POZVÁNKA NA LK BOYS SRAZ 2018

25. 6. 2018

Ahoj, stejně jako každý rok i letos plánujeme sraz LK boys na Sahaře. Tentokrát v termínu 2.-5.8.. Bude to klasický sraz, kdy se od čtvrtka do neděle chytá se sobotní odpolední přestávkou, kdy společně probereme novinky v rybařině, opečeme něco dobrého na grilu a spláchneme to pivkem. Překoná někdo Tomášův úlovek z loňska, kterým byl 24kg šupík?? Případní zájemci o sraz piště na lkboys@lkbaits.cz nebo volejte Márovi na 778 077 117. Budeme se těšit...

article img

Další články

article img

Super tábor Tovačov 2018

3. 1. 2019

Zdravím LKáčka Jak tak brouzdám po internetu a hledám různé revíry a tábory, tak jsem nakonec na jeden narazil. A zrovna na hodně dobré vodě. Pojedu na Tovačov, konkrétně na jezero Annín. Stačilo si zabalit pár, no dost věcí a vyrazit. V sobotu jsme dorazili, ubytovali se ve stanech a vedoucí nám mezitím odvezli vybavení k vodě.

article img

Drsná lekce – Čerťáky Junior Cup

17. 12. 2018

Zdravím LKáčka, mým snem je závodit a soupeřit s druhými rybáři. Samozřejmě, že pojedu i na normální výpravu, ale ten závod má takový větší adrenalin a soutěživost, úplně jinou chuť. No, jsem už takový.

article img

Zapomenuté vody II.

29. 11. 2018

Po předchozí návštěvě této menší vody jsme sice moc ryb nenachytali, ale za to byly velké. Jak to tak už bývá, ty největší ryby výpravy se nám zdolat nepodařilo. Vrátili jsme se tedy pro odvetu.

Článků celkem: 953