VYHLÁŠENÍ LK BOYS 2018

19. 1. 2019

Ahoj kamarádi z LK boys. Skončil rok 2018 a rád bych vám tímto poděkoval za spolupráci. K vodě se moc nedostanu, ale vaše zprávy od vody mě k ní vždy aspoň na chvíli přivedou. Někdo by si mohl myslet, že začátek nového roku je pro nás časem na odpočinek. Opak je pravdou. V Přelouči na skladech a obchodě i výrobně se chystáme na novou sezonu včetně novinek 2019, které bychom vám rádi představili na výstavě For fishing v Praze, kam vás tímto srdečně zvu a budu se s celým týmem těšit na vaši návštěvu na našem stánku.

 

Teď už ale k vyhlášení výsledků za rok 2018. V kategorii student je vítězem Radek Strnad, jehož příspěvky nás zaujaly nejvíce. V kategorii talent to bylo mnohem vyrovnanější, kdy se rozhodovalo mezi Janem Lavičkou a Tomášem Koubkem. Vítězem v této kategorii se nakonec stal Jan Lavička. Oběma vítězům gratulujeme a těším se na vaše zprávy od vody a videa i v tomto roce. Jak jsem již naznačil, můžete se těšit na řadu novinek, například na Kemp Lukáše Krásy, kam se budou moct přednostně přihlásit členové LK boys ve věku 10-17 let i tradiční sraz LK boys. Ať se vám sezona 2019 vydaří.

Lukáš Krása

article img

Další články

article img

Super tábor Tovačov 2018

3. 1. 2019

Zdravím LKáčka Jak tak brouzdám po internetu a hledám různé revíry a tábory, tak jsem nakonec na jeden narazil. A zrovna na hodně dobré vodě. Pojedu na Tovačov, konkrétně na jezero Annín. Stačilo si zabalit pár, no dost věcí a vyrazit. V sobotu jsme dorazili, ubytovali se ve stanech a vedoucí nám mezitím odvezli vybavení k vodě.

article img

Drsná lekce – Čerťáky Junior Cup

17. 12. 2018

Zdravím LKáčka, mým snem je závodit a soupeřit s druhými rybáři. Samozřejmě, že pojedu i na normální výpravu, ale ten závod má takový větší adrenalin a soutěživost, úplně jinou chuť. No, jsem už takový.

article img

Zapomenuté vody II.

29. 11. 2018

Po předchozí návštěvě této menší vody jsme sice moc ryb nenachytali, ale za to byly velké. Jak to tak už bývá, ty největší ryby výpravy se nám zdolat nepodařilo. Vrátili jsme se tedy pro odvetu.

Článků celkem: 954