POZVÁNKA NA LK BOYS SRAZ 2018

25. 6. 2018

Ahoj, stejně jako každý rok i letos plánujeme sraz LK boys na Sahaře. Tentokrát v termínu 2.-5.8.. Bude to klasický sraz, kdy se od čtvrtka do neděle chytá se sobotní odpolední přestávkou, kdy společně probereme novinky v rybařině, opečeme něco dobrého na grilu a spláchneme to pivkem. Překoná někdo Tomášův úlovek z loňska, kterým byl 24kg šupík?? Případní zájemci o sraz piště na lkboys@lkbaits.cz nebo volejte Márovi na 778 077 117. Budeme se těšit...

article img

Další články

article img

Rybařina není jen o velkých kaprech!

11. 7. 2018

Jako každý rok květen patří rybaření s rodinou. Již podruhé jsme vyrazili na malý soukromák ve Rpetech. Je skvěle zarybněný, což je ideální na rybaření s mým čtyřletým synem a i také je zde skvělé zázemí včetně domácích zvířat a v neposlední řadě krásně zařízená chata.

article img

Strhanka Junior cup 2018

9. 7. 2018

Zdravím Lkáčka, již delší dobou pomáháme s bratrem s organizací a přípravou bezplatných dětských závodů. V letošním roce jsme ovšem tyto závody dostali plně do své kompetence a bylo tedy na nás, abychom obstarali vše potřebné k uskutečnění závodů. Závody se konaly 26.5.2018 na soukromém revíru Strhaná hráz.

article img

Tajemná vodní nádrž

8. 7. 2018

Ahoj LKáčka, tak jsem se opět vydal se svým kamarádem na tu krásnou, neznámou a tajemnou vodní nádrž. Faktem je, že má druhá vycházka byla o poznání lepší, jelikož jsem využil pochycených poznatků z první vycházky na tuto vodu. Minulou vycházku jsem zde chytl jednoho kapra na pop-up Compot N.H.D.C. 18mm, proto i tentokrát padla volba přesně na toto plovoucí boilies. K vodě jsme dorazili kolem osmé hodiny ranní. Měli jsme před sebou zhruba dvanáct hodin lovu. Hned po příjezdu jsem tak nějak cítil, že to bude stát za to. Vylodili jsme se u našeho oblíbeného místa a začali jsme vše připravovat. 

Článků celkem: 921