Podjezí a nadjezí (VIDEO) - Lukáš Krása

14. 2. 2018

Jako malé dítě jsem rád navštěvoval jezy, kde jsem se koupal a samozřejmě pytlačil. Pod splavy se dalo chytit téměř všechno, a když nešly ryby, otáčel jsem kameny a zkoumal vodní zvířenu. Vzpomněl jsem si na tyto časy, když jsem se procházel s dětmi u jezu v Přelouči.

 

article img

Další články

article img

Výprava na svazovou pískovnu

10. 7. 2018

Zdravím, posílám svoje video z krátké vycházky na jednu noc, kdy zafugoval DUO X-TRA BOILIES NUTRIC ACID/PINEAPPLE s ananasovou plovkou. K tomu jsem přidal PVA s nadrceným boilie stejné příchutě.

article img

LK Baits Toray Cobra - vrhací tyč (video)

17. 5. 2018

Nová kobra (vrhací tyč) pro všechny rybáře vyrobená unikátní technologií za použití uhlíkového prepregu a základu vlákna TORAY 3KK. Unikátní tvar vypočítaný specialisty na fakultě obrany tak, aby boilies ve vrhací tyči dosáhl maximální rychlosti a rotaci při vymrštění. Jedná se vůbec o nejlehčí kobru na trhu, kterou v ruce téměř necítíte a můžete tak vnadit libovolné množství návnad bez namožení ruky. Právě neskutečná lehkost a vyvíjený tvar dovolují dosahovat nejdelších hodů zcela každému a to bez potřeby získání návyku. Toray Cobra je také velmi přesná.

Článků celkem: 53