POZVÁNKA NA LK BOYS SRAZ 2018

25. 6. 2018

Ahoj, stejně jako každý rok i letos plánujeme sraz LK boys na Sahaře. Tentokrát v termínu 2.-5.8.. Bude to klasický sraz, kdy se od čtvrtka do neděle chytá se sobotní odpolední přestávkou, kdy společně probereme novinky v rybařině, opečeme něco dobrého na grilu a spláchneme to pivkem. Překoná někdo Tomášův úlovek z loňska, kterým byl 24kg šupík?? Případní zájemci o sraz piště na lkboys@lkbaits.cz nebo volejte Márovi na 778 077 117. Budeme se těšit...

article img

Další články

article img

Ve znamení amurů

21. 9. 2018

Ahoj LKáčka, tak jsem zase jednou vyrazil se svým parťákem k vodě. Vyrazili jsme na naší oblíbenou vodu zhruba na 32 hodin. Po příjezdu k vodě nás přivítala naprosto klidná hladina, slunce pálilo a my, plni očekávání, začínáme s přípravou k lovu. Počasí bylo téměř tropické, vysoké teploty, absolutně bez větru, proto jsme si vybrali mělčinu.

article img

Přesnočka na řece

18. 9. 2018

Ahoj, poslední dobou není mnoho času nato jít na delší návštěvu k vodě, nicméně jsem přeci jenom našel trochu toho času a vyrazil, v sobotu odpoledne se okolo nás tady na jihu Čech honily spousty lokálních bouřek, což mi hrálo do karet, pokaždé před změnou tlaku či menší srážkou ryby začaly být aktivní. Vybral jsem úsek, který je klidný, respektive kde není velký tlak rybářů, a taky bylo pravdou, že zhruba na 1,5km řeky jsem byl sám, což znamená šanci na fajn přesnočku.

article img

Výprava snů na jezero Dělouš

17. 9. 2018

Zdravím LK Boys, dne 30.6. jsme s rodinou vyrazili na týdenní výpravu na jezero Dělouš. Jezero se nachází nedaleko Ústí nad Labem, je to zatopený povrchový důl s průzračnou vodou s největší hloubkou 22 m a rozlohou 26 ha. K jezeru jsme dorazili okolo 13. hodiny, z centrálního mola jsme se přeplavili na lovné místo. Po postavení bivaků jsme se vydali na vodu usadit tyčovku a nakrmit místo.

Článků celkem: 933