měsíce srpna jsme si s rodinkou prodloužili dovolenou a cestou z malebné Palávy byla naše další zastávka na klubovém revíru Sahara. Rodinka si tuto vodu naštěstí natolik oblíbila, že jakmile doma nadhodím, že bychom mohli vyrazit na společnou výpravu na ryby, tak Sahara je pro ně jasná volba. S touto variantou samozřejmě nelze nesouhlasit. Kdo na Sahaře byl, dá mi za pravdu.

article img

Pískovna před třením

12. 8. 2018

Ve svých vycházkách na pískovnu jsem pokračoval, i když se již nezadržitelně blížilo období tření. Na toto období jsem se na pískovně hodně těšil. Vždyť koho by nelákalo potěžkat si na pár chvil nad podložkou krásnou kapří maminu plnou jiker, narvanou k prasknutí…

Článků celkem: 1797