Sezona 2017

8. 2. 2018

Zdravím tým LK Baits,

už je to skoro 3 roky, co jsme se spolu se synem zaregistrovali do týmu LK Boys a začali chytat výhradně na produkty LK Baits a ještě jsme nenapsali, jak se nám daří, tak abych to napravil, posílám alespoň ohlédnutí za rokem 2017. Vezmu to postupně a jen se zmíním o vícedenních výpravách.

Každý rok začínáme, jen co rozmrzne led, na oblíbeném soukromém revíru našeho kamaráda a tento rok to byl únor, jelikož je revír známý tím, že je zde velké množství a i více druhů jeseterů, převážně zde chytáme na Nutric Acid a Mussel, a to přelité All Amino Nutric + obalené v prášku Nutric Acid Fish, za 48 hodin se nám na břeh podívalo celkem 7 jeseterů. Poté následoval konec března a týdenní výprava do Itálie na řeku Pád, bohužel tato výprava moc úspěšná nebyla, když se nám podařilo po dvou dnech chytit krásného kapra a my si začali myslet, že konečně přijdou i záběry, tak se zvedla hladina, voda se zakalila, začaly plavat větve a stromy a bylo po rybařině, ale tak to prostě někdy chodí. Mimichodem ten kapr přišel na 30mm Sea Food. V dubnu jsme vyrazili na ÚN Orlík, kde jsme si vše vynahradili, za 4 dny jsme si užili spousty záběrů, hodně ryb na břehu a dokonce si Honzík vylepšil své maximum ze svazové vody zdoláním kapra 16+kg, zde jsme vsadili na Spice ShrimpIce Vanilla a Wild Strawberry. Následoval květen a víkend na soukromém revíru, který se také vydařil, jak po stránce úlovků, tak i ze strany poznání se s novými lidmi a navázání přátelství. Pak jsme také navštívili na 2 dny klubovou vodu Saharu, kde se nám sice moc nedařilo podle našich představ, ale zase jsme vyskoušeli nový druh návazce na pop up boilies a tímto chci poděkovat za rady při jeho výrobě. O prázdninách přišel týden na Orlíku a můj zatím největší amur, kapry a cejny jsme ani nepočítali, prostě nádhera, a to díky Nutric Acid, Mussel, Sea Food, vše přelité All Amino Nutric. Pak přišly na řadu dvoje závody sice bez umístění na medailových pozicích, ale zato se spoustou zážitků a rozhovorů s ostatními rybáři, ale jednu cenu jsme si také vybojovali, a to největší rybu závodu - jeseter bílý 187cm a i k mému překvapení na 18mm Nutric Acid s pop up ananas. No a pak už jen prosincové rozloučení se sezonou na soukromém revíru našeho kamaráda a skvělý víkend s více jak 10ks jeseterů na břehu. Už teď se těšíme, co nám přinese sezona 2018...

Petrův Zdar
Za LK Boys Jan Černý a Jan Černý ml.

(3)

article img

Další články

article img

Když ryby berou vše

13. 8. 2018

Ahoj všichni přátelé od vody, opět se po nějakém čase hlásím od vody. V půlce června jsem navštívil malebný rybníček nedaleko hranic s Rakouskem. Tato voda se vyznačuje tím, že je celoročně zakalená jako kafe s mlékem. Zde jsem tedy s vizuálním upoutáním ryb nemohl vůbec počítat, a tak jsem vsadil na chuťovou atraktivitu.

article img

Dvě povedené výpravy za jesetery plus sumčí osobák

26. 7. 2018

V tomto článku se budu zmiňovat o dvou krátkých výpravách na jednom krásném rybníku nedaleko mého bydliště. Na tuto vodu jsem se dostal úplně náhodou díky kamarádovi, protože tato voda není obyčejný soukromák, ale na této vodě můžou chytat jen zaměstnanci jedné firmy. Což já pochopitelně nejsem, ale díky kámošově mámě jsem měl možnost tam chytat.

article img

Rybařina není jen o velkých kaprech!

11. 7. 2018

Jako každý rok květen patří rybaření s rodinou. Již podruhé jsme vyrazili na malý soukromák ve Rpetech. Je skvěle zarybněný, což je ideální na rybaření s mým čtyřletým synem a i také je zde skvělé zázemí včetně domácích zvířat a v neposlední řadě krásně zařízená chata.

Článků celkem: 923