Sezona 2017

8. 2. 2018

Zdravím tým LK Baits,

už je to skoro 3 roky, co jsme se spolu se synem zaregistrovali do týmu LK Boys a začali chytat výhradně na produkty LK Baits a ještě jsme nenapsali, jak se nám daří, tak abych to napravil, posílám alespoň ohlédnutí za rokem 2017. Vezmu to postupně a jen se zmíním o vícedenních výpravách.

Každý rok začínáme, jen co rozmrzne led, na oblíbeném soukromém revíru našeho kamaráda a tento rok to byl únor, jelikož je revír známý tím, že je zde velké množství a i více druhů jeseterů, převážně zde chytáme na Nutric Acid a Mussel, a to přelité All Amino Nutric + obalené v prášku Nutric Acid Fish, za 48 hodin se nám na břeh podívalo celkem 7 jeseterů. Poté následoval konec března a týdenní výprava do Itálie na řeku Pád, bohužel tato výprava moc úspěšná nebyla, když se nám podařilo po dvou dnech chytit krásného kapra a my si začali myslet, že konečně přijdou i záběry, tak se zvedla hladina, voda se zakalila, začaly plavat větve a stromy a bylo po rybařině, ale tak to prostě někdy chodí. Mimichodem ten kapr přišel na 30mm Sea Food. V dubnu jsme vyrazili na ÚN Orlík, kde jsme si vše vynahradili, za 4 dny jsme si užili spousty záběrů, hodně ryb na břehu a dokonce si Honzík vylepšil své maximum ze svazové vody zdoláním kapra 16+kg, zde jsme vsadili na Spice ShrimpIce Vanilla a Wild Strawberry. Následoval květen a víkend na soukromém revíru, který se také vydařil, jak po stránce úlovků, tak i ze strany poznání se s novými lidmi a navázání přátelství. Pak jsme také navštívili na 2 dny klubovou vodu Saharu, kde se nám sice moc nedařilo podle našich představ, ale zase jsme vyskoušeli nový druh návazce na pop up boilies a tímto chci poděkovat za rady při jeho výrobě. O prázdninách přišel týden na Orlíku a můj zatím největší amur, kapry a cejny jsme ani nepočítali, prostě nádhera, a to díky Nutric Acid, Mussel, Sea Food, vše přelité All Amino Nutric. Pak přišly na řadu dvoje závody sice bez umístění na medailových pozicích, ale zato se spoustou zážitků a rozhovorů s ostatními rybáři, ale jednu cenu jsme si také vybojovali, a to největší rybu závodu - jeseter bílý 187cm a i k mému překvapení na 18mm Nutric Acid s pop up ananas. No a pak už jen prosincové rozloučení se sezonou na soukromém revíru našeho kamaráda a skvělý víkend s více jak 10ks jeseterů na břehu. Už teď se těšíme, co nám přinese sezona 2018...

Petrův Zdar
Za LK Boys Jan Černý a Jan Černý ml.

(3)

article img

Další články

article img

Moje první výprava 2018

21. 5. 2018

Zdravím všechny slušné rybáře a příznivce LK Baits. I já jsem se konečně dočkal a opět jsem mohl s kamarádem vyrazit po velikonočním víkendu od středy do neděle na první letošní výpravu. Jako v loňské sezóně jsme opět zvolili na úvod krásnou 23ha soukromou pískovnu. Věřil jsem, že si pořádně zachytáme, vzhledem k loňským zkušenostem a znalosti místa.

article img

První úspěšná vycházka

20. 5. 2018

Hned jak mě ráno vzbudil východ slunce, tak jsem neváhal ani vteřinu a pospíchal jsem na malý rybníček, který mám hned před domem. Na tomhle místě vlastně vzniknul můj vztah k rybařině a k přírodě jako takové, a ani za těch 9 let, co sem chodím rybařit, mě to tu stále neomrzelo a rád se sem vracím.

article img

Využijte zimní čas!

15. 5. 2018

Ahoj LKáčka, Je zima a pro nás to znamená dvě věci. Buďto si vezmeme pruty a půjdeme zkusit štěstí na dírky, nebo budeme doma u krbu čerpat informace. Tento článek totiž o čerpání informací bude. Někdo si řekne, že zima je pro rybáře k ničemu, ale to není vůbec pravda. Právě v zimě můžeme čerpat informace z časopisů, knih a internetu.

Článků celkem: 903